Νέα

Προταση για ιεροδουλη σε studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimi07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimi07

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια μιας και η Παολα απο Βριλησσου 42 εχει χαθει εδω και πολυ καιρο , με ενδιαφερει μια κοπελλα στα δικα της κυβικα με δυνατα προσοντα  για  :kissass:, να κανει πολυ καλο στοματικο με περιποιηση της περιοχης και γενικα διαθεση της παολας, εχετε καποια προταση ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ψινομε πολυ αγρια για την Μονικα  απο κασανδρας την ψιλη με της ποδαρες το πεταχτο κολαρακι, τα γυμνασμενα χερια τους κοιλιακους και απολονιους και της φοβερες σιλικονε βυζαρες...Πειτε γνωμες τυποι μου  :rockon:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Ψινομε πολυ αγρια για την Μονικα  απο κασανδρας την ψιλη με της ποδαρες το πεταχτο κολαρακι, τα γυμνασμενα χερια τους κοιλιακους και απολονιους και της φοβερες σιλικονε βυζαρες...Πειτε γνωμες τυποι μου  :rockon:
Δεν ξερω αν θ' απογειωθεις(εξαρταται απο πολους παραγοντες) το σιγουρο ειναι οτι δεν θα κλαψεις το πορτοκαλι σου.
Περα απο την εμφανιση, ειναι επικοινωνιακη και θα βρει τι θελεις. Απο τις καλυτερες του ομιλου
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δεν ξερω αν θ' απογειωθεις(εξαρταται απο πολους παραγοντες) το σιγουρο ειναι οτι δεν θα κλαψεις το πορτοκαλι σου.
Περα απο την εμφανιση, ειναι επικοινωνιακη και θα βρει τι θελεις. Απο τις καλυτερες του ομιλου
Χωρις κανενα ομως κοινο σημειο οσον αφορα την εμφανιση με την Παολα του βρ. 42
Στα υπολοιπα συμφωνω.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Χωρις κανενα ομως κοινο σημειο οσον αφορα την εμφανιση με την Παολα του βρ. 42
Στα υπολοιπα συμφωνω.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αρχηγε μου, ο παικτης FORMET δεν ανεφερε κατι για Παολα.....
Αυτο ελειπε να μπερδευω τη Μονικα με την Παολα  :headbang: :headbang: Τραυματισες την Πορνικη μου Τιμη  :tickedoff:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δεν ξερω αν θ' απογειωθεις(εξαρταται απο πολους παραγοντες) το σιγουρο ειναι οτι δεν θα κλαψεις το πορτοκαλι σου.
Περα απο την εμφανιση, ειναι επικοινωνιακη και θα βρει τι θελεις. Απο τις καλυτερες του ομιλου
Ευχαρηστω τυπε μου , σκευτομε να την τιμησο αυριο , ειναι κορμαρα για ετελιοτο γλυψιμο...πεσα απο το σεχ....μαρεσουν τα παιχνιδια...αλλα να ειναι η αλλη γυναικαρα ε και αυτη ειναι  ;) Τωρα αν βρισκη κιολας τι θες...ειναι φλεβα χρυσου....Η λαουρα παραδηγμα στο κασανδρασ 3 κατο...δεν με καλυπτη σε τιποτε πολυ γρηγορη με κουραζι...προσπαθη με πιπα να με κανη να χυσο και τελος... :S
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Ψινομε πολυ αγρια για την Μονικα  απο κασανδρας την ψιλη με της ποδαρες το πεταχτο κολαρακι, τα γυμνασμενα χερια τους κοιλιακους και απολονιους και της φοβερες σιλικονε βυζαρες...Πειτε γνωμες τυποι μου  :rockon:

μακράν στα 2-3 καλύτερα σερβις στα στούντιο  :pipa3: :pipa3:
 
OP
OP
D

dimi07

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
Στεφανια - τορυ πλησιαζουν σε αυτο που ζηταω ?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Στεφανια - τορυ πλησιαζουν σε αυτο που ζηταω ?
Η Στεφανια εχει αρκετα κοινα σημεια στο σωματυπο και το service με την Παολα.
Η Τορι οχι τοσο εμφανησιακα, αλλα εχει πολυ καλες υπηρεσιες.
Ομως και οι δυο ειναι milf, εαν αυτο εχει σημασια για εσενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom