Νέα

γιαλιά καρφιά τα κάναν οι τουρκόγυφτοι στη μεσογείων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
κλειστη παραμένει μέχρι τώρα η μεσογείων με προτοφανή ταλαιπωρεία τών οδηγών συν τους καπνους από λάστιχα καμένα λόγω τής αρνησης των γυφτων να φυγουν απο τίς παράγκες.......
πρωτοφανης κοινητοποίηση  του συριζα υπέρ των γύφτων σάν δείγμα τί θα ακολουθήσει σαν κυβέρνηση.
ερώτιση
εάν κάποιος έλληνας καταλάβει μια παράγκα η ένα οικόπεδο σέ πόσες μέρες θά εκδιοχθεί????
εάν είσαι γύφτος όμως έχεις ασυλία μιά ζωή....
ζήτω ο ρατσισμός είς βάρος των ελλήνων
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
κλειστη παραμένει μέχρι τώρα η μεσογείων με προτοφανή ταλαιπωρεία τών οδηγών συν τους καπνους από λάστιχα καμένα λόγω τής αρνησης των γυφτων να φυγουν απο τίς παράγκες.......
πρωτοφανης κοινητοποίηση  του συριζα υπέρ των γύφτων σάν δείγμα τί θα ακολουθήσει σαν κυβέρνηση.
ερώτιση
εάν κάποιος έλληνας καταλάβει μια παράγκα η ένα οικόπεδο σέ πόσες μέρες θά εκδιοχθεί????
εάν είσαι γύφτος όμως έχεις ασυλία μιά ζωή....
ζήτω ο ρατσισμός είς βάρος των ελλήνων

Έλληνες είναι οι συγκεκριμένοι, δημότες Χαλανδρίου.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
Σαφώς και όχι, εγώ μίλησα για την εθνικότητά τους.

σχετικά με αυτό έχεις δίκιο... είναι έλληνες πολίτες δημότες χαλανδρίου...

αυτό λοιπόν κάνει δύο φορές χειρότερη την πράξη τους...
 

dinovr6

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Έλληνες είναι οι συγκεκριμένοι, δημότες Χαλανδρίου.

To να είσαι δημότης Χαλανδρίου δεν σημαίνει ότι είσαι και Ελληνας. Οι περισσότεροι από δαύτους όμως είναι Ελληνες. Η ουσία είναι όμως ότι δεν μπορεί να ζήσει κάποιος νορμάλ άνθρωπος κοντά τους.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
ας πεςάει ο κυριος δήμαρχος που τόσο κόπτεται για τους καταπατητές και ας νοικιάσει 75 διαμερίσματα (με μειοδοτικό διαγωνισμό) στο όνομα του δήμου.. και με δικαίωμα υπενοικίασης... και ας τα υπενοικιάσει στους "δημότες" του...

τα οικόπεδα του κοσμάκη να αφήσουν γίνεται ??
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
To να είσαι δημότης Χαλανδρίου δεν σημαίνει ότι είσαι και Ελληνας. Οι περισσότεροι από δαύτους όμως είναι Ελληνες. Η ουσία είναι όμως ότι δεν μπορεί να ζήσει κάποιος νορμάλ άνθρωπος κοντά τους.

Τύπε τα ξέρω από πρώτο χέρι, μένω σχετικά κοντά (χιλιόμετρο) και περνάω από 'κει κάθε μέρα.

Επίσης, κάτι προς όλους: Δεν παίρνω το μέρος τους, είναι η μοναδική περίπτωση που είμαι ρατσιστής και δεν το κρύβω.
 

dinovr6

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ας πεςάει ο κυριος δήμαρχος που τόσο κόπτεται για τους καταπατητές και ας νοικιάσει 75 διαμερίσματα (με μειοδοτικό διαγωνισμό) στο όνομα του δήμου.. και με δικαίωμα υπενοικίασης... και ας τα υπενοικιάσει στους "δημότες" του...

τα οικόπεδα του κοσμάκη να αφήσουν γίνεται ??

Αυτοί δεν μπορούν να ζήσουν σε διαμερίσματα...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.063
Like
11.498
Πόντοι
2.606
τραμυ την γκαρσονιερα στο παγκρατι που ναι αδεια κοιτας να νοικιασεις ρε μπουστη ?  :tooth:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
Αυτοί δεν μπορούν να ζήσουν σε διαμερίσματα...

πρόβλημα τους... τι θέλουν μεζονετες ?? αρκεί να μπορούν να τις πληρώσουν...

θέλουν σε κάμπινγκ... ?? να πάνε σε κάμπινγκ...
 

cobr1to

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2014
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
κλεβουν,βρωμιζουν,δεν σεβονται τιποτα,στην οδηγηση οι σκατογυφτοι εχουν παντα προτεραιοτητα,καταπατουν ξενη γη,τραμπουκιζουν κοσμο χωρις ιχνος αιτιας,δεν εχουν ταυτοτητες,δεν πληρωνουν φορους,δεν κοβουν φυσικα αποδειξεις(λολ),χαλανε την αισθητικη οπου βρισκονται και το σημαντικοτερο δεν σεβονται την ανθρωπινη υπαρξη αφου συνεχως χτυπανε τα παιδια τους και τα μαθαινουν να ζουν μεσα στην πουστια και την βρωμα.Οταν καποιοι βλεπουν αθωα παιδια στο προσωπο τους εγω βλεπω μικρους εκκολαπτομενους σκατογυφους.Δεν ειμαι ρατσιστης με καμια εθνιθκοτητα αλλα με αυτους στραβωνω μονο που τους βλεπω.Ο συριζα εκει ομως,διπλα στο πλευρο των καημενων γυφτων.Απελπισια...
 
OP
OP
K

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
Έλληνες είναι οι συγκεκριμένοι, δημότες Χαλανδρίου.
καί εγώ κατελαβα ένα οικόπεδο στην εκάλη,'εβαλα ένα κοτέτσι καί δηλώνω δημότης εκάλης
νά δείς γιάπότε θάχω πεταχθεί με  τις κλωτσιές και χωρίς μάλιστα σπίτι στά   μέγαρα.....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
τραμυ την γκαρσονιερα στο παγκρατι που ναι αδεια κοιτας να νοικιασεις ρε μπουστη ?  :tooth:

δεν έχω γκαρσονιέρα στο παγκράτι παίκτη μου... εκτός από το σπίτι μου έχω και ένα δυάρι στην διπλανή πολυκατοικία και δεν το νοικιάζω γιατί το χρησιμοποιώ για ξενώνα και για γραφείο...
 
OP
OP
K

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
σχετικά με αυτό έχεις δίκιο... είναι έλληνες πολίτες δημότες χαλανδρίου...

αυτό λοιπόν κάνει δύο φορές χειρότερη την πράξη τους...
έλληνες στά χαρτιά από μαλακίες τών κυβερνήσεων
νά χαρω εγώ τους πατριώτες άμα γίνει πόλεμος..
άσε που οι μισοι και βάλε δεν έχουν πατησει στρατό
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
καί εγώ κατελαβα ένα οικόπεδο στην εκάλη,'εβαλα ένα κοτέτσι καί δηλώνω δημότης εκάλης
νά δείς γιάπότε θάχω πεταχθεί με  τις κλωτσιές και χωρίς μάλιστα σπίτι στά   μέγαρα.....

ναι αλλά εσύ δεν είσαι γύφτος ... ή μήπως  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.554
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.989
Πόντοι
14.565
κλειστη παραμένει μέχρι τώρα η μεσογείων με προτοφανή ταλαιπωρεία τών οδηγών συν τους καπνους από λάστιχα καμένα λόγω τής αρνησης των γυφτων να φυγουν απο τίς παράγκες.......
πρωτοφανης κοινητοποίηση  του συριζα υπέρ των γύφτων σάν δείγμα τί θα ακολουθήσει σαν κυβέρνηση.
ερώτιση
εάν κάποιος έλληνας καταλάβει μια παράγκα η ένα οικόπεδο σέ πόσες μέρες θά εκδιοχθεί????
εάν είσαι γύφτος όμως έχεις ασυλία μιά ζωή....
ζήτω ο ρατσισμός είς βάρος των ελλήνων
Εντάξει καταλάβαμαι. Χρυσεί Αβγοί για να καθαρίσυ ο τώπος, έτσει;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.554
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.989
Πόντοι
14.565

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom