Νέα

Ελληνίδες γκράνυ γκίλφ-μίλφ σε μπουρδέλα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lopedelmozo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα

Τα συγχαρητήρια μου σε όσους συμμετέχουν ενεργά στο σαιτ και μας βοηθούν και κατατοπίζουν απόλυτα με τις ενημερώσεις τους.Ήθελα να ανοίξω αυτό το θέμα ρωτώντας αποκλειστικά για ελληνίδες γκίλφ η προγκίλφ  στους οίκους ανοχής των αθηνών. Σας ευχαριστώ προαιρετικά για τις όποιες απαντήσεις πιστέυω θα ενδιαφέρει και άλλους το θέμα.

Ας μοιραστώ και γω οτι γνωρίζω:

Νανά στο καλύμνου έχω πάει αρκετές φορές και την προτείνω

Τζένη απο Κωνσταντινουπόλεως κακάσχημη κατα την προσωπική μου άποψη και συναγωνιστών.

Ελευσινίων βράδυ η μελαχρινή που κάνει και υπηρεσία.

Η Αννα στο σπιτάκι της προύσσης

Παλιότερα είχα τιμήσαει ιδιαίτερα και το σπιτάκι στην Έλλης αλλα τώρα η ώριμη ελληνίδα έχει εξαφανιστεί

Η Τζώτζια απο Ιάσωνος είναι ελληνίδα ξέρει κανείς

Αυτά και εν αναμονή των ενημερωσεων και προτάσεων σας
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ξέχασα να αναφέρω και την γνωστή Σύλβια την οποία και έχω καιρό να πετύχω μιας και το σπίτι στην Πιπίνου δεν έχει στάνταρ ώρες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ξέχασα να αναφέρω και την γνωστή Σύλβια την οποία και έχω καιρό να πετύχω μιας και το σπίτι στην Πιπίνου δεν έχει στάνταρ ώρες.
το εχουν κλεισει το γατοσπιτο τυπε
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ευχαριστώ φίλε το υποψιαζόμουν και γω γιατί πάντα κλειστό είναι. Ξέρεις καμια άλλη ελληνίδα?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ευχαριστώ φίλε το υποψιαζόμουν και γω γιατί πάντα κλειστό είναι. Ξέρεις καμια άλλη ελληνίδα?
το εκλεισαν γιατι και καλα ειναι εστια μεταδοτικων ασθενειων :S
μαλακιες του καμινη δηλαδη :jerking:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
οι γνωστες υπερβολες των ΔΥ  :jerking: λες και πεθανε ποτε κανεις χιστης εκει μεσα  :jerking:
τυπε αν εξαιρεσεις στην αρχη που οντως δεν μπορουσεςν α μπεις γιατι θα ξερναγες μετα βελτιωθηκε η κατασταση και απλα σου ερχοταν αναγουλα :grin:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
cathouse ...    :headbang:  Στο μέσα  απεναντι αριστερό  δωματιο παντως  τα σεντονια ήταν καθαρά--
η Σύλβια βεβαια-  οπως  και η πελάτες της ήταν σε ηλικία post ggilf + .. :o
Ιδιοκτήτρια=μία  Χριστίνα  που δούλευε παλια εκεί  νομιζω..
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ρε που πήγαν όλες οι ελληνίδες και κυρίως οι παλιές που άφησαν εποχή;
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
164
Κριτικές
24
Like
137
Πόντοι
291
Πάντως η Σύλβια, από Πιπίνου, εργάζεται ως ανεξάρτητη!
 

Επισκέπτης
Ρίτσα από Τροφωνίου 11β.

Τις περισσότερες φορές την πετυχαίνω στην πρώτη βάρδια.

Κοντή, αδύνατη, με λειψά δόντια και με φάτσα σαν της Γεωγίας Βασιλειάδου... :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Ρίτσα από Τροφωνίου 11β.

Τις περισσότερες φορές την πετυχαίνω στην πρώτη βάρδια.

Κοντή, αδύνατη, με λειψά δόντια και με φάτσα σαν της Γεωγίας Βασιλειάδου... :rockon:
Ότι πρέπει δηλαδή για τον απόλυτο,ειδικά εάν έχει και καμιά ουλή η σημάδι!!!!
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
5
Πόντοι
6
καλημερα!!απο υπηρεσιες τι λεει η ριτσα λεει τιποτα η θα φαμε καμια φολα?
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ τον Έρικ για την προτροπή. Νομίζω πως ξέρω ποιά είναι η Ρίτσα,έχω το κακό πως δεν συγκρατώ ονόματα, προφανώς εννοείς την κοντή μίλφ που ναι στο Τροφωνίου στον όροφο. Χτές πέρασα μάλιστα απο κει και ήμουν έτοιμος να μπώ με το επιθετικό σαλονάρισμα που έκανε, αλλα τελευταία στιγμή προτίμησα την ελληνο-γερμανίδα μίλφ Αλεξάνδρα απο Εξηκιού 18 και παλιότερα Κ.Σχινά 2.

Παρ ολα αυτά πιστεύω η Ρίτσα θα ναι η επόμενη γενικά την έχει πάρει κανείς η θα κλαίμε το 20αρικό
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Άλλο ένα θρεντάκι που έχει ψιλοξεχαστεί  :( :(,χωρίς όμως να έχει γραφτεί τίποτα για την Μαρία την αλκοολικιά  :rockon: :rockon:,που εγώ για πρώτη φορά πέτυχα στο άκρως ρομαντικό Κωλοκυνθούς 38 (όροφος) και τίμησα αρκετές φορές  :knockinb: :zfuck:,στην συνέχεια Κεραμεικού 11 αν δεν κάνω λάθος(τέλος πάντων το δεύτερο μπουρδελάκι όπως στρίβεις στην κεραμεικού) και μετά εργαζόταν ως τσατσά πάλι στα μπουρδελάκια της Κεραμεικού ενώ στον ελεύθερο χρόνο της έπινε κρασάκι στο ''ΓΙΟΦΥΡΙ ΤΗΣ ΑΡΤΑΣ''  :grin: :grin:.Πρόκειται για ελληνίδα γύρω στα 45,με υπέροχα 3αρια εντελώς πεσμένα βυζιά,λευκή επιδερμίδα,ωραία πιασιματάκια και καυλωτική κωλάρα  :tits: :tits2: :kissass: :cum: :cum:.Ο απόλυτος για κάποιο λόγο την έλεγε φυματικιά(αν σας βοηθάω να την θυμηθείτε),νομίζω υπερέβαλε  :grin: :grin: μιας και όπως είχε εξηγήσει η ίδια κάπνιζε λίγο παραπάνω.Επίσης σημαντική λεπτομέρεια το μουνί της ήταν πάντα θάμνος και εννοείται στο πρόγραμμα παρείχε παράνομα εξτραδάκια,αφού όμως είχε αδειάσει το πρώτο μπουκαλάκι κρασάκι  ;) ;) :rockon: :rockon:.Τελευταία φορά την πέτυχα να δουλέυει το περασμένο Πάσχα όπου έπινε στο σαλόνι αμστελ παρέα με 2 πακιστανούς οι οποίοι είχαν ήδη αρχίσει τα χουφτώματα σε βυζιά,κώλο,μουνί  :sunglasses: :sunglasses:.Από τότε μια-δυο φορές στο στέκι της να χτυπάει το μπρούσκο της και μετά τίποτε  :huh: :rolleyes: :uglystupid:.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Η ήρα απο αγγυρας ειναι Ελληνίδα . Οποίος μπορει να κανει μια λίστα με ολες τις ελληνιδες σε μπουρδελΑ να ξέρουμε
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η ήρα απο αγγυρας ειναι Ελληνίδα . Οποίος μπορει να κανει μια λίστα με ολες τις ελληνιδες σε μπουρδελΑ να ξέρουμε

ξέρει κάποιος αν αυτή η Ηρα συνεχίζει ακόμα και αν ναι τι ώρες δουλέυει?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ξέρει κάποιος αν αυτή η Ηρα συνεχίζει ακόμα και αν ναι τι ώρες δουλέυει?

Κάθε απόγευμα στο Αγκύρας 12 αριστερά.
Επίσης τα πρωινά στο Αλκιβιάδου 16α ή 16γ και τα απογεύματα στο Αγκύρας 12 δεξιά(τουλάχιστον την προηγούμενη εβδομάδα) ήταν και η νταρντανομιλφ Κατερίνα που παλιότερα δούλευε στην Λιοσίων.

Και στο Παιανιέων 24 παίζει ένα ξανθό ελληνικό μιλφογκιλφ τα πρωινά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom