Νέα

Πρωτη φορα σε στουντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikoleaspote
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikoleaspote

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα νεος εδω,
υποθετω εχει υποθει απειρες φορες η ερωτηση αλλα δεν την βρισκω πουθενα!
Πρωτη φορα θα παω σε stoudio(δεν εχω παει ουτε σε μπουρδελο)

Εξηγηστε μου την διαδικασια γιατι ειμαι και λιγο χεστης καιτο βλεπω να κομπλαρω και να φευγω

ΥΓ ειμαι 19 και μικροδιχνω να παρω ταυτοτητα!;;

ευχαριστω και στειλτε κανα παλιο thread αν εχετε !
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
αν σου πουν 'περίμενε 5 λεπτά γιατί η κοπέλα είναι στο δωμάτιο' είναι παγίδα. άρχισε να τρέχεις  :grin: :grin: :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Καλησπερα νεος εδω,
υποθετω εχει υποθει απειρες φορες η ερωτηση αλλα δεν την βρισκω πουθενα!
Πρωτη φορα θα παω σε stoudio(δεν εχω παει ουτε σε μπουρδελο)

Εξηγηστε μου την διαδικασια γιατι ειμαι και λιγο χεστης καιτο βλεπω να κομπλαρω και να φευγω






ΥΓ ειμαι 19 και μικροδιχνω να παρω ταυτοτητα!;;

ευχαριστω και στειλτε κανα παλιο thread αν εχετε !


μονος σου θα πας???
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Καλησπερα νεος εδω,
υποθετω εχει υποθει απειρες φορες η ερωτηση αλλα δεν την βρισκω πουθενα!
Πρωτη φορα θα παω σε stoudio(δεν εχω παει ουτε σε μπουρδελο)

Εξηγηστε μου την διαδικασια γιατι ειμαι και λιγο χεστης καιτο βλεπω να κομπλαρω και να φευγω

ΥΓ ειμαι 19 και μικροδιχνω να παρω ταυτοτητα!;;

ευχαριστω και στειλτε κανα παλιο thread αν εχετε !

ίσως χρειαστείς και διαβατήριο...μην εκπλαγείς πάντως αν σου ζητήσει και το ΑΦΜ σου...
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
183
Like
18.458
Πόντοι
30.558
Καλησπερα νεος εδω,
υποθετω εχει υποθει απειρες φορες η ερωτηση αλλα δεν την βρισκω πουθενα!
Πρωτη φορα θα παω σε stoudio(δεν εχω παει ουτε σε μπουρδελο)

Εξηγηστε μου την διαδικασια γιατι ειμαι και λιγο χεστης καιτο βλεπω να κομπλαρω και να φευγω

ΥΓ ειμαι 19 και μικροδιχνω να παρω ταυτοτητα!;;

ευχαριστω και στειλτε κανα παλιο thread αν εχετε !
Δεν είναι μαθηματικά, βλέπεις την κοπελιά σου αρέσει ?  :zfuck: δεν σου αρέσει ?  :badair: , απλά να είσαι ο εαυτό σου και όλα θα πάνε καλά  :sunglasses: . Όλοι περάσαμε και από αυτό το στάδιο, δεν έχεις να φοβηθείς για κάτι δεν έχεις να χάσεις κάτι
 
OP
OP
N

nikoleaspote

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είναι μαθηματικά, βλέπεις την κοπελιά σου αρέσει ?  :zfuck: δεν σου αρέσει ?  :badair: , απλά να είσαι ο εαυτό σου και όλα θα πάνε καλά  :sunglasses: . Όλοι περάσαμε και από αυτό το στάδιο, δεν έχεις να φοβηθείς για κάτι δεν έχεις να χάσεις κάτι
Αποτι βλεπω εισαι ο μονος που απαντησε σοβαρα και σε ευχαριστω,θελω να μου εξηγησης μονο την διαδικασια.
Δηλαδη μπενεις στο στουντιο καλησπερα γεια σας,και στην συνεχεια; :huh: :huh:
 

tdm900blue2004

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
στη συνεχεια σου ανακοινωνει η τσατσα το ονομα κοπελας τι προγραμμα κανει ποσο κοστιζει,περιμενεις βλεπεις το μωρο σου αρεσει πληρωνεις την τσαυσα μπαινεις κ βγαζεις το αχτι σου. δεν σου αρεσει, ευχαριστω πολυ δεν θα παρω κ γεια σας .αυτα
 

Λουκουμάς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2013
Μηνύματα
33
Κριτικές
10
Like
206
Πόντοι
290

Και δεν χρειάζεται να έχεις ταυτότητες και άλλα τέτοια χαρτιά. Το μόνο που θα σου ζητήσουν είναι τα λεφτά.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Καλυτερα να πας σε μπουρδελακι για πρωτη φορα...
Ετσι κ αλλιως ,1-2 λεπτα θα μεινεις στο δωματιο.. οποτε .. καλυτερα να χαλασεις ενα 20αρικο.. παρα να κλαις το 50αρι...
Εκτος κ αν εχεις μπολικα... οποτε πασο...!!!
 
OP
OP
N

nikoleaspote

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλυτερα να πας σε μπουρδελακι για πρωτη φορα...
Ετσι κ αλλιως ,1-2 λεπτα θα μεινεις στο δωματιο.. οποτε .. καλυτερα να χαλασεις ενα 20αρικο.. παρα να κλαις το 50αρι...
Εκτος κ αν εχεις μπολικα... οποτε πασο...!!!
ισχυει λες να τελιοσω γρηγορα;;απλα ψηλο ανγχονομαι με το μπουρδελο,φοβαμαι πως θα παθω κανα σοκ!

το μπουρδελο εχει τεραστια διαφορα απο στουντιο;;
 

niomodeultimate

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε αν αγχωνεσαι καλυτερα να πας σε στουντιο,σκεψου οτι σε μπουρδελο θα εχει ενα σωρο μαλακες που θα καβλαντιζουν στον σαλονι και με το που μπει η πουτανα στο δωματιο θα σου βαλει την καποτα και θασου πει αντε χυσε,ενω στουντιο εχεις ανεση ειναι πιο καθαρα και καλυτερες κοπελες
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Φιλε αν αγχωνεσαι καλυτερα να πας σε στουντιο,σκεψου οτι σε μπουρδελο θα εχει ενα σωρο μαλακες που θα καβλαντιζουν στον σαλονι και με το που μπει η πουτανα στο δωματιο θα σου βαλει την καποτα και θασου πει αντε χυσε,ενω στουντιο εχεις ανεση ειναι πιο καθαρα και καλυτερες κοπελες

Θα συμφωνήσω απόλυτα. Αν και εγώ προτείνω το εξής...Ακούγεται περίεργο αλλά ΜΗΝ ΠΑΣ μόνο σε ένα στούντιο και βάλτο σαν αρχή πριν την ημέρα που θα πας...Πιάσε μία περιοχή με 4-5 και αλώνισε την. Και αυτό γιατί πίστεψε με..Την πρώτη φορά ότι και να δεις...ΜΟΥΝΟ θα τον πεις και παίζει να βρεις κάτι πολύ πιο του γούστου σου...κοινώς κατανάλωσε χρόνο. Και στα συν αυτού επίσης είναι η εξοικείωση που θα αποκτήσεις με τους εν λόγω χώρους πριν μπεις ακόμα πιο βαθιά. Remember! :rockon: :rockon: :rockon:
 

tdm900blue2004

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Αν και εγώ προτείνω το εξής...Ακούγεται περίεργο αλλά ΜΗΝ ΠΑΣ μόνο σε ένα στούντιο και βάλτο σαν αρχή πριν την ημέρα που θα πας...Πιάσε μία περιοχή με 4-5 και αλώνισε την. Και αυτό γιατί πίστεψε με..Την πρώτη φορά ότι και να δεις...ΜΟΥΝΟ θα τον πεις και παίζει να βρεις κάτι πολύ πιο του γούστου σου...κοινώς κατανάλωσε χρόνο. Και στα συν αυτού επίσης είναι η εξοικείωση που θα αποκτήσεις με τους εν λόγω χώρους πριν μπεις ακόμα πιο βαθιά. Remember! :rockon: :rockon: :rockon:
σωστοςςςς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom