Νέα

Δαχτυλίδι για τον πέος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rockythess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Βλέπω αρκετοί το χρεισημοποιούν για να παρατήνουν την στήση τους.
Έχει δοκιμάσει κανένας;
Σκέφτομαι να πάρω.
Πιάνει το πέος από πάνω από την βάση του και τα αρχίδια από πίσω..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
τι ν αυτο ρε μουτρο??????εγω γαμαω πανω απο ωρα απο την τριτη φορα κ μετα με αυτο τη θα κανω ???????
 

refill

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
178
Like
4
Πόντοι
1

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
183
Like
18.449
Πόντοι
30.558

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.307
Πόντοι
6.955
Το έχω φορεσει και κάνει δουλειά. Εχω σκληρη στυση δοξα το θεο και την εκανε ακομα πιο σκληρή.
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
599
Κριτικές
10
Like
3.756
Πόντοι
5.267
ε οταν σου λεει η γκομενα σκισε με και σκισε με, δεν εχει δικαιολογια μετα. της λες ΜΟΥ ΠΕΣ ΝΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ ΚΑΙ Σ ΕΣΚΙΣΑ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

refill

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
178
Like
4
Πόντοι
1
να το βαλεις  την δευτερη φορα η την τριτη φορα που θες στα καπακια να γαμισεις ...τελος  θα στον κανει πετρα  ..η αν το βαλεις απο την πρτωτη  φορα αργεις να χυσεις 
 
OP
OP
R

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
 

φιλε  παρε  παρε αυτο πιανει και τα αρχιδια  και οταν γαμας δονινετε και η κλειτοριδα της γυναικας  ..κανει  δουλεια δοκιμασενο..μην παρεις  μεταλικο δεν βολευει καθολου  

Χωρίς μηχανισμό που να δονιτε;
Μεταλλικό δεν θέλω. Στρογγυλο λάστιχο να είναι.
Λογικά στα sex shops θα έχουν..
Παιδιά όχι ότι έχω θέμα γαμαω και εγώ αρκετή ώρα.
Αλλά θέλω να παρατηνω το γαμιση και άλλο όταν πάω γρήγορα και να μην κόβω.
Δοκίμασα βιαγκρα από περιέργεια και είχα. Στυση 3 μέρες. Γαμουσα εχινα την γκομενα και συνεχιζα να την πηδαω. Απλά δεν είναι και ότι το καλύτερο και για την τσέπη σου να παίρνεις χάπια. Το λαστιχενιο  δαχτυλίδι πιστεύω είναι καλό αν θέλεις να σκησεις κάποια..
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Αυτά τα δαχτυλίδια τα έχουν όλα τα χρυσοχοεία, ή ορισμένα ,μόνο? Πού τα βρίσκεις?
 

refill

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
178
Like
4
Πόντοι
1

Εδώ ήμαστε....
Θα το δοκιμάσω και θα γράψω εντυπώσεις.
....τον μηχανισμο τον βγαζεις δεν ειναι υποχρωτικο να τον εχεις πανω μαλιστα περνει και πιο δυνατο αν εχεις ...αλλα να παρεις  απο σιλικονι  οχι λατεξ  αυτο που δειχνει στο λινκ δεν θα σε βολεψει ,,οταν εισαι καυλωμενος θα  δυσκολευτεις να το βαλεις  ..οπως και τα μεταλικα τα φορας ξευκαυλωτος και τα βγαζεις παλι οταν ξεκαυλωσεις  ..ενω της σιλικονις το βγαζεις και το φορας οποτε θελεις  ....βεβαια  οτι βολευει τον καθενα  ..καλη επιτυχια  μαν  ..


δες  και  αυτο  μετραει και ποσες φορες  σπρωχνεις  ,,,χαχαχα  καλο ...εγω θα το παρω παντως 

 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Μπήκα από περιέργεια στο δεύτερο link και διαπίστωσα πως ο καταστηματάρχης προτείνει στους πελάτες να στείλουν φωτογραφίες τους με διάφορα προιόντα που χουν αγοράσει κι έτσι κερδίζουν έκπτωση 10%  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Like
151
Πόντοι
0
Λειτουργεί μαν εγώ έχω δοκιμάσει. Ηταν δώρο απο sex shop μια άκυρη μάρκα απο σιλικόνη. Ναι όντως σκληραίνει περισσότερο για διάρκεια τώρα δεν ξέρω με κοπέλα ντράπηκα να το δοκιμάσω. Μετά απο καιρό είδα ότι αλλοιώθηκε to υλικό του και το πέταξα. Πάρε ενα να δοκιμάσεις αλλά μην πάρεις το πιο φθηνό.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.465
Like
64.870
Πόντοι
11.956
Λειτουργεί μαν εγώ έχω δοκιμάσει. Ηταν δώρο απο sex shop μια άκυρη μάρκα απο σιλικόνη. Ναι όντως σκληραίνει περισσότερο για διάρκεια τώρα δεν ξέρω με κοπέλα ντράπηκα να το δοκιμάσω. Μετά απο καιρό είδα ότι αλλοιώθηκε to υλικό του και το πέταξα. Πάρε ενα να δοκιμάσεις αλλά μην πάρεις το πιο φθηνό.
Βάλτε λαστιχακι για τα μαλλιά
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.465
Like
64.870
Πόντοι
11.956
Οι μύστες του μπου δεν θέλουν τέτοια πράγματα δαχτυλίδι κτλ...σε τσόντα το έχω δει του έβαλε το λάστιχο από τα μαλλιά
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.093
Κριτικές
3
Like
3.970
Πόντοι
736
Το καλύτερο δακτυλίδι για το πέος είναι το μονόπετρο των αρραβώνων, μέχρι τον γάμο γαμάς καλά και συνέχεια. Μετά μάλλον αλλάζει το τροπάριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom