Νέα

Ποιές κοπέλες σε μπου. μπορεί να ερωτευτεί κανείς ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Κώστας Λαδάκης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.661
Κριτικές
6
Like
8.689
Πόντοι
1.686
Ποιές κοπέλες  σε μπου. μπορεί να ερωτευτεί  κανείς ;

Είναι ένα ερώτημα που αφορά την συμπεριφορά της κοπέλας και την
προσωπικότητά της .
Για μένα ,την Αννα/Ιλόνα ,την Ξένια ( Ρωσίδα ) ,τη Ρενάτα
και το Κορινάκι στο Μετάξι .

 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.661
Κριτικές
6
Like
8.689
Πόντοι
1.686
Από το 1992 που έπεσε η ΕΣΣΔ ,χιλιάδες κοπέλες
πέρασαν από τα μπου. της Φυλής και του Μεταξιού κτλ.


Αρκετές ήταν ερωτεύσιμες .

Οι περισσότερες Ρωσίδες ,κατ' εμέ .
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.661
Κριτικές
6
Like
8.689
Πόντοι
1.686
Μια Πολωνέζα στο Φωκαίας 19 ,πριν μήνες ,με μακριά μαλλιά ,τη Ντιάνα .

Μια Ρουμάνα που άρεσε στον Ξιλνικ και σε μένα ,δούλευε Φωκαίας -Φυλής
και μετά Μετάξι .
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.661
Κριτικές
6
Like
8.689
Πόντοι
1.686
Α,ρε Πικερ !

Ερωτεύτηκες το Κορινάκι !
Που να επισκεπτόσουν τα μπου. από 1992-1999 !

Ρωσίδες υπέροχες έχουν περάσει !
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.661
Κριτικές
6
Like
8.689
Πόντοι
1.686
Μάγκες ,το θρεντ. αναφέρεται και στα στουντιοκόριτσα !  :rockon:

Η Μπιάνκα η ρουμάνα είναι πολύ ερωτεύσιμη !
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ποιές κοπέλες  σε μπου. μπορεί να ερωτευτεί  κανείς ;

Είναι ένα ερώτημα που αφορά την συμπεριφορά της κοπέλας και την
προσωπικότητά της .
Για μένα ,την Αννα/Ιλόνα ,την Ξένια ( Ρωσίδα ) ,τη Ρενάτα
και το Κορινάκι στο Μετάξι .

ξεκιναμε με δωρακια πρωτα και βλεπουμε που θα καταλήξει !! :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Γενικα στον μεγαλυτερο βαθμο οι Ρουμανες ειναι ερωτευσημες
 

AddictedToHighHeels

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος ο λογος να ερωτευτει καποιος πουτανα επαγγελματια?  :S
 

lastfallen

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
183
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
που την βρίσκουμε την Μπιάνκα τυπε ;
Στη γνωστη τριγγετοαλυσιδα! δλδ στα παρακατω στουντιο:
Τριγγετα 3 - Συγγρου 144 - ηρωων πολυτεχνειου 37 (ηλιουπολη) - κατεχακη 8 - αριστοτελους 6 (καλλιθεα) - ισμηνης 2 (δαφνη) - λεωφορος αθηνων 204
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.114
Like
463
Πόντοι
36
Η άποψη μου  για το θέμα είναι όλες οι κοπέλες είναι για να της ερωτευθείς    μέχρι να χύσουμε και να πληρώσουμε χαχαχαχαχ
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
η πιο "επικίνδυνη" να ερωτευτείς θεωρώ ειναι η Μελίνα που δούλευε Κασσάνδρας, περα απο την εμφάνιση σου εβγαζε μια "αθωότητα" μια "ντροπή"  εύκολα καποιος θα μπορούσε να την πατήσει μαζί της !!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
η πιο "επικίνδυνη" να ερωτευτείς θεωρώ ειναι η Μελίνα που δούλευε Κασσάνδρας, περα απο την εμφάνιση σου εβγαζε μια "αθωότητα" μια "ντροπή"  εύκολα καποιος θα μπορούσε να την πατήσει μαζί της !!!!
Το ιδιο στυλακι τυπε μου ηταν και η Τζινα η ρουμανα που εργαζοταν στο Αθανασιας 3 στουντιο γκεισα...πολυ ερωτευσιμη....Ευτηχοσ λογο εμπειριας δεν την πατησα...Διοτι στο περλθον την ειχα πατηση 2 φορες.... :rockon:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.309
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
Ποιές κοπέλες  σε μπου. μπορεί να ερωτευτεί  κανείς ;

Είναι ένα ερώτημα που αφορά την συμπεριφορά της κοπέλας και την
προσωπικότητά της .
Για μένα ,την Αννα/Ιλόνα ,την Ξένια ( Ρωσίδα ) ,τη Ρενάτα
και το Κορινάκι στο Μετάξι .
Σου φαίνεται η Άννα ερωτεύσιμη; Εμένα αυτό το μάγκικο στυλ που βγάζει, με ξενερώνει...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σου φαίνεται η Άννα ερωτεύσιμη; Εμένα αυτό το μάγκικο στυλ που βγάζει, με ξενερώνει...
Εχω ειχα μια απο τις πιο ασχημες εμπειριες με την συγκεκριμενη τανα....Τι να πω περι ορεξεος...
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Εχω ειχα μια απο τις πιο ασχημες εμπειριες με την συγκεκριμενη τανα....Τι να πω περι ορεξεος...

Το εχουμε ξαναπει παλι και θα το ξαναματαπουμε ............Η Ιλονα-Αννα ---- εχει σκυλοβαρεθει τα τελευταια 2 χρονια και κανει Αγγαρεια γαμησι - πιπα και οτιδηποτε αλλο πιστευω στο 90 % που πηγαινουν μαζι της ...........Με Αγαπη απο το Υγρό Αγρίνιο .........
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
Για τους περισσότερους απο εμάς τους άντρες έρωτας = σεξουαλική έλξη. Υπό αυτή την έννοια η πλειοψηφία των επαγγελματιών του χώρου ιδίως των στούντιο των call girls και ιδίως των ct είναι ερωτεύσιμες και με το παραπάνω μια και απο πλευράς εμφάνισης και sex appeal είναι πολύ ανώτερες απο μια μέση γυναίκα.

Για κάποιους πιο έμπειρους και ψαγμένους η σεξουαλική έλξη ναι με είναι αναγκαία αλλά όχι και ικανή συνθήκη, Πιστεύουν και νοιώθουν ότι χρειάζεται η γυναίκα να έχει και άλλα πράγματα εκτός απο την εμφάνιση για να την ερωτευθούν.

Καθένας με την άποψή του και την εμπειρία του. Απο όλα έχει ο μπαξές.

Απο προσωπική εμπειρία πάντως έχω δεί ανθρώπους να ερωτεύονται πραγματικά ( με τη πλήρη έννοια του όρου ) γυναίκες του χώρου και να καταστρέφονται. Και δεν μιλάω για φλούφληδες η για πιτσιρικάδες αλλά για σχετικά έμπειρους  ανθρώπους της πιάτσας και σε κάποιες περιπτώσεις οικονομικά δυνατούς.

Για όσους τολμηρούς το εμπνευστούν ας ξέρουν ότι οι στατιστικές ( πλην εξαιρέσεων ) δεν βοηθάνε το συγκεκριμένο εγχείρημα.

Αλλά τι διάολο, άμα βασιζόμασταν στις στατισικές δεν θα παίζαμε καθόλου και τζόκερ ( για να γίνουμε και λίγο επίκαιροι ). :2funny: :2funny:

 

THE TALISMAN

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Είναι λίγο γενική η απορία, αλλά πιστεύω ότι έχει να κάνει με το κατά πόσο μπορεί να δημιουργηθεί μια αληθινή "σχέση" ανάμεσα σε έναν άντρα-πελάτη και μια εργαζόμενη γυναίκα.
Καλό είναι να μη ζούμε με αυταπάτες... Για μένα, η απάντηση είναι ΚΑΜΜΙΑ σε ποσοστό 99,9%, για λόγους ανεξάρτητους από εμάς :
1. Οι περισσότερες κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά (και την κάνουν καλά) ξεκίνησαν λόγω ανυπέρβλητων οικονομικών προβλημάτων, στην πορεία τα έλυσαν και συνεχίζουν όχι για να λύσουν το οικονομικό τους πρόβλημα αλλά για να αποκτήσουν όλο και περισσότερα. Κατά συνέπεια έχουν ήδη αλλάξει την αρχική οπτική και ξέρουν ότι το κορμί τους είναι εργαλείο και εμείς οι πελάτες που θα εξασφαλίσουμε σε αυτές τα αγαθά που θέλουν. Δεν έχουν πραγματικό λόγο να το θυσιάσουν αυτό για να δεθούν με κάποιον που τις έχει ερωτευτεί.
2. Αυτές οι κοπέλες έχουν γνωρίσει εκατοντάδες (ή και χιλιάδες) άντρες στην πορεία τους, για μερικά λεπτά ή ώρες. Ποιός από εμάς πιστεύει ότι διαφέρει τόσο πολύ από τους άλλους ώστε τον καψουρεύτηκε η "πωλήτρια" μετά από ένα ωραίο πήδημα και θα αλλάξει ζωή για χάρη του; Για μένα αυτό είναι ουτοπικό.
3. Οι λόγοι για να μπλέξει μια κοπέλα με κάποιον σε "σοβαρή" σχέση, είναι να μην έχει πλέον πέραση στους πελάτες της ή να σκυλοβαρέθηκε την επαγγελματική ζωή της, οπότε λογικά θα αναζητήσει τον κατάλληλο σπόνσορα που θα της εξασφαλίσει το ευ ζην. Αναωτιέμαι ποιος άντρας θα πιστέψει ότι γυναίκα αυτή τον αγαπάει πραγματικά και δεν είναι μαζί του από συμφέρον και ότι στην πρώτη δυσκολία δε θα τον παρατήσει για να αναζητήσει αλλού προστασία...
Αυτή είναι η δική μου οπτική, που έχει προκύψει μετά από σφαλιάρες του παρελθόντος (με 2 εσκορτούδες και 1 στριπτιζού).
Φυσικά θα χαρώ αν κάποιος μου αποδείξει ότι δεν έχω δίκιο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom