Νέα

Πιστεύετε ότι στις σχολές χορού λάτιν γαμιούνται μεταξύ τους οι μαθητές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos.thessaloniki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 426
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...

 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Γράψου αλλα μην γίνεις γραφικός...
 

Lucky_Luke68

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2014
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
μπα.. δεν νομιζω..

Εχω ακουσει οτι τους δινουν νερο που εχουν βαλει ενα χαπι μεσα, σαν αυτο που βαζουν στο στρατο στο τσαϊ, για να μην εχουν σηκωμαρες οι φανταροι...

Τσαμπα θα δωσεις εκει τα λεφτα σου πατριδα. Άποψη μου.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...

την ώρα που χωρεύετε εννοείς να το κάνετε :zfuck: η μετά prive ?  :grin:
 
OP
OP
N

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
ε φυσικά μετά φίλος??

ακούω για πολλά πάρτι μεταμεσονύχτια...
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...
Εχεις τις ιδιες πιθανοτητες οπως και σε οποιαδηποτε αλλη δραστηριοτητα!!!!
Μου θύμισες ενα γερο που ερχοταν στη σχολή που πήγαινα και προσπαθουσαμε ολες να τον αποφύγουμε!!!!
Στο τελος καθε μαθηματος δε προσφεροταν να παει οποια ηθελε σπιτι της, αφου φροντισε πρωτα να διευκρινισει πως εχει μερσεντες!!!  :jerking: :jerking:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...
Φιλε εκει είναι ολο λεσβιες και γκέυ!!!Κινδινευεις!!!!!

Δεν το ψαχνεις σε κλασσικο χορο ή μπαλετο;;;Ξερεις τωρα,Λιμνη των Κυκνων κλπ!!
 
OP
OP
N

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
γίνονται πάρτι και μετά την κάνουνε δυο δυο...πάνε τις γκόμενες σπίτι και ποιος ξέρει ποια μπορεί να κάθεται και για καμιά τσαπου!!!
 

Sea_Lover

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εγώ απορώ πως τρίβονται έτσι με τα μουνάκια με κάτι μπαμπατσες και τανγκο και δεν τους σηκώνεται...  :S

Ήθελα κι εγώ να πάω αλλά έχω την εντύπωση ότι θα ήμουν συνέχεια έτσι...  :bigdick:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.790
Like
9.553
Πόντοι
1.406
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...
...Πεφτειπουτσασυννεφο...
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Εγώ απορώ πως τρίβονται έτσι με τα μουνάκια με κάτι μπαμπατσες και τανγκο και δεν τους σηκώνεται...  :S

υποτίθετε ότι θα είσαι συγκεντρωμένος στο χορό και όχι στα boobies της παρτενέρ σου  :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...

Καλή επιλογή τύπε, χώσου εκεί όλο και κάποια θα γνωρίσεις για να πάτε για κανενα καφεδάκι, ποτό, φαγητό και  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :thumbsup:
 
OP
OP
N

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
αν γνωρίζετε καμία σχολή στη θεσσαλονίκη για να ορμήξω...ακούω που....
άκουσα για πάρτι στο πανόραμα και στα μπαράκια στο μέγαρο...
θα πάω να δω βέβαια αλλά αν ξέρει κανεις ας μας πει.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
αν γνωρίζετε καμία σχολή στη θεσσαλονίκη για να ορμήξω...ακούω που....
άκουσα για πάρτι στο πανόραμα και στα μπαράκια στο μέγαρο...
θα πάω να δω βέβαια αλλά αν ξέρει κανεις ας μας πει.

σαλονικιος εισαι εμας ρωτας ?
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
κοιτα τι σκαρφιζεται ο αγαμεμνων για να γαμιση.
ειλικρινα πανεξυπνος!!!!!!

 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Οχι σε σχολες ουτε στα παρτυ που κανουν.Αστο καλυτερα φιλε μπορει να κανεις γνωριμιες παρεες οκ κτλ...Αλλα οι γκομενες συνηθως εκει ειναι αλλου για αλλου..Μαζευει την αφροκρεμα των Ελλεινιδων με ολα τους τα χαρακτηριστικα  :grin: .Θα δεις μεν μουρλια σωματακια ωραια ποδαρακια αλλα... Ειναι καμενες οι περισσοτερες κατα την προσωπικη μου αποψη.Συνηθως εχουν το μυαλο τους μονο στον χορο...  :S και εχουν αρκετα υψηλα κριτηρια αν εχεις σωματακι κ προσωπο καλο και χορευεις καλα..ισως εχεις καποιες ελπιδες.Μεγαλυτερες πιθανοτητες εχεις να στην πεσει κανας γκεουλας :2funny: Και κυριως αμα πας μην φανεις λιγουρης...γιατι θα πεσει συρμα...και θα σε μαθουν οχι μονο στην σχολη αυτη...ο κοσμος του λατιν ειναι ειναι λιγος κ ειναι συγκοινωνουντα δοχεια.
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Να στο πω απλα

Αυτές γαμιουντε! και πολλές από αυτές καλά! !!

Εσύ χορεύεις?  Και μάλιστα καλά!!!!

Γιατί εάν δεν το έχεις το άθλημα δεν σε κόβω ούτε απ έξω να μπορείς να σταθείς.

Θέλει πολύ χορό πολύ χρήμα γιατί δεν είναι φθηνό και πολύ χρόνο γιατί είναι κλικες και πρέπει να μπεις εκεί μέσα
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.103
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
496
Οχι σε σχολες ουτε στα παρτυ που κανουν.Αστο καλυτερα φιλε μπορει να κανεις γνωριμιες παρεες οκ κτλ...Αλλα οι γκομενες συνηθως εκει ειναι αλλου για αλλου..Μαζευει την αφροκρεμα των Ελλεινιδων με ολα τους τα χαρακτηριστικα  :grin: .Θα δεις μεν μουρλια σωματακια ωραια ποδαρακια αλλα... Ειναι καμενες οι περισσοτερες κατα την προσωπικη μου αποψη.Συνηθως εχουν το μυαλο τους μονο στον χορο...  :S και εχουν αρκετα υψηλα κριτηρια αν εχεις σωματακι κ προσωπο καλο και χορευεις καλα..ισως εχεις καποιες ελπιδες.Μεγαλυτερες πιθανοτητες εχεις να στην πεσει κανας γκεουλας :2funny: Και κυριως αμα πας μην φανεις λιγουρης...γιατι θα πεσει συρμα...και θα σε μαθουν οχι μονο στην σχολη αυτη...ο κοσμος του λατιν ειναι ειναι λιγος κ ειναι συγκοινωνουντα δοχεια.

100% σωστος  :thumbsup:
μαλλον με το πουλι στο χερι θα μεινεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom