Νέα

Studio Amnesia Αρτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βασιλοφρων13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.292
Like
5.066
Πόντοι
1.406
Για το συγκεκριμενο Στουντιο ειχα ακουσει απο καιρο,απο τις αρχες του Καλοκαιριου και χτες απογευματακι ηρθε η ωρα επιτελους να το επισκεφτω.Μιας και δεν υπαρχει καρτελα,θα γραψω εδω πληροφοριες και κριτικη.Το μαγαζι βρισκεται περιπου στο 7ο χλμ της παλιας εθνικης οδου Αρτας-Αγρινιου,για οσους ειναι απο την περιοχη ακριβως πριν την παρακαμψη που παει προς Περανθη,Συκιες κτλ, εχει και μεγαλη ταμπελα αποκλειεται να μη το δειτε.Απο παρκινγκ μια χαρα σε περιφραγμενο χωρο μακρυα απο αδιακριτα βλεμματα.Τα δωματια και το σαλονι βρισκονται στον οροφο,ο χωρος απο τη σκαλα ακομα ειναι ομορφος με κρυφους φωτισμους κτλ σαν να μπαινεις σε κλαμπ.Στο σαλονι το οποιο ειναι και αυτο συμπαθητικο σε περιμενει η Τσατσα.Τα προγραμματα ειναι τα εξης:
-στα 40 ευρω το απλο,πιπα με καποτα και απλο σεξ
-στα 50 >>   + ισπανικο
-στα 60 >>   + 69
-στα 70 >>   + ελευθερο στοματικο ,ελευθερα πιασιματα και περισσοτερο χρονο καπου εκει σταματησα να δινω σημασια γιατι βασικα για το απλο πηγα της λεω οκ,αυτη ροδανι το στομα της ομως συνεχιζε  :grin: νομιζω στα 80 με πρωκτικο και 90 το φουλ προγραμμα με πολυ χρονο ,ισως να θυμαμαι και κατι λαθος,παντως καπως ετσι ηταν
  Παμε στη κοπελα τωρα.Απ'οτι μου ειπε και η ιδια στα μεσα της εβδομαδας θα φυγει και δεν ξερει αν και ποτε θα ξαναρθει,αλλα θα παραθεςω περιγραφη και κριτικη για οσους την προλαβουν, και σαν ενδεικτικη και για τις μελλοντικες κοπελες(μακαρι να εχει και καλυτερες) .Το ονομα της Αλεξανδρα και ειναι απο Τσεχια(απο οτι ειπε τουλαχιστον)Απο εμφανιση αρκετα καλη,Ψιλη γκομενα με ωραιες καμπυλες,με τα τακουνια εφτανε πανω απο 1.85,χωρις θα πρεπει να ηταν 1.75 σιγουρα.Ειχε πολυ  λιγο κοιλιτσα αλλα δε με χαλαγε,πολυ ωραιο κωλο και σφιχτο απ'οτι διαπιστωσα  και ποδαρες χωρις κυταριτιδα(η ακομα και αν ειχε λιγο δεν φαινοταν με το χαμηλο φωτισμο.Προσωπο μετριο με γλυκα ματακια,αλλα γενικα οχι κατι ιδιαιτερο,ειχε και ενα πιρσινγκ στο πανω χειλος,μακρυα ξανθα(βαμμενα φαινοταν η μαυρη ριζα) μαλια μεχρι λιγο κατω απο τους ωμους.Ωραιο και απαλο δερμα και ευχαριστο στη αφη,γενικα προσεγμενη γκομενα με διακριτικο βαψιμο βαμενα νυχακια ειχε και μια αλυσιδα στον αστραγαλο που το εχω ψιλοφετιχ.Το μεγαλο πλεονεκτημα της ηταν οι ΒΥΖΑΡΕΣ της :tits: Μεγαλα Βαρια φυσικα βυζια σιγουρα 3ρια ισως και 3μισαρια.Για αυτο και αποφασισα τελικα να παρω το προγραμμα στο 50ρικο με το ισπανικο :grin:
   Το δωματιο μεσα ομορφο με μεγαλο κρεβατι ανετο,στη γωνια ειχε Ντουζιερα με διαχωριστικο που δεν την χρησιμοποιησα η τσατσα σου δινει πετσετα η οποια φαινοταν καθαρη,ειχε και παντοφλες μεσα(οχι σε σελοφαν μιας χρησεως ομως) ουτε αυτες χρησιμοποιησα.Μεγαλος καθρεφτης απεναντι απο το κρεβατι επιανε σχεδον ολο τον τοιχο, μια μικρη(καπου 24 ιντσες) Τηλεοραση που επαιζε τσοντες,κρυφους φωτισμους κοκκινου και ροζ χρωματος,γενικα πολυ ωραιο δωματιο και βασικο αυτο πολυ καθαρο.Ειδικα για μενα που ειμαι και Εργενης και το σπιτι μου ειναι και λιγο αχουρι φανταζε παλατι  :2funny:
Γδυνομαι αραζω και μετα απο κανα 2 λεπτα μπαινει μεσα η κοπελα.Αρκετα ανετη και χαλαρη χωρις υφακια και μαλακιες,μιλαει πολυ καλα ελληνικα,για λιγο μπορει να την περασεις και για ελληνιδα,επιασε και λιγο κουβεντουλα στην αρχη για κανα λεπτο μαξιμουμ ενω με χαιδευε,τα κλασσικα ειπαμε ηλικιες απο που εισαι τι δουλεια κανεις και ξεκινησαμε. Ηλικια ειπε οτι ειναι 25 τωρα ισως και να ηταν και λιγο παραπανω αλλα πανω απο 30 με τιποτα,οποτε εκει 25-30
Ξεκιναει να τριβει τις βυζαρες της στο πουτσο μου,καλη φαση  :rockon: μετα απο λιγο τον επιασα και τον εβαλα αναμεσα στους βυζους της τους εκλεισε με τα χερια της και μου τον βυζομαλακισε για λιγο,οχι για πολυ ομως :- ανοιγει καποτα την περναει,και ξεκιναει ενα καλο τσιμπουκι,οχι απο τα καλυτερα που μου εχουν παρει αλλα καλο.Λιγο χερι εβαζε ,το ρουφαγε καλα εκανε και καταδυσεις και το επαιρνε σχεδον ολο μεσα,παιχνιδια με φτυσιματα τριψιματα στη μουρη χτυπηματα στη γλωσσα κτλ δεν επαιζαν αλλα οταν της ζητησα να μου γλειψει αρχιδια το εκανε ευχαριστως, γλειψιμο και ρουφηγμα ενω μου τον επαιζε.Οσο ρουφαγε χουφτωνα βυζο και οσο εφτανα χουφτωνα και λιγο κωλαρακι.Δαχτυλο δεν προσπαθησα να βαλω αν και νομιζω δεν θα δεχοταν αυτα τα κολπα πρεπει να τα κανουν στα πιο ακριβα προγραματα.Αφου με πιπωσε ερχεται απο πανω και με καβαλαει με το προσωπο προς τα μενα,ωραια αισθηση το μουνακι της  πιο στενο απο οτι το περιμενα και γενικα με καβαλουσε  και κουνιοταν ωραια.Οσο με καβαλαγε τα χερια μου κολημμενα στις βυζαρες της να χουφτωνω,σε μια στιγμη της δινω το ενα χερι στο στομα και αρχιζει να ρουφαει δαχτυλα καλη κινηση εκ μερους της,καποια φαση εσκυψε και λιγο μπροστα ανασηκωθηκα λιγο και αρχισα να γλειφω να ρουφαω ρωγα πολυ λαιμαργα..εκει μετα απο λιγο καπου τραβηξε το κορμι της προς τα πισω για να αποφυγει το γλειψιμο,οκ ξενερωσα εκει λιγο αλλα λεω δεν γαμιεται.Απο συμμετοχη γενικα οκ δεν εβγαζε τα τρελα γουστα αλλα δεν ηταν και αδιαφορη,εβγαζε μικρες κραυγουλες συνεχεια,ψευτικες βεβαια αλλα εκεινη την ωρα εκαναν την δουλεια τους,λογια λιγα και καλα: ναι μωρο μου ετσι ,γαμα με ,δωσε μου τον πουτσο σου,και γενικα ειχε το καλο οτι με κοιταζε στα ματια με ενα εντονο βλεμα και στο γαμησι και πιο πριν στη πιπα,που και που μου εκλεινε και το ματι κατι που εβγαζε μια gfe διαθεση.Οταν ενιωσα το τελος να ερχεται,σταματησα και της ειπα να στηθει στα 4 ,ωραιο στησιμο και πραγματικα εκεινη την στιγμη η κωλαρα της εδειχνε φανταστικη,αρπαγμα απο τα κωλομερια της και αρχιζω  να την καρφωνω,φαινοταν να αντεχει αρκετο σφυροκοπημα,αλλα δεν προλαβα να το δω γιατι μετα απο πολυ λιγο και ενω ειχε γυρισει παλι το κεφαλι της και μου εριχνε ματιες ηρθε το τελος μεσα στη καποτα.Συνολικος χρονος συνευρεσης ενα 15λεπτο περιπου  αν και σε κανενα σημειο δεν εδειχνε να βιαζεται ουτε μας ενοχλεισε η τσατσα οποτε υποθετω και να αργουσα λιγο ακομα δεν νομιζω να υπηρχε προβλημα.Επισης να πω οτι η κοπελα ηταν Πεντακαθαρη μυριζε ωραια ολα καλα στο τομεα αυτο
 Στο τελος το προσημο ειναι θετικοτατο μιας και η κοπελα ειχε πολυ καλο σωμα,προσωπο που αν και δεν σε τρελαινε δεν σε χαλαγε,ικανοποιητικες υπηρεσιες και συμμετοχη,και γενικως ηταν πιο GFE Φαση.Χωρος πολυ καλος καθαρος,τιμες ισως τσιμπημενες απο οτι εχω δει σε αλλα στουντιο στην επαρχια απο κριτικες εδω μεσα(οι τιμες εκει ξεκινανε απο 30 αν θυμαμαι καλα) αλλα οκ δεδομενου οτι ειναι το μοναδικο στη περιοχη παλι καλα να λεμε.
  Ενα μειον για μενα που για αλλους μπορει να ειναι αδιαφορο η και θετικο οτι επαιζε μουσικη μεσα στο δωματιο,οκ οχι δυνατα,απλα εγω δεν πολυγουσταρω μουσικες και τετοια στο γαμησι,τεσπα δευτερευον ειναι αυτο.
 
 
OP
OP
Βασιλοφρων13

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.292
Like
5.066
Πόντοι
1.406
Επισης καπου ειχα ακουσει πριν καιρο οτι αυτος που το εχει ,εχει και αλλα στουντιο στο Αγρινιο και γενικα στην περιοχη της Αιτωλοακαρνανιας.Δεν θυμηθηκα και να ρωτησω κιολας την τσατσα.Οποτε αν ισχυει πιθανον να φερνει κοπελες που δουλευουν εκει.Αν υπαρχει καποιος απο Αγρινιο που επισκεπτεται τα εκει μαγαζια και ξερει κατι παραπανω ας το επιβεβαιωσει αν ισχυει,και να δωσει και καμια πληροφορια για τις εκει εργαζομενες
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
65
Πόντοι
1
ωραια η αλεξανδρα νομιζω τωρα οτι δουλευει στο φυλης 104
 
OP
OP
Βασιλοφρων13

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.292
Like
5.066
Πόντοι
1.406
ωραια η αλεξανδρα νομιζω τωρα οτι δουλευει στο φυλης 104
Οχι μαν αλλη θα λες,αυτη που λεω  τωρα ειναι Αρτα(χτες την πηρα) και θα φυγει τριτη -τεταρτη καπου εκει.

Ακυρο τυπε Ζευς ειδα τις φωτος απο το σαιτ του φυλης αυτη ειναι!!!εισαι πολυ σωστος :thumbsup: Ειναι πιο αδυνατισμενη παντως απο τις φωτος στο σαιτ του Φ104 εκει φαινεται πολυ μπαμπατσικια
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
65
Πόντοι
1
πηγες προσφατα στο καταστημα;
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
65
Πόντοι
1
ειναι εκει η αλεξανδρα; η καποια αλλη;
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Άν μιλάμε για την κοπέλα της φωτογραφίας απο την πέμπτη ξαναδουλεύει Φ.104

 

Συνημμένα

  • alexandra.jpg
    alexandra.jpg
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 81

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Επισης καπου ειχα ακουσει πριν καιρο οτι αυτος που το εχει ,εχει και αλλα στουντιο στο Αγρινιο και γενικα στην περιοχη της Αιτωλοακαρνανιας.Δεν θυμηθηκα και να ρωτησω κιολας την τσατσα.Οποτε αν ισχυει πιθανον να φερνει κοπελες που δουλευουν εκει.Αν υπαρχει καποιος απο Αγρινιο που επισκεπτεται τα εκει μαγαζια και ξερει κατι παραπανω ας το επιβεβαιωσει αν ισχυει,και να δωσει και καμια πληροφορια για τις εκει εργαζομενες
Το studio της Αρτας ειναι "αδελφακι" με αυτο του Αγρινιου και συνεργαζεται με το Κηφισου 30.
Πολλες κοπελες απο εκει εχουν εργαστει κατα καιρους στην αρτα.
(Δανάη, Ξενια, Μιρελλα, Κλαουντια και η Αλεξανδρα....)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom