Νέα

βοηθηστε εναν συνανθρωπο :P

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα swanfiltrakia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

swanfiltrakia

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα με λενε γιαννη και εχω ερθει Αθηνα απο επαρχεια για σπουδες πρωτοετης.χωρισα προσφατα με την κοπελα μου λογω αποστασης και επειδη δεν την παλευω αλλο με το χερι ψαχνω καμια ιεροδουλη που να ταιριαζει στα γουστα μου αλλα οσο και να ψαχνω δεν βρισκω και ειπα να ζητησω την βοηθεια σας.συγκεκριμενα ψαχνω για κοντοπουτανο με κωλαρα και σχετικα ομορφο προσωπο 18-22 χρονων.οποιος μπορει να βοηθησει παρακαλω να απαντησει.
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
183
Like
18.452
Πόντοι
30.558
Σχεση με ιερόδουλη θες να κάνεις? γιατί από τα γραφόμενα σου αυτό βγαίνει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
γιαννη μην περιμενεις ετσι βοηθεια μαν,διαβασε καμια ημερησια ενημερωση να δεις τι παιζει......εγω δεν ειμαι απο αθηνα βεβαια αλλα ειναι πολλα τα μαγαζια,πολλες οι κοπελες,χαος.....κανεις τσαρκες γενικα;που κινεισαι;δωσε καμια ινφο αν βρεθει κανεις να απαντησει που δεν νομιζω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παιδια καλησπερα με λενε γιαννη και εχω ερθει Αθηνα απο επαρχεια για σπουδες πρωτοετης.χωρισα προσφατα με την κοπελα μου λογω αποστασης και επειδη δεν την παλευω αλλο με το χερι ψαχνω καμια ιεροδουλη που να ταιριαζει στα γουστα μου αλλα οσο και να ψαχνω δεν βρισκω και ειπα να ζητησω την βοηθεια σας.συγκεκριμενα ψαχνω για κοντοπουτανο με κωλαρα και σχετικα ομορφο προσωπο 18-22 χρονων.οποιος μπορει να βοηθησει παρακαλω να απαντησει.
18αρα ψαχνεις τυπε?
τι ανωμαλιες ειναι αυτες :S
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
το θρεντ της κυριακης ειναι γεγονος
Q2oCaRJ.gif
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
γιαννη μην περιμενεις ετσι βοηθεια μαν,διαβασε καμια ημερησια ενημερωση να δεις τι παιζει......εγω δεν ειμαι απο αθηνα βεβαια αλλα ειναι πολλα τα μαγαζια,πολλες οι κοπελες,χαος.....κανεις τσαρκες γενικα;που κινεισαι;δωσε καμια ινφο αν βρεθει κανεις να απαντησει που δεν νομιζω

Τσιπουράκι βγάλατε;  :think:

18αρα ψαχνεις τυπε?
τι ανωμαλιες ειναι αυτες :S

Φοιτητική ζωή τύπε, δοκιμάζουν τα πάντα. Άκου 18 χρονών  :S :S
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
παιδια καλησπερα με λενε γιαννη και εχω ερθει Αθηνα απο επαρχεια για σπουδες πρωτοετης.χωρισα προσφατα με την κοπελα μου λογω αποστασης και επειδη δεν την παλευω αλλο με το χερι ψαχνω καμια ιεροδουλη που να ταιριαζει στα γουστα μου αλλα οσο και να ψαχνω δεν βρισκω και ειπα να ζητησω την βοηθεια σας.συγκεκριμενα ψαχνω για κοντοπουτανο με κωλαρα και σχετικα ομορφο προσωπο 18-22 χρονων.οποιος μπορει να βοηθησει παρακαλω να απαντησει.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε δεν ξερουν οι τυποι.τις καλυτερες πιπες τις κανουν τα γκρανια που βγαζουν και την μασελα   :rockon:
οσοι δοκιμασουν ουλικο στοματικο δεν ξαναπανε με δοντιαρες τυπε :grin:
 
OP
OP
S

swanfiltrakia

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
18αρα ψαχνεις τυπε?
τι ανωμαλιες ειναι αυτες :S
ανωμαλια ειναι που θελω κατι κοντα στην ηλικια μου ? συγχωρεστε με παιδια αλλα δεν ξερω και πολυ τι παιζει με μπουρδελα,για πρωτη φορα θα παω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ανωμαλια ειναι που θελω κατι κοντα στην ηλικια μου ? συγχωρεστε με παιδια αλλα δεν ξερω και πολυ τι παιζει με μπουρδελα,για πρωτη φορα θα παω
τυπε εχεις γαμησει μιλφ/γκρανι ποτε?
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
ανωμαλια ειναι που θελω κατι κοντα στην ηλικια μου ? συγχωρεστε με παιδια αλλα δεν ξερω και πολυ τι παιζει με μπουρδελα,για πρωτη φορα θα παω
ανωμαλια;δε λες τιποτα...εχει γεμισει το σαιτ με ανωμαλους που ψαχνουν 20χρονες
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Ακουγεται σαν...........ελεημοσυνη ........Διαβασε ταs γραφαs
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom