Νέα

Πως ξεχωριζουμε μια επαγγελματια απο μια ερασιτεχνη πορνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Επειδη τωρα τελευταια πολλες επαγγελματιες το παιζουν ερασιτεχνες ας δουμε τις διαφορες που θα μας κανουν να καταλαβουμε την αληθεια! 1) Η ερασιτεχνης δεν ζηταει ποτε τα λεφτα μπροστα..2) δεν εχει ποτε προβλημα χρονου..3) δεν πηγαινει σε στανταρ ξενοδοχεια..4) ειναι πολυ ψαρωμενη και δεν λεει μη το ενα μη το αλλο..5) δεν κουβαλαει μαζι της καποτες..αυτα εχω εντοπισει εγω ως διαφορες..αν καποιοι απο σας εχουν εντοπισει κι αλλες ας τις γραψουν...
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
απλα η ερασιτεχνης πορνη ζηταει γαμο
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Επειδη τωρα τελευταια πολλες επαγγελματιες το παιζουν ερασιτεχνες ας δουμε τις διαφορες που θα μας κανουν να καταλαβουμε την αληθεια! 1) Η ερασιτεχνης δεν ζηταει ποτε τα λεφτα μπροστα..2) δεν εχει ποτε προβλημα χρονου..3) δεν πηγαινει σε στανταρ ξενοδοχεια..4) ειναι πολυ ψαρωμενη και δεν λεει μη το ενα μη το αλλο..5) δεν κουβαλαει μαζι της καποτες..αυτα εχω εντοπισει εγω ως διαφορες..αν καποιοι απο σας εχουν εντοπισει κι αλλες ας τις γραψουν...
δημοσιος κινδυνος ειναι σιγουρα παντως
εδω κουβαλανε καποτες 19 χρονες φοιτητριες
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
δημοσιος κινδυνος ειναι σιγουρα παντως
εδω κουβαλανε καποτες 19 χρονες φοιτητριες
σε μενα παντως δεν εχει τυχει ερασιτεχνης πορνη να κουβαλαει καποτες..σε μια μαλιστα συνηθισμενος απο τις πορνες της ειπα ελα να τελειωνουμε και μου απαντησε γιατι τοσο βιασυνη?
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Επισης να προσθεσω οτι ποτε μα ποτε δεν φερνουμε ερασιτεχνιδα πορνη σπιτι μας! ουτε παμε στο δικο της! γι λογους ασφαλειας μονο οτελ..τουλαχιστον μεχρι να την γνωρισουμε καλα..πολλες απο αυτες ειναι πρεζακια με οτι κινδυνους συνεπαγεται αυτο! προσοχη λοιπον..
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Οι ερασιτέχνιδες πόρνες δεν έχουν σίγουρη, κατασταλαγμένη, στάνταρ τιμή, σε αναλογία με το χρόνο. Είναι ανοιχτές σε παζάρια και συμφωνίες, ποτέ μα ποτέ δεν υπάρχει περίπτωση να έχουν "δικό τους χώρο" και αυτό δεν το αλλάζουν για σένα ούτε αν πλερώσεις πολύ παραπάνω, μπορεί πριν το ραντεβού να απαιτήσουν να δουν φωτογραφία σου ή λίγο τσατ στο σκάηπ, κτλ. Κάνουν πολλές ερωτήσεις, έχουν ανασφάλεια, φοβούνται μή πέσουν σε μπάτσο ή μαλάκα.

Γιατί διαλύεται η πιάτσα; Γιατί υπάρχουν γουρούνια.
Γιατί σπανίζουν οι ερασιτένχες πόρνες; Γιατί υπάρχουν γουρούνια.

Γαμώ το κράτος σας και τα γουρούνια σας μαζί του, ρε! :pipa3:

Αυτό με τις καπότες, ισχύει, αλλά είναι πολύ λολ, και πολύ σπάνιο να σου τύχει. Όταν είχα πάει σε παντρεμένο ζευγαράκι ερασιτεχνών, δεν έσπρωξα γαμώτο, γιατί δεν ήξερα και δεν φαντάστηκα πως έπρεπε εγώ να φροντίσω για την ασφάλεια... Όμως εκείνο το ακάποτο τσιμπούκι ακόμη το θυμάμαι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
οι μεγαλυτερες βιζιτουδες ειναι αυτες που παντρευονται
mikegr 2013
:rockon: :rockon:
σοφα λογια τυπε.
για μενα επαγγελματιας ειναι η πορνη που ακομη κ σε αντιξοες συνθηκες ,δεν θα σε αφησει να πας αχυστος κ θα σου στραγγιξει την πουτσα...δεν εννοω βεβαια να μην σηκωνεται καθολου το εργαλειο...αυτη ειναι ανιατη περιπτωση... :grin:
τις προαλλες γαμουσα μια κανα τεταρτο κ δεν μπορουσα να χυσω,μολις σηκωθηκα να μασω τα βρακια μου αχυστος ,η πορνη αρκεστηκε μονο στο να μαθει εαν θα κανω παραπονα στην τσατσα...χεστηκε που δεν τελειωσα...της ειπα ολα οκ...κ τοτε εφυγε απο δωματιο ανακουφισμενη...για μενα τετοια περιπτωση δεν ειναι pro κ συνηθως τετοιες ειναι οι πιτσιρικες.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
:rockon: :rockon:
σοφα λογια τυπε.
για μενα επαγγελματιας ειναι η πορνη που ακομη κ σε αντιξοες συνθηκες ,δεν θα σε αφησει να πας αχυστος κ θα σου στραγγιξει την πουτσα...δεν εννοω βεβαια να μην σηκωνεται καθολου το εργαλειο...αυτη ειναι ανιατη περιπτωση... :grin:
τις προαλλες γαμουσα μια κανα τεταρτο κ δεν μπορουσα να χυσω,μολις σηκωθηκα να μασω τα βρακια μου αχυστος ,η πορνη αρκεστηκε μονο στο να μαθει εαν θα κανω παραπονα στην τσατσα...χεστηκε που δεν τελειωσα...της ειπα ολα οκ...κ τοτε εφυγε απο δωματιο ανακουφισμενη...για μενα τετοια περιπτωση δεν ειναι pro κ συνηθως τετοιες ειναι οι πιτσιρικες.
:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom