Νέα

χριστινα απο τοταλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tziobani7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
οποιοσ ξερει την κοπελα απο τοταλ πριβε πληροφοριεσ που θα την βρει
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Την Σέρβα με το κοντό μαλλί εννοείς? Αν ναι έγινε ανεξάρτητη...

τι εγινε?  :rockon: :rockon: δουλευει κανονικότατα σε γνωστό μαγαζί εδώ και πολύ καιρό......μην με ρωτήσετε ποιό,έχει αναφερθεί επανειλημμένα.......
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
εμένα μουπες ότι θα πήγαινε Φαλήρου και πήγα και δεν ήταν...
θα πάω γλυφάδα μεσ' την βδομάδα... και θα ενημερώσω...
βέβαια δεν ξέρω γιατί μας καίει τόσο πολύ που είναι...
στην πραγματικότητα η Χριστίνα γουστάρει μόνο γυναίκες...
 
OP
OP
T

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
γλυφαδα  τελοσ παιζει εξω
 

nteminio_nik

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
183
Κριτικές
2
Like
784
Πόντοι
361
Έχουμε βρεθεί με τη συγκεκριμένη πολλές φορές στο τοταλ και μπορώ να πω με σιγουριά ότι γούσταρε πολύ.  Τώρα για να γράφει ο φίλος ότι γουστάρει γυναίκες,  μπορεί και να συμβαίνει .....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
λεσβία είναι το κορίτσι... δεν είναι κακό...
με τους άντρες βγάζει το ψωμί της... την μηχανή της, το αυτοκίνητο... τις διακοπές της...
και δεν είναι Σέρβα... όπως λένε... είναι ομοεθνής με την Λίζα και την Ζωή και την Πωλίνα... Αχιλέως και με τόσες άλλες μασατζούδες...
βλέπε Νανσυ που 'λεγε ότι ηταν Ουγγαρέζα... χαχαχαχα... στα μασατζίδικα οι περισσότερες είναι από την γείτνια χώρα....?
?????? Quizzzzzzz ??????
 
OP
OP
T

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
εκατσε φαληρου μια μερα πηγε νταμοντ δαφνη μετα τωρα εξω
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
οκ θα κάτσει έξω μία μέρα και μετα μέσα μαντρί...
γιατί ρε φίλε να πληρώσω 120 αυτό που στο μαγαζί το παίρνω 60?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
το δικό σου μαγαζί γιώργο πέτρου-βαλέρια που ειναι στην Καλλιθέα?
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
10
Like
652
Πόντοι
2.357
λεσβία είναι το κορίτσι... δεν είναι κακό...
με τους άντρες βγάζει το ψωμί της... την μηχανή της, το αυτοκίνητο... τις διακοπές της...
και δεν είναι Σέρβα... όπως λένε... είναι ομοεθνής με την Λίζα και την Ζωή και την Πωλίνα... Αχιλέως και με τόσες άλλες μασατζούδες...
βλέπε Νανσυ που 'λεγε ότι ηταν Ουγγαρέζα... χαχαχαχα... στα μασατζίδικα οι περισσότερες είναι από την γείτνια χώρα....?
?????? Quizzzzzzz ??????

Λεσβία σίγουρα... το λέει και η ίδια άλλωστε... οσο για εθνικότητα δεν ξέρω, εμένα σέρβα μου είπε πως είναι αλλα δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.... όσο κάνει καλά τη δουλειά της ας είναι απ' όπου θέλει!!
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
10
Like
652
Πόντοι
2.357
τι εγινε?  :rockon: :rockon: δουλευει κανονικότατα σε γνωστό μαγαζί εδώ και πολύ καιρό......μην με ρωτήσετε ποιό,έχει αναφερθεί επανειλημμένα.......

Δούλευε... εδώ και μία εβδομάδα είναι ανεξάρτητη αλλά πλέον δεν συμφέρει.. το συνολικό κόστος ανεβαίνει στα 120-130 με το ξενοδοχείο...μου είπε ότι κάτι ετοιμάζει και τότε θα ξαναμιλήσουμε....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
να ξαναμιλήσετε... δεν νομίζω οτι 120 είναι νούμερο για την συγκεκριμένη κοπέλα...
Αντζελα ουκρανη 80 με φουλ... Μαρίνα κώλο μόνο κώλο 120 το δίωρο και τέλος Ιρις και Αντζελα2 100 φουλ...
που πας κορίτσι μου? τα έσπασες με την Αννα?
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
10
Like
652
Πόντοι
2.357
να ξαναμιλήσετε... δεν νομίζω οτι 120 είναι νούμερο για την συγκεκριμένη κοπέλα...
Αντζελα ουκρανη 80 με φουλ... Μαρίνα κώλο μόνο κώλο 120 το δίωρο και τέλος Ιρις και Αντζελα2 100 φουλ...
που πας κορίτσι μου? τα έσπασες με την Αννα?

Και όμως τόσα ζητάει 100 γι' αυτήν και 20-30 το ξενοδοχείο....αυτό για τώρα απ' ότι μου είπε ψάχνει για δικό της χώρο και θα πέσει αλλά ως τότε...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
λεσβία είναι το κορίτσι... δεν είναι κακό...
με τους άντρες βγάζει το ψωμί της... την μηχανή της, το αυτοκίνητο... τις διακοπές της...
και δεν είναι Σέρβα... όπως λένε... είναι ομοεθνής με την Λίζα και την Ζωή και την Πωλίνα... Αχιλέως και με τόσες άλλες μασατζούδες...
βλέπε Νανσυ που 'λεγε ότι ηταν Ουγγαρέζα... χαχαχαχα... στα μασατζίδικα οι περισσότερες είναι από την γείτνια χώρα....?
?????? Quizzzzzzz ??????

έχουμε κοντραριστεί στο παρελθόν,αλλά τώρα όσα γράφεις είναι σωστά.....Η Χριστίνα είναι πολύ καλή φίλη με τη Λίζα,αλλά θέλει να κάνει πολλά ραντεβού κάθε μέρα και γι' αυτό αλλάζει συνεχώς στέκι....
Θα μάθω τι ακριβώς έγινε και θα σας ενημερώσω......
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
εμείς κοντραριστήκαμε? πότε? ούτε που θυμάμαι...
και τελικά αυτός ο γιώργος πέτρου - βαλέρια - μασαζ - καλλιθέα... ποιός είναι? ποιοί είναι?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
έχουμε κοντραριστεί στο παρελθόν,αλλά τώρα όσα γράφεις είναι σωστά.....Η Χριστίνα είναι πολύ καλή φίλη με τη Λίζα,αλλά θέλει να κάνει πολλά ραντεβού κάθε μέρα και γι' αυτό αλλάζει συνεχώς στέκι....
Θα μάθω τι ακριβώς έγινε και θα σας ενημερώσω......
μπραβο βρε αντι...για μαθε και πες μας...περνα και απο μενα,γιατι σε εχω χασει τον τελευταιο καιρο... ;)
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
10
Like
652
Πόντοι
2.357
έχουμε κοντραριστεί στο παρελθόν,αλλά τώρα όσα γράφεις είναι σωστά.....Η Χριστίνα είναι πολύ καλή φίλη με τη Λίζα,αλλά θέλει να κάνει πολλά ραντεβού κάθε μέρα και γι' αυτό αλλάζει συνεχώς στέκι....
Θα μάθω τι ακριβώς έγινε και θα σας ενημερώσω......

Απλά είχε παράπονο από τα μαγαζιά που δούλευε πως δεν έπαιρνε ρεπό παρά μόνο μέρες που ήταν αδιάθετη, δούλευε πολλές ώρες και δεν έβγαζε αυτά που ήθελε... λόγια της ίδιας όταν μιλήσαμε... Έτσι αποφάσισε να κάνει τη δουλειά μόνη της, ψάχνει να βρεί δικό της χώρο, έως τότε μόνο σε ξενοδοχείο προς Καλλιθέα με την τιμή που έχω αναφέρει πρίν.

Αυτά.....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
φίλε... όσες ανοίγουν μαγαζί μόνες τους πρέπει να ριξουν τις τιμές όχι να τις αυξήσουν... βλέπε Λίζα που το έκανε 50ρικο...
με 120 παίρνω Μουνάρα Ρωσίδα και όχι ντεμεκ Σέρβα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom