Νέα

Συνάντηση μελών Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 85K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειστε υπερ η κατα των προγραμματων χωρις προφυλαξη

  • ΥΠΕΡ

    Ψήφοι: 54 32,5%
  • ΚΑΤΑ

    Ψήφοι: 112 67,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

Επισκέπτης
Κατ'αρχην να πω οτι ο μπουχος με πουλησε και ετσι αναγκαστηκα να ανοιξω ο ιδιος το θεμα για την συναντηση, βεβαια θα το πληρωσει ακριβα αυτο που εκανε :birdman: ενω του εξηγησα οτι δεν θελω να το κανω εγω και του εδειξα πως να το κανει... ο τυπος με εγραψε κανονικα  :2funny: αρε μπουχο αλητη σαν και το τζιμιαδι μας εγινες και εσυ οτι λετε ειναι σπαθι  :2funny:

Παμε στο θεμα μας τωρα  :grin: με αυτο το θρεντ νομιζω καταλαβενετε ολοι οτι δεν χρειαζετε να γραφτει κατι αλλο στην μπουρδελοκατασταση για την συναντηση, εκει μονο ενημερωσης.  :) Εννοειτε οτι εδω μεσα ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ αυτα αυστηρα σε πμ. Αυτο παει και στον τυπο που με εστειλε πμ. και με μηδεν μνμ και λιγες μερες εγραφης στο σαιτ με θελει να μαθει και λεπτομερειες για την συναντηση  :2funny:

Αυτα τα λιγα προς το παρον  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
17 γεναρη μπορω και γω
 

Επισκέπτης
πειραζει αν ερθουν και οι κλωνοι μας? :tooth:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Κατ'αρχην να πω οτι ο μπουχος με πουλησε και ετσι αναγκαστηκα να ανοιξω ο ιδιος το θεμα για την συναντηση, βεβαια θα το πληρωσει ακριβα αυτο που εκανε :birdman: ενω του εξηγησα οτι δεν θελω να το κανω εγω και του εδειξα πως να το κανει... ο τυπος με εγραψε κανονικα  :2funny: αρε μπουχο αλητη σαν και το τζιμιαδι μας εγινες και εσυ οτι λετε ειναι σπαθι  :2funny:

Παμε στο θεμα μας τωρα  :grin: με αυτο το θρεντ νομιζω καταλαβενετε ολοι οτι δεν χρειαζετε να γραφτει κατι αλλο στην μπουρδελοκατασταση για την συναντηση, εκει μονο ενημερωσης.  :) Εννοειτε οτι εδω μεσα ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ αυτα αυστηρα σε πμ. Αυτο παει και στον τυπο που με εστειλε πμ. και με μηδεν μνμ και λιγες μερες εγραφης στο σαιτ με θελει να μαθει και λεπτομερειες για την συναντηση  :2funny:

Αυτα τα λιγα προς το παρον  :grin:
τυπε θα πατε και τουμπα να δειτε αγωνα μετα την μπουρδελοτσαρκα?
 

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
μαγκες την Εριναλ την εχετε προσκαλεσει να ριξουμε κανα πουτσο ?  :grin:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
καλές τσάρκες μάγκες, καλά  :knockinb: , και κομοδίνο να μη βρεθει στη στράτα σας
 

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
88
Like
10.222
Πόντοι
17.815
PM πληροφοριες, ισως να ερθω! :cheesy:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.264
Κριτικές
169
Like
8.266
Πόντοι
10.326
Καταρχήν χαιρετω Ολά τα Αλάνια κι απο εδω :rockon: :rockon: :rockon:
Δεύτερον εδώ και 2 μέρες απο την μύτη αν με πιάσεις θα σκασω!
Και τρίτον ρε Μαλέα ανοιξες και chat :birdman:  :birdman:
Είσαι ωραιοοοςςςςς :2funny: :2funny: :2funny:
Εδώ Μάγκες να γραψουμε αυτά που θέλουμε και γουσταρουμε ελευθερα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
Πειτε και μενα ρε παλουκαρια. μεσα ειμαι να ουμε.!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
186
Πόντοι
3.090
Παιδιά ,καλά να περάσετε...μια παρατήρηση μόνον...
....τα καλύτερα θα τα βλέπατε αν γινόταν συνάντηση μελών στην Αθήνα - δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει όμως  :grin: -
Θα βλέπατε όλο το εγκεφαλικό κάψιμο των σάιτ,προσωποποιημένο...μπροστά σας...

Του χρόνου ίσως.... :tooth:

:tooth: :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης
Καταρχήν χαιρετω Ολά τα Αλάνια κι απο εδω :rockon: :rockon: :rockon:
Δεύτερον εδώ και 2 μέρες απο την μύτη αν με πιάσεις θα σκασω!
Και τρίτον ρε Μαλέα ανοιξες και chat :birdman:  :birdman:
Είσαι ωραιοοοςςςςς :2funny: :2funny: :2funny:
Εδώ Μάγκες να γραψουμε αυτά που θέλουμε και γουσταρουμε ελευθερα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Χαχαχα κανεις τον κινεζο τωρα ε μαλεα  :birdman:

Βρε κανα χωρο για την συναντηση, εγω δεν μπορεσα να βρω κατι... να ειναι και λιγο μεγαλος γιατι ετσι οπως παει η δουλεια θα εχουμε πολυ λαο!  :grin: Σκεφτηκα μιας και θα ειναι γιορτινες μερες η συναντηση να κανουμε καμια κληρωση η αν κοψουμε πιτα και οποιος βρει το φλουρι να κερδισει ενα φρι φακ :grin:
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
Κατ'αρχην να πω οτι ο μπουχος με πουλησε και ετσι αναγκαστηκα να ανοιξω ο ιδιος το θεμα για την συναντηση, βεβαια θα το πληρωσει ακριβα αυτο που εκανε :birdman: ενω του εξηγησα οτι δεν θελω να το κανω εγω και του εδειξα πως να το κανει... ο τυπος με εγραψε κανονικα  :2funny: αρε μπουχο αλητη σαν και το τζιμιαδι μας εγινες και εσυ οτι λετε ειναι σπαθι  :2funny:

Παμε στο θεμα μας τωρα  :grin: με αυτο το θρεντ νομιζω καταλαβενετε ολοι οτι δεν χρειαζετε να γραφτει κατι αλλο στην μπουρδελοκατασταση για την συναντηση, εκει μονο ενημερωσης.  :) Εννοειτε οτι εδω μεσα ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ αυτα αυστηρα σε πμ. Αυτο παει και στον τυπο που με εστειλε πμ. και με μηδεν μνμ και λιγες μερες εγραφης στο σαιτ με θελει να μαθει και λεπτομερειες για την συναντηση  :2funny:

Αυτα τα λιγα προς το παρον  :grin:
σταματα βρε παραπονιαρη και εχω λιωσει στο μελομακαρονο....εκει θα ειμαι στην επομενη!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.838
Κριτικές
1
Like
28.690
Πόντοι
8.006
Θα ερθω κι εγω μαζι με την Ροζυ τοτε να πεσουν εμφράγματα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom