Νέα

Μια απλή απορία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπέρα και από έμενα ..Βλέπω απο κριτικές που κάνουν κάποιοι και αναφέρουν οτι η μια είναι φόλα η άλλη ξεπετά.Εγώ θέλω να ρωτήσω αφού δίνεται 10 και 20 ευρώ για να γαμισεται τι περιμενεται δηλαδή ? να σας κάνουν τούμπες στο δωμάτιο? επιπλέον έχω πάει και εγώ στα μπουρδέλα της φυλής και γνωρίζω απο την αρχή να περιμένω..και έχω πάει και σε studio και έχω δώσει μέχρι 100 ευρώ εκεί, οι κοπέλες ήταν τελείς και πρόθυμες..όποτε ότι πληρώνεις παίρνεις :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα και από έμενα ..Βλέπω απο κριτικές που κάνουν κάποιοι και αναφέρουν οτι η μια είναι φόλα η άλλη ξεπετά.Εγώ θέλω να ρωτήσω αφού δίνεται 10 και 20 ευρώ για να γαμισεται τι περιμενεται δηλαδή ? να σας κάνουν τούμπες στο δωμάτιο? επιπλέον έχω πάει και εγώ στα μπουρδέλα της φυλής και γνωρίζω απο την αρχή να περιμένω..και έχω πάει και σε studio και έχω δώσει μέχρι 100 ευρώ εκεί, οι κοπέλες ήταν τελείς και πρόθυμες..όποτε ότι πληρώνεις παίρνεις :rockon: :rockon: :rockon:
μπορει να δωσεις και 200 ευρω και να φας φολα δεν ισχυει παντα αυτο
 

Επισκέπτης
ναι άλλα μπορείς να ψαχτεις και λίγο όχι ότι κάτσει..
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
182
Like
18.347
Πόντοι
30.558
μπορει να δωσεις και 200 ευρω και να φας φολα δεν ισχυει παντα αυτο
Έχεις δίκιο, ανάλογης εμπειρία με μόνο 10 ευρώ πραγματικά έχω περάσει τέλεια χωρίς υπερβολή, δυστυχώς  η κοπέλα έχει φύγει. Βέβαια αυτή ειναι εξαίρεση και όχι κανόνας.
 

Επισκέπτης
και κάτι ακόμα γιατί έχω μια απορία με κάτι φίλους μου..από τα 10 ευρώ η τα 20 ποσά ευρώ παίρνει η πουτάνα?
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
και κάτι ακόμα γιατί έχω μια απορία με κάτι φίλους μου..από τα 10 ευρώ η τα 20 ποσά ευρώ παίρνει η πουτάνα?

Τύπε τα έχει απαντήσει ο Δάσκαλος Ορέστης Κου σε παλιότερα (αλλά πολύ σημαντικά) thread:

ενταξει ρε παιδια, γνωστα δεν είναι αυτά; είναι 4 "τζαζ" δηλαδή 4 δωματια που τα παιρνει εξ ολοκληρου το μαγαζι και η τσατσα η η κοπελα δεν παιρνουν τιποτα...

από το 5ο δωματιο και μετα η κοπελα παιρνει 10 ευρω, ενώ η τσατσα μεχρι τα 11 δωματια παιρνει 20 ευρω.

μετα τα 7 καθαρα ραντεβού, από το 8ο και πανω, η τσατσα παιρνει 3 ευρω στο δωματιο επι των καθαρων.

δηλαδή πχ, αν κανουν 15 δωματια συνολικα, αφαιρεις 4 τα τζαζ, η κοπελα παιρνει 11*10=110ευρω και η τσατσα 11*3=33 ευρω. ετσι παει...

από κει και περα, η πελατεια ποικιλει... η αννα πχ κατά μεσο ορο στη βραδινη βαρδια κανει κοντα 10 καθαρα, δηλαδή βγαζει ένα 100αρικο κατά μεσο ορο... αλλα πχ δευτερες τριτες βγαζει 30 εως 60 ευρω, ενώ το σαββατο βγαζει γυρω στα 200... κανει 25 δωματια δηλαδή...

Το μηνα λοιπον μια μετρια κοπελα σαν την Αννα με 25 μονες βαρδιες καλες (απόγευμα η βραδυ) σε αυτές τις δυσκολες μερες... βγαζει 2.500-3000 ευρω και η τσατσα βγαζει 700-900 ευρω...

Αν εκανε διπλες βαρδιες, πχ η Αννα της εχει κοψει από το καλοκαιρι και μετα, τα ποσα είναι εις διπλουν...

Το μαγαζι αντιστοιχα βγαζει από την κάθε κοπελα 3-4.000 ευρω προφανως... όχι καθαρα φυσικα...

Φυσικα υπαρχουν και ημερες και κοπελες που μπορει να πανε στο σπιτι χωρις ευρω, αν δεν κανουν πανω από τα 4 δωματια... φυσικα εχουνε μεριδα και οι νταβατζηδες σε αυτά τα ποσα...

και η κινηση πραγματικα ποικιλει, πχ το καλοκαιρι, τον ιουνιο, παιζει πολλες φορες η αννα να γυρναγε με 20 ευρω σπιτι... από τον ιουλιο και μετα ειχε παλι δουλεια κανονικα... τωρα τα χριστουγεννα μπορει κάθε μερα να γυρναγε με 200-300 ευρω σπιτι... τωρα μετα τα χριστουγεννα μπορει να γυρναει παλι με 20 ( αν δεν την ειχα κανει διασημη εγω) γιατι ολοι εχουνε ξεπενταριαστει...
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Καλησπέρα και από έμενα ..Βλέπω απο κριτικές που κάνουν κάποιοι και αναφέρουν οτι η μια είναι φόλα η άλλη ξεπετά.Εγώ θέλω να ρωτήσω αφού δίνεται 10 και 20 ευρώ για να γαμισεται τι περιμενεται δηλαδή ? να σας κάνουν τούμπες στο δωμάτιο? επιπλέον έχω πάει και εγώ στα μπουρδέλα της φυλής και γνωρίζω απο την αρχή να περιμένω..και έχω πάει και σε studio και έχω δώσει μέχρι 100 ευρώ εκεί, οι κοπέλες ήταν τελείς και πρόθυμες..όποτε ότι πληρώνεις παίρνεις :rockon: :rockon: :rockon:

τι λες ρε μάστορα ?
ο άλλος για να πάρει 20-30 ευρώ σκάβει 5 ώρες

και αυτές μέσα σε 10 λεπτά δεν μπορούν να κάνουν επαγγελματική δουλειά ?  ;)
 

troat fuckerrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Εχω δωσει λιγα περνωντας και καλα και ασχημα
Εχω πληρωσει πολλα τρωγωντας φολα αλλα αλλες φορες περασα σουπερ
Τα χρηματα που δεινεις δε παιζουν ρολο ολα ειναι θεμα χημειας και timing
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
10.686
[quote auhor=old devil link=topic=21ψ3496.msg5966914#msg5966914 date=1419076589]
τι λες ρε μάστορα ?
ο άλλος για να πάρει 20-30 ευρώ σκάβει 5 ώρες

και αυτές μέσα σε 10 λεπτά δεν μπορούν να κάνουν επαγγελματική δουλειά ?  ;)
[/quote]Δεν μ'έκανε η μάνα μου γκόμενα κι ωραία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom