Νέα

Τί είναι το "φουλ πρόγραμμα" στα στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MAIK ATAKTOYLHS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MAIK ATAKTOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια! μολισ εγινα μελος και βρισκομαι σε μεγαλο διλημα.. αλλοι λενε αυτο ειναι και αλλοι οχι δεν ειναι αυτο οποτε θα απευθυνθω σε εσας και θελω σας παρακαλω να με βοηθησετε να καταλαβω, λοιπον το θεμα ειναι οτι εχω παει σε μπουρδελα στριπτιζαδικο, αλλα στουντιο ποτε δεν εχω πατησει ποδι,, λοιπον η ερωτηση που με απασχολει ειναι οτι εχω παρατηρησει οτι το στουντιο τισ υπηρεσιες γραφει φουλ προγραμμα?? οταν λεμε αυτο τι εννοουμε?? λεπτομερειες σας παρακαλω. και το απλο προγραμμα τι διαφερει?? ελπιζω να με βοηθησετε να ησυχασω απο τη αγωνια,  για φουλ προγραμμα θελω λεπτομερειες, σας παρακαλω ας μου απαντησει καποιος, ευχαριστω πολυ και περιμενω απαντηση!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.664
Κριτικές
1
Like
29.384
Πόντοι
8.006
καλησπερα παιδια! μολισ εγινα μελος και βρισκομαι σε μεγαλο διλημα.. αλλοι λενε αυτο ειναι και αλλοι οχι δεν ειναι αυτο οποτε θα απευθυνθω σε εσας και θελω σας παρακαλω να με βοηθησετε να καταλαβω, λοιπον το θεμα ειναι οτι εχω παει σε μπουρδελα στριπτιζαδικο, αλλα στουντιο ποτε δεν εχω πατησει ποδι,, λοιπον η ερωτηση που με απασχολει ειναι οτι εχω παρατηρησει οτι το στουντιο τισ υπηρεσιες γραφει φουλ προγραμμα?? οταν λεμε αυτο τι εννοουμε?? λεπτομερειες σας παρακαλω. και το απλο προγραμμα τι διαφερει?? ελπιζω να με βοηθησετε να ησυχασω απο τη αγωνια,  για φουλ προγραμμα θελω λεπτομερειες, σας παρακαλω ας μου απαντησει καποιος, ευχαριστω πολυ και περιμενω απαντηση!
Καλού κακού, αν ακους φουλ πρόγραμμα πλυνε και τον κωλο σου.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.072
Πόντοι
14.565
Με ελεύθερο στοματικό και κώλο είναι κανονικά το φουλ πρόγραμμα.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Φουλ πρόγραμμα είναι ότι επιλέξεις απο τα επιμερους προγραμματα που θα σου πει η τσα2.Μπορεί η κοπέλα να μην κανει πρωκτικό αλλά να κανει ολα τα αλλα(ακα τσιμπουκι,ισπανικο,sex show κ.λ.π)ή μπορεί να κανει και πρωκτικό αλλα να μην κανει π.χ. ακαπωτο στοματικό.Επίσης οι τιμές στο φουλ παιζουν απο 80 εως 120(παλαιότερα,πλεον με την πεινα που χει πεσει τα σκόντα πανε συννεφο).'Ολα ειναι σχετικά λοιπόν,πάς,κανονιζεις τιμή και πρόγραμμα και ενημερωνεις και μας τους πτωχούς.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Φουλ προγραμμα σημαινει οτι και οι 3 κατακομβες ειναι διαθεσιμες στην πραξη. Εγινε της μοδας να κοροιδευουν τον κοσμο και οταν πας στο μαγαζι σου λεει "φουλ προγραμμα χωρις πρωκτικο". Αυτο δεν γινεται μονο στην Ελλαδα  ;)
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Να ρωτήσουμε τον Μπαμπινιώτη !!! :grin:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
ερωτηση επειδη δεν εχω παει ποτε σε στουντιο

2 βόλι παιζει στους συγκεκριμένους χώρους?

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
στο βίλα τι τιμές να πάιζει περίπου για 2 με ελεύθερο στοματικό ?  :zfuck:  κάνα 70αρι το απλό και κάνα 120 φουλ  ?
θα σε γελασω,θυμάμαι η Κάντυ είχε ενα πρόγραμμα με δυο εκτονωσεις νομιζω εκεί γύρω στο κατοσταρικο
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κολπο για να σου φανε τα λεφτα!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Με ελεύθερο στοματικό και κώλο είναι κανονικά το φουλ πρόγραμμα.
Ελεύθερο στοματικό & τελειωτικό & κώλο το Φουλ κανονικά...

συμφωνω... ποιος θα γαμησει απανωτα δυο φορες σε χωρο στουντιο μαλιστα;καλυτερα να πας καμια βολτα και να ξαναγυρισεις

Ξέρεις πόσες φορές έχω πάει για Μαντόνα ή Μαρίνα και είναι μέσα σε πρόγραμμα μιας ώρας??
Βέβαια η τιμή παίζει από 150 μέχρι και 200€.
Από την άλλη υπάρχουν μερικές όπως οι 2 που προανέφερα που δεν τα κλαις τα ευρώ. Αν το συγκρίνεις και με τα διάφορα ctούρια που χρώνουν 200αρια για υπηρεσίες του κώλου καλύτερα σε studio με πρόγραμμα μιας ώρας!!
 
OP
OP
M

MAIK ATAKTOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια λιγακι δεν καταλαβα ομως σορρυ... φουλ προγραμμα ειναι για γαμησι κωλο μουνι πιπες παιζει???αλλα το μεγαλο ερωτιματικο ειναι αν γινεαι να της γλειψω το μουνακι και το δευτερο με προφυλακτικο ειναι η οχι αναλογα???????? παιδια απαντησε μου  :idiot: :idiot:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
παιδια λιγακι δεν καταλαβα ομως σορρυ... φουλ προγραμμα ειναι για γαμησι κωλο μουνι πιπες παιζει???αλλα το μεγαλο ερωτιματικο ειναι αν γινεαι να της γλειψω το μουνακι και το δευτερο με προφυλακτικο ειναι η οχι αναλογα???????? παιδια απαντησε μου  :idiot: :idiot:


Ελεύθερο στοματικό, ισπανικό, 69 και sex show ( πρωκτικό ανάλογα την κοπέλα και το studio, γλωσσόφιλα δύσκολο )

Γενικά το full πρόγραμμα στα studio είναι απάτη.. Πάρε απλό με ένα 50ευρω το πολύ..  ;)

και όταν με το καλό πας, ρώτα την/τον τσατσά/τσο μην ντρέπεσαι!
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
παιδια λιγακι δεν καταλαβα ομως σορρυ... φουλ προγραμμα ειναι για γαμησι κωλο μουνι πιπες παιζει???αλλα το μεγαλο ερωτιματικο ειναι αν γινεαι να της γλειψω το μουνακι και το δευτερο με προφυλακτικο ειναι η οχι αναλογα???????? παιδια απαντησε μου  :idiot: :idiot:
φουλ προγραμμα σημαινει απο 10 εως 15 λεπτα για τα παραπανω που αναφερεις ειναι το εξτρα φουλ
 
OP
OP
M

MAIK ATAKTOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
φιλε αυτο που ειπες εξτρα φουλ τι ενοοεις απο το φουλ προγραμμα? σε τι διαφερει?? αλλα και αλλη μια ερωτηση ια να φερω μια γκομενα απο στουντιο σπιτι μου για μια μερα ποσο κοστιζει ξερετε??? περιπου???? ας με βοηθησει καποιος να ησυσασω για να παω!!! περμενω απαντηση, ευχαριστω και παλι παιδια και εκτιμω που με βοηθατε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom