Νέα

Οικογενειακη καυλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coupletojoin3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coupletojoin3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους

Καυλωνω στην ιδεα να παρω την γυναικα μου παρτουζα μαζι με ενα αγνωστο. Καυλωνω στην ιδεα να την γαμαω στα τεσσερα και να την βλεπω να γεμιζει χυσια ενος αλλου στο στομα της. Καυλωνω ακομα και να βλεπω ενα αγνωστο να χυνει στις φωτογραφιες της . Αναμενω σχολια και ιδεες στο coupletojoin2@yahoo.com . Φωτος στο προφιλ :pipa3:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους

Καυλωνω στην ιδεα να παρω την γυναικα μου παρτουζα μαζι με ενα αγνωστο. Καυλωνω στην ιδεα να την γαμαω στα τεσσερα και να την βλεπω να γεμιζει χυσια ενος αλλου στο στομα της. Καυλωνω ακομα και να βλεπω ενα αγνωστο να χυνει στις φωτογραφιες της . Αναμενω σχολια και ιδεες στο coupletojoin2@yahoo.com . Φωτος στο προφιλ :pipa3:
μηπως εισαι hackers ? >:(
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους

Καυλωνω στην ιδεα να παρω την γυναικα μου παρτουζα μαζι με ενα αγνωστο. Καυλωνω στην ιδεα να την γαμαω στα τεσσερα και να την βλεπω να γεμιζει χυσια ενος αλλου στο στομα της. Καυλωνω ακομα και να βλεπω ενα αγνωστο να χυνει στις φωτογραφιες της . Αναμενω σχολια και ιδεες στο coupletojoin2@yahoo.com . Φωτος στο προφιλ :pipa3:


Φιλε εδω μεσα θα δυσκολευτεις να βρεις το ατομο που ψαχνεις.

Τις γυναικες των αλλων τις σεβονται εδω
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Καλησπερα σε ολους

Καυλωνω στην ιδεα να παρω την γυναικα μου παρτουζα μαζι με ενα αγνωστο. Καυλωνω στην ιδεα να την γαμαω στα τεσσερα και να την βλεπω να γεμιζει χυσια ενος αλλου στο στομα της. Καυλωνω ακομα και να βλεπω ενα αγνωστο να χυνει στις φωτογραφιες της . Αναμενω σχολια και ιδεες στο coupletojoin2@yahoo.com . Φωτος στο προφιλ :pipa3:
Μυρωνα!!!!!!Χαθηκες ρε φιλε!!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
τυπε λες να ειναι εσκιμωος ο τυπος;αυτοι οι τυποι το εχουν εθιμο   :grin:
Εγω ηξερα οτι απλωs τριβανε τιs μυτεs ......Οι Εσκιμωοι   :grin: :grin: :grin:
Να το προχωρησανε τοσο πολυ??????
 

osergios

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ναι οι Εσκιμώοι αν δεν του χύσεις την γυναίκα παρεξηγιέται πολύ ....
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.105
Πόντοι
3.556
Καλησπερα σε ολους

Καυλωνω στην ιδεα να παρω την γυναικα μου παρτουζα μαζι με ενα αγνωστο. Καυλωνω στην ιδεα να την γαμαω στα τεσσερα και να την βλεπω να γεμιζει χυσια ενος αλλου στο στομα της. Καυλωνω ακομα και να βλεπω ενα αγνωστο να χυνει στις φωτογραφιες της . Αναμενω σχολια και ιδεες στο coupletojoin2@yahoo.com . Φωτος στο προφιλ :pipa3:
Φιλε δεν ειναι σοβαρα πραματα αυτα. Να πας στον παπα της ενοριας σου να ξομολογηθεις, γρηγορα.
Και κοψε τις κακες παρεες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
τυπε μεταξυ τους τριβουν τις μυτες.με τους αλλους τριβουν το πιπερι   :grin:
Αυτα  δεν ταξερα  :grin: :grin:


Ναι ναι οι Εσκιμώοι αν δεν του χύσεις την γυναίκα παρεξηγιέται πολύ ....
Ρε  γαμωτο  μ αυτεs τιs χωρεs επρεπε να συνορευουμε ....Τα καλυτερα χανουμε  :grin:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.105
Πόντοι
3.556
Και δεν καταλαβα γιατι γελατε ρε κοπροσκυλα?
Θελει κανεις να πει οτι εδω γαμαμε τις γυναικες των αλλων?
Υπαρχει σεβασμος και μπολντισμος
Αντε μην τα παρω αγρια και.......φαω καμια φασολαδα
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Και δεν καταλαβα γιατι γελατε ρε κοπροσκυλα?
Θελει κανεις να πει οτι εδω γαμαμε τις γυναικες των αλλων?
Υπαρχει σεβασμος και μπολντισμος
Αντε μην τα παρω αγρια και.......φαω καμια φασολαδα

Οπως το κοβω ο Μπολντης θα τον καρφωνει οτι φλερταρει με αλλες τη ωρα που του γαμαει την γυναικα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.298
Κριτικές
124
Like
6.351
Πόντοι
5.097
Όπως διάβασα τον τίτλο νόμιζα ότι θα είναι κάποιος τύπος που γαμάει την μάνα του,την θεία του ή καμιά αδελφή του :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: και θέλει συμβουλή από το φόρουμ τι πρέπει να κάνει σε αυτήν την περίπτωση  :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Όπως διάβασα τον τίτλο νόμιζα ότι θα είναι κάποιος τύπος που γαμάει την μάνα του,την θεία του ή καμιά αδελφή του :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: και θέλει συμβουλή από το φόρουμ τι πρέπει να κάνει σε αυτήν την περίπτωση  :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin:
και εγώ αυτό νόμιζα  :S
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους

Καυλωνω στην ιδεα να παρω την γυναικα μου παρτουζα μαζι με ενα αγνωστο. Καυλωνω στην ιδεα να την γαμαω στα τεσσερα και να την βλεπω να γεμιζει χυσια ενος αλλου στο στομα της. Καυλωνω ακομα και να βλεπω ενα αγνωστο να χυνει στις φωτογραφιες της . Αναμενω σχολια και ιδεες στο coupletojoin2@yahoo.com . Φωτος στο προφιλ :pipa3:
Μην αγχώνεσαι κανείς δεν είναι τέλειος !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom