Νέα

Σας εχουν προκαλεσει ποτε επειδη συνοδευατε ομορφη γκομενα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Παιδια αποφασισα να ανοιξω αυτο το θεματακι γιατι με οσους φιλους αλλα και γνωστους το συζητησα ολοι ειχαν να μου διηγηθουν παρομοιες ιστοριες..συγκεκριμενα εξω απο καντινα που ειχα σταματησει να παρω σαντουιτς και ενω συνοδευα ομορφη γυναικα 4 αλητες πιθανον αλλοδαποι αμλλον Αλβανοι η Γεωργιανοι αρχισαν να μας κοιτανε εντονα και να γελανε δυνατα..πραγματικα παγωσα εκεινη την ωρα αφου δεν ηξερα πως να αντιδρασω..αμα τους ζηταγα τον λογο θα μου ελεγαν ετσι γουσταρουμε και γελαμε λεμε ανεκδοτα και γελαμε ενω ηταν φανερο οτι γελαγανε σε βαρος μας..πιθανον το οτι η γκομενα ηρταν 1,80 με τα τακουνια και γω 1.73 να ηταν η αιτια..η βαθυτερη αιτια φυσικα ηταν η ζηλεια αφου εκαναν μπαμ απο μακρια οτι οι τυποι η αλλαξοκωλιες κανανε η ηταν αγαμητοι...σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιο? Επισης θα ηθελα να ρωτησω τι θα κανατε εσεις στην θεση μου..με ενδιαφερει πολυ η αποψη σας..
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Παιδια αποφασισα να ανοιξω αυτο το θεματακι γιατι με οσους φιλους αλλα και γνωστους το συζητησα ολοι ειχαν να μου διηγηθουν παρομοιες ιστοριες..συγκεκριμενα εξω απο καντινα που ειχα σταματησει να παρω σαντουιτς και ενω συνοδευα ομορφη γυναικα 4 αλητες πιθανον αλλοδαποι αμλλον Αλβανοι η Γεωργιανοι αρχισαν να μας κοιτανε εντονα και να γελανε δυνατα..πραγματικα παγωσα εκεινη την ωρα αφου δεν ηξερα πως να αντιδρασω..αμα τους ζηταγα τον λογο θα μου ελεγαν ετσι γουσταρουμε και γελαμε λεμε ανεκδοτα και γελαμε ενω ηταν φανερο οτι γελαγανε σε βαρος μας..πιθανον το οτι η γκομενα ηρταν 1,80 με τα τακουνια και γω 1.73 να ηταν η αιτια..η βαθυτερη αιτια φυσικα ηταν η ζηλεια αφου εκαναν μπαμ απο μακρια οτι οι τυποι η αλλαξοκωλιες κανανε η ηταν αγαμητοι...σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιο? Επισης θα ηθελα να ρωτησω τι θα κανατε εσεις στην θεση μου..με ενδιαφερει πολυ η αποψη σας..

και εσύ ρε φίλε 1.73 ? πες στην γκομενα να μην βαζει τακουνι γιατι φαινεται καπως η διαφορα υψους...
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
και εσύ ρε φίλε 1.73 ? πες στην γκομενα να μην βαζει τακουνι γιατι φαινεται καπως η διαφορα υψους...
οκ αλλα δεν ειναι λογος να συμπεριφερθει καποιος με τοση αγενεια..ηταν και 4 αρα θρασυδειλοι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Παιδια αποφασισα να ανοιξω αυτο το θεματακι γιατι με οσους φιλους αλλα και γνωστους το συζητησα ολοι ειχαν να μου διηγηθουν παρομοιες ιστοριες..συγκεκριμενα εξω απο καντινα που ειχα σταματησει να παρω σαντουιτς και ενω συνοδευα ομορφη γυναικα 4 αλητες πιθανον αλλοδαποι αμλλον Αλβανοι η Γεωργιανοι αρχισαν να μας κοιτανε εντονα και να γελανε δυνατα..πραγματικα παγωσα εκεινη την ωρα αφου δεν ηξερα πως να αντιδρασω..αμα τους ζηταγα τον λογο θα μου ελεγαν ετσι γουσταρουμε και γελαμε λεμε ανεκδοτα και γελαμε ενω ηταν φανερο οτι γελαγανε σε βαρος μας..πιθανον το οτι η γκομενα ηρταν 1,80 με τα τακουνια και γω 1.73 να ηταν η αιτια..η βαθυτερη αιτια φυσικα ηταν η ζηλεια αφου εκαναν μπαμ απο μακρια οτι οι τυποι η αλλαξοκωλιες κανανε η ηταν αγαμητοι...σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιο? Επισης θα ηθελα να ρωτησω τι θα κανατε εσεις στην θεση μου..με ενδιαφερει πολυ η αποψη σας..
τυπε επρεπε να τους στειλεις να συναντησουν τον δημιουργο τους :rockon:
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
οκ αλλα δεν ειναι λογος να συμπεριφερθει καποιος με τοση αγενεια..ηταν και 4 αρα θρασυδειλοι

πέρα από την πλάκα τώρα...όντως είναι πολύ εκνευριστικό όταν συμβαίνει κάτι τέτοιο...καλά έκανες πάντως και τους αγνόησες...

δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθείς...εκτός αν ήτανε γυναίκα σου που τότε τους άρχιζες στις φάπες έναν εναν...

 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
πέρα από την πλάκα τώρα...όντως είναι πολύ εκνευριστικό όταν συμβαίνει κάτι τέτοιο...καλά έκανες πάντως και τους αγνόησες...

δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθείς...εκτός αν ήτανε γυναίκα σου που τότε τους άρχιζες στις φάπες έναν εναν...
ναι ρε φιλε αλλα το θεμα ηταν με τι αφορμη/ θα μου ελεγαν δεν γελαμε για σενα..αντε αποδειξε το..θα προτιμουσα να με βριζανε ωστε να ημουν καλλυμενος νομικα αν τους χτυπαγα..ως γνησιοι θρασυδειλοι διαλεξαν υπουλο τροπο να με προσβαλουν
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Μην "μασάτε". Δουλειά ψάχνει.  :)
 
Rub_Hands.gif
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
ναι ρε φιλε αλλα το θεμα ηταν με τι αφορμη/ θα μου ελεγαν δεν γελαμε για σενα..αντε αποδειξε το..θα προτιμουσα να με βριζανε ωστε να ημουν καλλυμενος νομικα αν τους χτυπαγα..ως γνησιοι θρασυδειλοι διαλεξαν υπουλο τροπο να με προσβαλουν

ρε τρελε τι να χτυπαγες....4 ατομα ητανε αυτοι...θα σε κανανε τοπι...εκτος αν εισαι ronnie coleman φάση....
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ναι ρε φιλε αλλα το θεμα ηταν με τι αφορμη/ θα μου ελεγαν δεν γελαμε για σενα..αντε αποδειξε το..θα προτιμουσα να με βριζανε ωστε να ημουν καλλυμενος νομικα αν τους χτυπαγα..ως γνησιοι θρασυδειλοι διαλεξαν υπουλο τροπο να με προσβαλουν
Ναι,αυτό ακριβώς σε σταμάτησε!  :)  :2funny:
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
ρε τρελε τι να χτυπαγες....4 ατομα ητανε αυτοι...θα σε κανανε τοπι...εκτος αν εισαι ronnie coleman φάση....
οχι 1.73 ειμαι αλλα υπηρετω στις ειδικες δυναμεις εχω σωματικη διαπλαση τυπου μαραντονα..κοντος αλλα φαρδυς
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Ποιος εισαι ρε , ο ροκαβλον που θα τα εβαζες με 4?!  :knuppel:
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Σιγα ρε μαλακα απλα γελαγαν....εσυ εχεις το προβλημα με το υψος σου οχι εκεινοι. Πολλα κομπλεξ κουβαλας μου φαινεται χαχαχ
Το σκεφτηκες οτι μπορει να ειχες ανοιχτο φερμουαρ η δε ξερω και γω τι αλλο..

Το πιο σοφο θα ηταν να σκασεισ γλωσσοφιλο καπακι στη γκομενα...αρκει βεβαια να μην φανει οτι σηκωνεσαι στις μυτες χαχαχαχα

Ετσι ειναι η ζωη παντως...μην ασχολεισαι με τον καθε πικραμενο ;) ποσο μαλλον με μουναρα διπλα σου...(το ειναι απλα ψηλη βεβαια δε λεει κ πολλα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom