Νέα

Κατά φαντασίαν γαμιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Jim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Θυμάμαι στο λύκειο να έχω μια συμμαθήτρια η οποία να μην είναι η μουνάρα της τάξης αλλά να είναι μια εμφανίσιμη και καλή κοπέλα.

Μπορεί και να τον έπαιζα και κάθε μέρα για χάρη της.

Το θέμα ποιο ήταν όμως. Ενώ εγώ απλά τον έπαιζα, η κοπέλα ούτε μου μίλησε ποτέ - πηδιόταν με ένα εξωσχολικό, όταν συζητούσαμε με ένα καλό φιλαράκι τότε του έλεγα ότι την πήρα τηλέφωνο, βρεθήκαμε, την πήδηξα, της έγλειψα το μουνί, μου έκανε πίπα, της έκανα το ένα μου έκανε το άλλο. Το πιο τραγικό ποιο ήταν; Ο φίλος μου τα πίστευε. Το χειρότερο ήταν κάποιο άλλο όμως. Τα πίστευα και εγώ την ώρα που του τα περιέγραφα και προσπαθούσα να είμαι όσο πιο παραστατικός γινόταν. Ήξερα ότι με τη μουνάρα της τάξης δεν θα μπορούσα ούτε καν να σκεφτώ ότι θα μπορούσα να κάνω κάτι. Με αυτή την πιο ''μέτρια'' ήξερα ότι μπορούσα να φαντασιωθώ και να πιστέψω στη φαντασίωση αυτή.

Να πιστέψω πως μόνο εγώ πέρασα κάποτε το σύνδρομο του κατά φαντασίαν γαμιά;  
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Γιατί δεν της στέλνεις μύνημα στο facebook και κάνε την εξομολόγηση που κάνεις εδώ ανώυνμα  :cheesy:
Μάλλον δεν την έχεις ξεπεράσει ακόμα  :grin: Πόσα χρόνια πέρασαν από τότε ??
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ποτε τον τσοκάνισες για παρτυ της τελευταια?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Θυμάμαι στο λύκειο να έχω μια συμμαθήτρια η οποία να μην είναι η μουνάρα της τάξης αλλά να είναι μια εμφανίσιμη και καλή κοπέλα.

Μπορεί και να τον έπαιζα και κάθε μέρα για χάρη της.

Το θέμα ποιο ήταν όμως. Ενώ εγώ απλά τον έπαιζα, η κοπέλα ούτε μου μίλησε ποτέ - πηδιόταν με ένα εξωσχολικό, όταν συζητούσαμε με ένα καλό φιλαράκι τότε του έλεγα ότι την πήρα τηλέφωνο, βρεθήκαμε, την πήδηξα, της έγλειψα το μουνί, μου έκανε πίπα, της έκανα το ένα μου έκανε το άλλο. Το πιο τραγικό ποιο ήταν; Ο φίλος μου τα πίστευε. Το χειρότερο ήταν κάποιο άλλο όμως. Τα πίστευα και εγώ την ώρα που του τα περιέγραφα και προσπαθούσα να είμαι όσο πιο παραστατικός γινόταν. Ήξερα ότι με τη μουνάρα της τάξης δεν θα μπορούσα ούτε καν να σκεφτώ ότι θα μπορούσα να κάνω κάτι. Με αυτή την πιο ''μέτρια'' ήξερα ότι μπορούσα να φαντασιωθώ και να πιστέψω στη φαντασίωση αυτή.

Να πιστέψω πως μόνο εγώ πέρασα κάποτε το σύνδρομο του κατά φαντασίαν γαμιά;  
σε τι αγωγη μπηκες;αλοπεριντιν ή ζιπρεξα μετα;
 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Γιατί δεν της στέλνεις μύνημα στο facebook και κάνε την εξομολόγηση που κάνεις εδώ ανώυνμα  :cheesy:
Μάλλον δεν την έχεις ξεπεράσει ακόμα  :grin: Πόσα χρόνια πέρασαν από τότε ??

Μωρέ τη βρίσκω τώρα... χεχεχεχε... το βρίσκω και το στοκάρω... είναι παντρεμένη όμως και βρισκόμαστε πού και πού (4-5 φορές το μήνα) σε κάτι διαλείμματα απ' τη δουλειά και θυμόμαστε τα παλιά... μιλάμε και τι δεν γίνεται...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Κοροιδεψεs το "καλο φιλαρακι"....Αυτο σαν συμπερασμα
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
182
Like
18.347
Πόντοι
30.558
Γιατί δεν της στέλνεις μύνημα στο facebook και κάνε την εξομολόγηση που κάνεις εδώ ανώυνμα  :cheesy:
Μάλλον δεν την έχεις ξεπεράσει ακόμα  :grin: Πόσα χρόνια πέρασαν από τότε ??
Η διαφορά μεταξύ βλακείας και ευφυίας είναι ότι η ευφυία έχει όρια  Άλμπερτ Αϊνστάιν
 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Μιλάω για ένα καθαρά ψυχικό φαινόμενο... όταν κάποιες φορές αφηγείσαι κάτι το οποίο βρίσκεται στη φαντασία σου όμως είσαι τόσο πειστικός που το πιστεύεις κι εσύ ο ίδιος...
 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Πολλά ποσταρίσματα μέσα στο bourdela είναι ενδεικτικά. Για παράδειγμα η ιστορία με τα γουρούνια... και όχι μόνο...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Πολλά ποσταρίσματα μέσα στο bourdela είναι ενδεικτικά. Για παράδειγμα η ιστορία με τα γουρούνια... και όχι μόνο...
:2funny: : :2funny:2funny:
Πολυ ευστοχο το θεμα! Ποσοι κατα φαντασια γαμιαφες που πυρφοριζουν κυκλοφορουνε αναμεσα μας γεματοι αερα στα πανια τους!!!
 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
:2funny: : :2funny:2funny:
Πολυ ευστοχο το θεμα! Ποσοι κατα φαντασια γαμιαφες που πυρφοριζουν κυκλοφορουνε αναμεσα μας γεματοι αερα στα πανια τους!!!

Υπάρχει ένα θέμα όμως... δεν τίθεται ζήτημα ηθικής... δηλαδή εγώ δεν ήθελα να κοροϊδέψω τον φιλαράκο τότε... δηλαδή δεν του έλεγα ψέματα με πρόθεση... δεν ήθελα να του παίξω τον έξυπνο κλπ... η αφήγησή μου ήταν μια πράξη για να πιστέψω ότι πραγματικά πηδούσα το συγκεκριμένο μουνί...

Και πολλοί που μπαίνουν στο bou και γράφουν διάφορες ιστορίες δεν το κάνουν απλά για να πουν ψέματα... άλλωστε, να πουν ψέματα σε ποιους; Οι περισσότεροι το κάνουν γιατί επεξεργάζονται μια φαντασίωση... εκείνη τη στιγμή πιστεύουν ότι όντως έπραξαν αυτό που αφηγούνται...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Μωρέ τη βρίσκω τώρα... χεχεχεχε... το βρίσκω και το στοκάρω... είναι παντρεμένη όμως και βρισκόμαστε πού και πού (4-5 φορές το μήνα) σε κάτι διαλείμματα απ' τη δουλειά και θυμόμαστε τα παλιά :idiot:... μιλάμε και τι δεν γίνεται...

Θυμάμαι στο λύκειο να έχω μια συμμαθήτρια η οποία να μην είναι η μουνάρα της τάξης αλλά να είναι μια εμφανίσιμη και καλή κοπέλα.

Μπορεί και να τον έπαιζα και κάθε μέρα για χάρη της.

Το θέμα ποιο ήταν όμως. Ενώ εγώ απλά τον έπαιζα, η κοπέλα ούτε μου μίλησε ποτέ  :idiot:- πηδιόταν με ένα εξωσχολικό,..


Φίλε μου πέφτεις σε αντιφάσεις ...


Ήπιες τίποτα και σου βγήκε το απωθημένο βραδιάτικα ??

 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
182
Like
18.347
Πόντοι
30.558

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
εσυ ήπιες κατι και να ξερεις  Ο μεθυσμένος είναι χειρότερος απ’ τον τρελό.

Στον Jimmy απευθυνομε ... εσυ μπορεις να συνεχισεις τον εσωτερικο σου μονολογο στα υπολοιπα θεματα του φορουμ  :grin:
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
182
Like
18.347
Πόντοι
30.558
θα σου δώσω μια συμβολή  Τρώγε όσο σ’ ευχαριστεί, πίνε όμως με μέτρο και τελος


 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
θα σου δώσω μια συμβολή  Τρώγε όσο σ’ ευχαριστεί, πίνε όμως με μέτρο και τελος

Πρεπει να παρεις το κοκκινο χαπι για να ξυπνησεις απο το ματριξ του μπουρδελα.com
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom