Νέα

Γκόμενες με προκλητικό ντύσημο και τις ποιάνουμε συζήτηση.!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theogti
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

theogti

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα,ανοίγω αυτο το θέμα,δεν ξέρω αν εχει ανοιχθεί κάτι αντίστοιχο,αν είναι ενημερώστε με.

  Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!
 

Επισκέπτης
Παιδιά καλησπέρα,ανοίγω αυτο το θέμα,δεν ξέρω αν εχει ανοιχθεί κάτι αντίστοιχο,αν είναι ενημερώστε με.

   Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!

μαλακια εκανες σε κοιτουσε και εφυγες επρεπε να της πεις να πατε για κανα καφε και καλα
 

Panos Kassandras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
335
Like
0
Πόντοι
1
Μπα, έπρεπε να τον είχες πετάξει έξω, να κάβλωνε η ξεκωλιάρα.
 
OP
OP
T

theogti

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
δεν μπορουσα να παω για καφε..αφου μου είπε οτι δεν έχει χρονο  εκεινη την στιγμή αλλά δεν μου άφησε το περιθώριο να την ξαναδώ με κάποιον τρόπο..εδειχνε οτι καπου πήγαινε με ακουστικά στα αυτιά...Μηπως επρεπε να της πω για λεφτά????
Υπάρχει καποια συνταγή??τρελάινομαι με τις γκόμενες που προκαλούν..προσπαθω να φαίνομαι ευγενικός και καθαρός στην εμφάνιση.!θέλω συμβουλές..!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.071
Like
11.521
Πόντοι
2.606
Παιδιά καλησπέρα,ανοίγω αυτο το θέμα,δεν ξέρω αν εχει ανοιχθεί κάτι αντίστοιχο,αν είναι ενημερώστε με.

   Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!
την γκομενα μου πείραξες ? :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.891
Πόντοι
39.662
δεν μπορουσα να παω για καφε..αφου μου είπε οτι δεν έχει χρονο  εκεινη την στιγμή αλλά δεν μου άφησε το περιθώριο να την ξαναδώ με κάποιον τρόπο..εδειχνε οτι καπου πήγαινε με ακουστικά στα αυτιά...[size=18pt]Μηπως επρεπε να της πω για λεφτά????
[/size]Υπάρχει καποια συνταγή??τρελάινομαι με τις γκόμενες που προκαλούν..προσπαθω να φαίνομαι ευγενικός και καθαρός στην εμφάνιση.!θέλω συμβουλές..!

και βεβαια επρεπε να της πεις για λεφτα, αν δινει κωλο αν τα παιρνει στο στομα... τι καφες και μαλακιες.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Παιδιά καλησπέρα,ανοίγω αυτο το θέμα,δεν ξέρω αν εχει ανοιχθεί κάτι αντίστοιχο,αν είναι ενημερώστε με.

   Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!

εχυσες η ακομα? :think: :think: :think:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.500
Πόντοι
3.656
Παιδιά καλησπέρα,ανοίγω αυτο το θέμα,δεν ξέρω αν εχει ανοιχθεί κάτι αντίστοιχο,αν είναι ενημερώστε με.

  Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!



τυπε βαλε το ποστ στο σαϊτ του κοσμοπολιταν μπας και την βρεις να επανορθωσετε.εδω το πολυ πολυ να γαμησεις τον λιλα η τον λεγκολα   :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
επρεπε να εισαι πιο εκδηλωτικος. επρεπε να της χουφτωσεις την κωλαρα και να περιμενεις λιγο να δεις αν επιασε το υπονοουμενο. στην καλυτερη θα γαμαγες. στη χειροτερη 1 νυχτα στο κρατητηριο.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
"ντύσημο και τις ποιάνουμε ! " <<<  αυτό είναι ζήτημα :)
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μακη παλι ιστοριες γραφεις?
Η ομαδα σου σκεφτηκε νεα ιστορια?
Ουστ!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
δεν μπορουσα να παω για καφε..αφου μου είπε οτι δεν έχει χρονο  εκεινη την στιγμή αλλά δεν μου άφησε το περιθώριο να την ξαναδώ με κάποιον τρόπο..εδειχνε οτι καπου πήγαινε με ακουστικά στα αυτιά...Μηπως επρεπε να της πω για λεφτά????
Υπάρχει καποια συνταγή??τρελάινομαι με τις γκόμενες που προκαλούν..προσπαθω να φαίνομαι ευγενικός και καθαρός στην εμφάνιση.!θέλω συμβουλές..!

επρεπε να τη ρωτησεις αν ακουει ξυλουρη
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
...της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ...

μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??

φίλε, αν δεν έχεις 100% ενδείξεις οτι η γυναίκα είναι επαγγελματίας (στήσιμο στο δρόμο, σχετικό βλέμμα, συνομιλία με άλλους),

δεν κάνεις τέτοια πράγματα διότι όπως σου λένε και πιο πάνω
θα καταλήξεις κρατητήριο και εισαγγελέα υπηρεσίας

για έργω και λόγω εξύβριση.
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
καλα ξηγήθηκε ο φίλος μας!!!!!! Για λεφτά καλά έκανες και δέν είπες!!!!! έπρεπε να εχεις πανω σου ένα χαρτάκι με τον αριθμό σου η κάρτα σου!!!!!!!! θα της την έδινες στο χέρι και πίστεψέ με θα την κρατούσε!!!!!!! θα το σκέφτονταν και θα σου έλεγε.....200....300.....όσο ήθελε  ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το site έχει γίνει μέρος για πειράματα ανθρώπινης συμπεριφοράς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom