Νέα

Θα με δεχτούν στο μπουρδέλο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parthenoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parthenoss

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?

πάρε ράμματα , λίγη ξυλοκαϊνη και ένα βελονοκάτοχο , ίσως χρειαστεί να ράψεις κάτι...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.509
Πόντοι
3.656
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?

τυπε να πας σε μπουρδελο με γκρανια.λογω ηλικιας η πουτανα σιγουρα θα ειναι στραβη,οποτε δεν θα το προσεξει κανεις  :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?

δεν νομίζω να υπάρχει θέμα αλλά έτσι κι αλλιώς δεν χρειάζετε να βγάλεις την μπλούζα σου...
για τα γεννητικά όργανα και πάλι δεν τρέχει τίποτα, αλλά ούτος η άλλος είναι αρκετά σκοτεινά και σιγά μην κάτσει η κοπέλα να προσέξει τις λεπτομέριες που αναφέρεις  :P
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
για τα γεννητικά όργανα και πάλι δεν τρέχει τίποτα, αλλά ούτος η άλλος είναι αρκετά σκοτεινά και σιγά μην κάτσει η κοπέλα να προσέξει τις λεπτομέριες που αναφέρεις  :P

διχρωμια στο δερμα και φιμωση... σιγα μην προσεξει αυτες τις ''λεπτομεριες'' ....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
το θρεντ της κυριακης
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
URL]]
 
OP
OP
P

parthenoss

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Είναι αρκετά ορατά τα σημάδια και ελάχιστο φως να υπάρχει θα τα δεί. Το θέμα οταν τα δεί τι θα κάνει θα συνεχίσει? θα χαλαστεί και θα θέλει να κάνουμε σεξ απο το ενα μέτρο(δεν εχω τέτοια προσόντα)? Η θα με στείλει σπίτι μου?
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?
γιατι πρωτη φορα θα δει η πουτανα πουτσα τετοια?  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Είναι αρκετά ορατά τα σημάδια και ελάχιστο φως να υπάρχει θα τα δεί. Το θέμα οταν τα δεί τι θα κάνει θα συνεχίσει? θα χαλαστεί και θα θέλει να κάνουμε σεξ απο το ενα μέτρο(δεν εχω τέτοια προσόντα)? Η θα με στείλει σπίτι μου?
αν σου πει κατι να της πεις έτσι είναι το δέρμα μου δεν κολλάει με την επαφή και αν δεν το καταλάβει και σου πει οχι σηκω κ φυγε κ πήγαινε αλλού έχει πολλά μουνια για πουτσα μαν :rockon: :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
σιγα κ σου πουν τιποτα,εδω δεν λενε στα πακια που δεν εχουν κανει ποτε μπανιο στην ζωη τους και τρωνε παστουρμα και ζευουν ολοκληροι
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ρε τραβα γαμα και μην σε νοιαζει,εδω μπαινουν κατι αποβλητα και πηδανε,εσυ μικρο παιδι θα σε γλειψει σαν γλειφιτζουρι θα σε φαει ολοκληρο :tits: :pipa2: :pipa1: :2on1:
 
OP
OP
P

parthenoss

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Αν δεν γαμήσω να υποθέσω πως δεν πληρώνω έτσι? :think:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?

Ρε φίλε η λεύκη είναι σχετικά αναγνωρίσιμη, δεν νομίζω να υπάρξει θέμα. Αλλά η φίμωση πάλι που κολλάει? Πόσων ετών είσαι? Φίμωση είχα κι εγώ αλλά έκανα επέμβαση στα 9 μου  :-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?
τυπε να εχεις μαζι σου ενα χαρτι απο γιατρο που βεβαιωνει οτι οντως δεν μεταδιδεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom