Νέα

Πως την έκανα τσακωτή - Πως με έκανε τσακωτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 755
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Πιστεύω πως πολλοί έχουμε την περιέργεια για το τι συμβαίνει σε τέτοιες καταστάσεις. Ακόμα και το άγχος που περνάμε.

Ίσως ακόμα και το τι σκαρφίζετε ο κάθε ένας αλλά τελικά δεν έπιασε.

Δε χρειάζεται να διηγηθείτε ιστορία που την κάνατε τσακωτή ή σας έκανε τσακωτό την ώρα του σεξ, αλλά ακόμα και το πως μάθατε ότι σας κερατώνει ή πως έμαθε ότι εσείς την κερατώνετε.


 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Αληθινή ιστορία συναδέρφου:

Ο τύπος μένει σ' ένα σπίτι στην μέση του πουθενά, κοντά στον Μαραθώνα (λίγο μετά την Argentina για όσους την έχουν τιμήσει). Η γυναίκα του δουλεύει σε μία εκτυπωτική στο Κορωπί και πηγαινοέρχονται κάθε μέρα μαζί γιατί εκείνη δεν οδηγεί. Είμαστε μια μέρα στο γραφείο, δεν νιώθει καλά, κάνει κάτι εμετούς και φεύγει νωρίτερα να πάει σπίτι. Φτάνοντας στο σπίτι βλέπει απ' έξω παρκαρισμένο ένα άγνωστο αυτοκίνητο. Ξεκλειδώνει, μπαίνει, προχωράει στην κρεββατοκάμαρα, κανείς. Ακούει βογκητά απ' το μπάνιο, πλησιάζει και βλέπει την αδερφή της γυναίκας του (επίσης παντρεμένη) να πηδιέται στα όρθια. Τι είχε γίνει: Η αδερφή της γυναίκας του είχε γκόμενο και η γυναίκα του τους έδινε τα κλειδιά για να συναντιούνται εκεί.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Αληθινή ιστορία συναδέρφου:

Ο τύπος μένει σ' ένα σπίτι στην μέση του πουθενά, κοντά στον Μαραθώνα (λίγο μετά την Argentina για όσους την έχουν τιμήσει). Η γυναίκα του δουλεύει σε μία εκτυπωτική στο Κορωπί και πηγαινοέρχονται κάθε μέρα μαζί γιατί εκείνη δεν οδηγεί. Είμαστε μια μέρα στο γραφείο, δεν νιώθει καλά, κάνει κάτι εμετούς και φεύγει νωρίτερα να πάει σπίτι. Φτάνοντας στο σπίτι βλέπει απ' έξω παρκαρισμένο ένα άγνωστο αυτοκίνητο. Ξεκλειδώνει, μπαίνει, προχωράει στην κρεββατοκάμαρα, κανείς. Ακούει βογκητά απ' το μπάνιο, πλησιάζει και βλέπει την αδερφή της γυναίκας του (επίσης παντρεμένη) να πηδιέται στα όρθια. Τι είχε γίνει: Η αδερφή της γυναίκας του είχε γκόμενο και η γυναίκα του τους έδινε τα κλειδιά για να συναντιούνται εκεί.
Τυχερος ο συναδελφος ουτε κερατας, πηρε κ ματι!!!
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Αληθινή ιστορία συναδέρφου:

Ο τύπος μένει σ' ένα σπίτι στην μέση του πουθενά, κοντά στον Μαραθώνα (λίγο μετά την Argentina για όσους την έχουν τιμήσει). Η γυναίκα του δουλεύει σε μία εκτυπωτική στο Κορωπί και πηγαινοέρχονται κάθε μέρα μαζί γιατί εκείνη δεν οδηγεί. Είμαστε μια μέρα στο γραφείο, δεν νιώθει καλά, κάνει κάτι εμετούς και φεύγει νωρίτερα να πάει σπίτι. Φτάνοντας στο σπίτι βλέπει απ' έξω παρκαρισμένο ένα άγνωστο αυτοκίνητο. Ξεκλειδώνει, μπαίνει, προχωράει στην κρεββατοκάμαρα, κανείς. Ακούει βογκητά απ' το μπάνιο, πλησιάζει και βλέπει την αδερφή της γυναίκας του (επίσης παντρεμένη) να πηδιέται στα όρθια. Τι είχε γίνει: Η αδερφή της γυναίκας του είχε γκόμενο και η γυναίκα του τους έδινε τα κλειδιά για να συναντιούνται εκεί.

Και μετα την εβγαλε ο ιδιος γκόμενα πηδώντας κανονικά όλη την οικογένεια?
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Και μετα την εβγαλε ο ιδιος γκόμενα πηδώντας κανονικά όλη την οικογένεια?

Καταλαβαίνω που το πας αλλά όχι. "Σκοτώθηκε" με την γυναίκα του γιατί δεν του είχε πει ότι έχουν κι άλλοι κλειδιά, τον παρακαλούσαν και οι δύο να μην πει τίποτα στον κερατά και τους διαλύσει το σπίτι κτλ.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Καταλαβαίνω που το πας αλλά όχι. "Σκοτώθηκε" με την γυναίκα του γιατί δεν του είχε πει ότι έχουν κι άλλοι κλειδιά, τον παρακαλούσαν και οι δύο να μην πει τίποτα στον κερατά και τους διαλύσει το σπίτι κτλ.
ωραια ιδεα!γαμιοταν στο σπιτι της αδελφης της και το αναποδο. ετσι ειναι καλυμενες και οι 2. Αν γινει στραβη ο ενας κερατας θα καλυπτει τον αλλον.Α ρε γυναικεεεεεεεεες.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
ωραια ιδεα!γαμιοταν στο σπιτι της αδελφης της και το αναποδο. ετσι ειναι καλυμενες και οι 2. Αν γινει στραβη ο ενας κερατας θα καλυπτει τον αλλον.Α ρε γυναικεεεεεεεεες.
:rolleyes: :rolleyes:
Καλα δεν πατε κ εσεις πισω!!! Απλα σας φαινεται...  ;)
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
ωραια ιδεα!γαμιοταν στο σπιτι της αδελφης της και το αναποδο. ετσι ειναι καλυμενες και οι 2. Αν γινει στραβη ο ενας κερατας θα καλυπτει τον αλλον.Α ρε γυναικεεεεεεεεες.

Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκε κι αυτός! Και φυσικά την έδωσε στεγνότατατατατατα  :s&m_2: :s&m_2:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
:rolleyes: :rolleyes:
Καλα δεν πατε κ εσεις πισω!!! Απλα σας φαινεται...  ;)

Συμφωνώ ζαργάνα μου (ελπίζω να μην μας δει ο Άλεξ). Αν και δεν ξέρω κανέναν που να μην έχει κερατώσει μετά από 5-10 χρόνια γάμου ή σχέσης.
 

buffed

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Προσπαθώ να κάνω εμπέντ γιου τουμπ βίντεο αλλά δεν μπορώ οπότε..

 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Συμφωνώ ζαργάνα μου (ελπίζω να μην μας δει ο Άλεξ). Αν και δεν ξέρω κανέναν που να μην έχει κερατώσει μετά από 5-10 χρόνια γάμου ή σχέσης.
οταν παντρευονται ολιγογαμητοι συμβαινει αυτο...
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Συμφωνώ ζαργάνα μου (ελπίζω να μην μας δει ο Άλεξ). Αν και δεν ξέρω κανέναν που να μην έχει κερατώσει μετά από 5-10 χρόνια γάμου ή σχέσης.
 :2funny: :2funny:
:-* :-*
Ούτε εγω, αλλά δε θεωρώ τόσο σημαντικό πρόβλημα το κέρατο. Φυσιολογικό και ανθρώπινο είναι πως στο πέρασμα των χρόνων ολο και κάτι θα προκύψει, είτε γτ απλα έτυχε, ειτε γτ ψαχνεις την επιβεβαιωση, ειτε γτ εχεις απωθημενα κλπ
Εμενα με ενοχλει στο επιπεδο του να μην ειναι υγιης η σχεση και απλα να μενουμε απο συνηθεια κοροϊδευοντας ο ενας τον αλλο.
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Εγώ ένα σκηνικό είχα πάθει όταν ήμουν πιτσιρικάς. Μεγάλη σχέση τότε.

Της είχα δώσει μια συσκευή κινητού δικιά μου γιατί η δικιά της είχε χαλάσει θυμάμαι. Και μια μέρα που ήμασταν σπίτι μου, είχε ένα πρόβλημα το κινητό της και προσπαθούσα να το φτιάξω.

Καθώς καθόμασταν πάνω στο κρεβάτι και οι δύο και είχα το κινητό στα χέρια μου (αγαπάει ο Θεός τον κλέφτη, αγαπάει και τον νοικοκύρη) χτυπάει το κινητό της καθώς το κράταγα από μήνυμα που της ήρθε.

΄Ετσι όπως το δούλευα και πάταγα κουμπιά, ανοίγω το μήνυμα και ήταν μήνυμα από έναν που καυλάντιζε. "Κάτι μου λείπεις κλπ κλπ".

Της το δείχνω και σπαρτάραγε σαν το ψάρι. Πραγματικά δεν μπορούσε καν να μιλήσει από το άγχος. και έλεγε ότι είναι λάθος.

Της λέω "αν όντως δεν τρέχει τίποτα, πάρε τηλέφωνο. Αλλά όπως και να ΄χει όσο είμαστε εδώ μπορείς να μου αποδείξεις ότι δεν τρέχει τίποτα. Αύριο που θα τα έχεις συνεννοηθεί δε με ενδιαφέρει να μου αποδείξεις κάτι".

Με τα πολλά παίρνει τηλέφωνο στο νούμερο και με το που το σηκώνει ο άλλος και πριν προλάβει να της πει κάτι του λέει η καριόλα "Ναι ποιος είναι? Λάθος λάθος κάνατε".

Της λέω : Με δουλεύεις μωρή πουτάνα? Με αυτό μου αποδεικνύεις ότι τον ειδοποίησες και όχι ότι είσαι καθαρή. Ντύσου, σε πάω σπίτι σου και άντε και γαμήσου"

Στο ενδιάμεσο κλάμα εκείνη, παρακάλια κλπ κλπ.

Το αποτέλεσμα χωρίσαμε.

Η συνέχεια.. Προσπαθούσε μετά για μέρες με κλάμα, όρκους στη ζωή των γονιών της ότι δεν έτρεχε τίποτα, και μου έφτιαξε μια ιστορία του τι συνέβαινε.

Συμβουλή μου : Μην κάθεστε καν να ανούσετε το τι έχουν να σας πουν. Μετά από λίγο θα σκέφτεστε "ρε μπας και είναι έτσι όπως τα λέει? Ρε και μια στο εκατομμύριο λέει αλήθεια να χωρίσω χωρίς λόγο?"

Κάπως έτσι μετά από πιέσεις και προσπάθειές της λύγισα και εγώ.

Βέβαια με όλο αυτό που είχε γίνει οι ισοροπίες είχαν αλλάξει. Δε μπορούσα να είμαι ίδιος και επείδη είχε φάει χοντρό μπινελίκι όταν την είχα πιάσει, σε στιγμές που δεν ήμασταν καλά το μπινελίκι ξαναερχόταν, γιατί μέσα μου ποτέ δεν το είχα καταπιεί.

Με τα πολλά μετά από 1 χρόνο χωρίσαμε. Εγώ της έριχνα κέρατο με το τσουβάλι, μέχρι και με φίλη της πήγε, αλλά και εκείνη ήδη ψαχνόταν αλλού μετά όπως και μια μέρα (τη μέρα που χωρίσαμε) το κατάλαβα από τις αντιδράσεις της.


Συμβουλή Νο 2 : Όταν νιώθετε ότι κάτι δεν πάει καλά.. Σίγουρα δεν πάει καλά. Αν έχετε περάσει ένα εύλογο διάστημα που όλα πάνε ρολόι και εσείς ήσασταν καλά χωρίς να βλέπετε "περίεργα" πράγματα και κινήσεις της... ε δεν είστε ξαφνικά τρελός που τη βλέπετε αλλαγμένη.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
 :2funny: :2funny:
:-* :-*
Ούτε εγω, αλλά δε θεωρώ τόσο σημαντικό πρόβλημα το κέρατο. Φυσιολογικό και ανθρώπινο είναι πως στο πέρασμα των χρόνων ολο και κάτι θα προκύψει, είτε γτ απλα έτυχε, ειτε γτ ψαχνεις την επιβεβαιωση, ειτε γτ εχεις απωθημενα κλπ
Εμενα με ενοχλει στο επιπεδο του να μην ειναι υγιης η σχεση και απλα να μενουμε απο συνηθεια κοροϊδευοντας ο ενας τον αλλο.

Συμφωνώ. Φτιάξε καφεδάκι, έρχομαι σε κανένα 10λεπτο.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Μπα, τα ίδια είναι κύριε Δικαστά. Απλά αν έχεις γεμάτο "βιογραφικό" έχεις λιγότερα απωθημένα.
υπαρχει μια διαφορα με τους ολιγογαμητους
..κι εγω την κανω σποραδικα....αλλα οτι κ να μου κατσει δεν παθιαζομαι
εχω δει μαλ,,ες να διαλυουν οικογενεια κ ζωες για το "μωρο",που ειναι καποιο ψοφιμι 40αρα  απο βουλγαρια πχ με 2εκ χλμ.... :headbang:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
 :2funny: :2funny:
:-* :-*
Ούτε εγω, αλλά δε θεωρώ τόσο σημαντικό πρόβλημα το κέρατο. Φυσιολογικό και ανθρώπινο είναι πως στο πέρασμα των χρόνων ολο και κάτι θα προκύψει, είτε γτ απλα έτυχε, ειτε γτ ψαχνεις την επιβεβαιωση, ειτε γτ εχεις απωθημενα κλπ
Εμενα με ενοχλει στο επιπεδο του να μην ειναι υγιης η σχεση και απλα να μενουμε απο συνηθεια κοροϊδευοντας ο ενας τον αλλο.


Πολυ σωστα! Αλλωστε ολοι εμεις εδω εφαρμοζουμε το ρητο ενος μεγα πουτανιαρη απο εδω.
ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom