Νέα

Μαρία με τα κιτρινα ποιον αγαπας καλυτερα? ή τραβατε με και ας κλαιω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
το θεμα αυτο το ανοιγω διοτι μεσα απο μια πραγματικη ιστορια που μου ετυχε φαινεται ο συνδιασμος της ξενερωτης ελεηνιδας που σου πεταει κουφες ατακες και του πουτανακιου του αποφασισμενου να γαμηθει. δυο αντιθετων φαινομενικα χαρακτηρων που ομως μπορει να συνδιαστουν στο ιδιο ατομο, ειτε σε αλλο ταημινγκ ειτε ακομη και την ιδια μερα!!!
Η μαρια λεπον μου θυμιζει την γελοιογραφια του Αρκα οπου η κοτα σκεφεται σοφα "αν κατσω θα με πει πουτανα, αν τρεξω θα χασω το γαμησι, το βρηκα ΘΑ ΣΚΟΝΤΑΨΩ!  :cheesy: "
περιγραφη μαριας απο χωριο, μεταμαθητρια, αναφτροπιπινακι, πεταχτος κωλαρικος, λεπτη μεση, ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΒΥΖΙΑ για το σωμα της, και οταν λεμε τεραστια φανταστειτε τα βυζια της γκομενας απο το παγωτο σικαγο τρομπαρισμενα να φουσκωνουν προς ολες της κατευθυνσεις 4αρι και βαλε ισως σουτιεν καθαροτατα και χωρις υπερβολες  :tits: . μετριο αναστημα. μαυρο ισιο μαλλι. σκουρη επιδερμιδα αλλα οχι γυφτέ κατι σαν κυπρια ηλιοκαμενη και απο το καλοκαιρι. αλλο εντονο χαρακτηριστικο της περα απο τα βυζια το ηλιθιο βλεμμα που πλαναται αλα βασω παπανδρεου. ηλικια 19 χρονωνε.
εγω εκεινο το καλοκαιρι δουλευα χαμαλοταμιας στα κτελ και για αυτο ειχα λιωσει και ειχα καλη εμφανιση. δουλεια ως βιολογος καταφερα να βρω αργοτερα. ηταν το καλοκαιρι που το τουριστικο αυτο επαγγελμα μου εδωσε την ευκαιρια και σε 4 μηνες εριξα 5 γκομενες η πιο ρεντα εποχη της ζωης μου.
η κοπελιτσα πηγαινοερχοτανε καθημερινα θεσσαλονικη για τις "σπουδες" της στην κομμωτικη  :2funny:. της επιασα λοιπον κουβεντα αρκετες φορες οποτε προς το τελος του καλοκαιριου εκανα την κινηση της ζητησα τηλεφωνο και καφε. "ναι ενταξει μετα το μαθημα, το μεσημερι πριν επιστρεψω χωριο" μου ειπε. την επομενη λοιπον σχολοντας απο την βαρδια μου στα λεωφορεια μεσημερι την τηλεφωνω και μου λεει που ειναι στο κεντρο σε μια σχολη κομμωτικης να παω να την παρω. αφου μπαινει στο αμαξι της προτεινω και την πηγαινω για καφε σε καφετερια που συνηθως πηγαινω τα πρωτα ραντεβου, ειδυλιακο μερος γυρω γυρω δασος και θέα ολη την πολη, κοντα στο ζωολογικο κηπο, οι θεσσαλονικεις θα καταλαβαν.
με το που καθομαστε και πριν ερθει ο σερβιτορος να παραγγειλουμε η γκομενα πεταει το πρωτο κουφο "νυσταζω παμε να κοιμηθουμε καλυτερα" συνεχιζω σε λιγο εχω γραμματιο για το μικρο δωματιο με τις 2 βρυσες.  :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
το θεμα αυτο το ανοιγω διοτι μεσα απο μια πραγματικη ιστορια που μου ετυχε φαινεται ο συνδιασμος της ξενερωτης ελεηνιδας που σου πεταει κουφες ατακες και του πουτανακιου του αποφασισμενου να γαμηθει. δυο αντιθετων φαινομενικα χαρακτηρων που ομως μπορει να συνδιαστουν στο ιδιο ατομο, ειτε σε αλλο ταημινγκ ειτε ακομη και την ιδια μερα!!!
Η μαρια λεπον μου θυμιζει την γελοιογραφια του Αρκα οπου η κοτα σκεφεται σοφα "αν κατσω θα με πει πουτανα, αν τρεξω θα χασω το γαμησι, το βρηκα ΘΑ ΣΚΟΝΤΑΨΩ!  :cheesy: "
περιγραφη μαριας απο χωριο, μεταμαθητρια, αναφτροπιπινακι, πεταχτος κωλαρικος, λεπτη μεση, ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΒΥΖΙΑ για το σωμα της, και οταν λεμε τεραστια φανταστειτε τα βυζια της γκομενας απο το παγωτο σικαγο τρομπαρισμενα να φουσκωνουν προς ολες της κατευθυνσεις 4αρι και βαλε ισως σουτιεν καθαροτατα και χωρις υπερβολες  :tits: . μετριο αναστημα. μαυρο ισιο μαλλι. σκουρη επιδερμιδα αλλα οχι γυφτέ κατι σαν κυπρια ηλιοκαμενη και απο το καλοκαιρι. αλλο εντονο χαρακτηριστικο της περα απο τα βυζια το ηλιθιο βλεμμα που πλαναται αλα βασω παπανδρεου. ηλικια 19 χρονωνε.
εγω εκεινο το καλοκαιρι δουλευα χαμαλοταμιας στα κτελ και για αυτο ειχα λιωσει και ειχα καλη εμφανιση. δουλεια ως βιολογος καταφερα να βρω αργοτερα. ηταν το καλοκαιρι που το τουριστικο αυτο επαγγελμα μου εδωσε την ευκαιρια και σε 4 μηνες εριξα 5 γκομενες η πιο ρεντα εποχη της ζωης μου.
η κοπελιτσα πηγαινοερχοτανε καθημερινα θεσσαλονικη για τις "σπουδες" της στην κομμωτικη  :2funny:. της επιασα λοιπον κουβεντα αρκετες φορες οποτε προς το τελος του καλοκαιριου εκανα την κινηση της ζητησα τηλεφωνο και καφε. "ναι ενταξει μετα το μαθημα, το μεσημερι πριν επιστρεψω χωριο" μου ειπε. την επομενη λοιπον σχολοντας απο την βαρδια μου στα λεωφορεια μεσημερι την τηλεφωνω και μου λεει που ειναι στο κεντρο σε μια σχολη κομμωτικης να παω να την παρω. αφου μπαινει στο αμαξι της προτεινω και την πηγαινω για καφε σε καφετερια που συνηθως πηγαινω τα πρωτα ραντεβου, ειδυλιακο μερος γυρω γυρω δασος και θέα ολη την πολη, κοντα στο ζωολογικο κηπο, οι θεσσαλονικεις θα καταλαβαν.
με το που καθομαστε και πριν ερθει ο σερβιτορος να παραγγειλουμε η γκομενα πεταει το πρωτο κουφο "νυσταζω παμε να κοιμηθουμε καλυτερα" συνεχιζω σε λιγο εχω γραμματιο για το μικρο δωματιο με τις 2 βρυσες.  :grin:


μαθητρια σου ηταν τυπε? :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
τυπε ειμαστε ολο αυτια
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
καλα ρε πολυλογαδες 5 λεπτα εφυγα και μπηκατε να σχολιασετε? δεν ηταν μαθητρια μου, ειπαμε δεν ημουν ακομη καθηγητης βρηκα δουλεια για ενα καλοκαιρι στα κτελ χαλκιδικης. αλλαξα και το ονομα του θεματος για να μην αναφερεται το χωριο της μαριας, ελπιζω να μην προλαβε να το ειδε κανεις απο το χωριο αυτο και απο την περιγραφη να καταλαβε για ποια προκειται. συνεχιζω...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
καλα ρε πολυλογαδες 5 λεπτα εφυγα και μπηκατε να σχολιασετε? δεν ηταν μαθητρια μου, ειπαμε δεν ημουν ακομη καθηγητης βρηκα δουλεια για ενα καλοκαιρι στα κτελ χαλκιδικης. αλλαξα και το ονομα του θεματος για να μην αναφερεται το χωριο της μαριας, ελπιζω να μην προλαβε να το ειδε κανεις απο το χωριο αυτο και απο την περιγραφη να καταλαβε για ποια προκειται. συνεχιζω...

ακουμε  :coffee: :coffee: :coffee:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
καλα ρε πολυλογαδες 5 λεπτα εφυγα και μπηκατε να σχολιασετε? δεν ηταν μαθητρια μου, ειπαμε δεν ημουν ακομη καθηγητης βρηκα δουλεια για ενα καλοκαιρι στα κτελ χαλκιδικης. αλλαξα και το ονομα του θεματος για να μην αναφερεται το χωριο της μαριας, ελπιζω να μην προλαβε να το ειδε κανεις απο το χωριο αυτο και απο την περιγραφη να καταλαβε για ποια προκειται. συνεχιζω...
Προχωρα!!!!!!!!!!
ολο κουβεντα είσα!!!!!!!!!!!!
:grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
αφου μπαινει στο αμαξι της προτεινω και την πηγαινω για καφε σε καφετερια που συνηθως πηγαινω τα πρωτα ραντεβου, ειδυλιακο μερος , κοντα στο ζωολογικο κηπο
τις πας στο στοιχειο τους δηλαδη τυπε :grin:
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
βολιδα την παω σε τροχοσπιτο της οικογενειας 15 χιλιομετρα απο την πολη και ανοιγω τα παραθυρα καθοτι καλοκαιρι θυμιζει θερμοκηπιο. αρχιζω γδυνομαι και η γκομενα γρηγορη τα πεταει σε ντετε και μενει με μαυρο σουτιεν που αναδεικνυει τα τεραστια βυζια και αυτα τα εσωρουχα στρινγκ κορδονι αλα με ενα τριγωνακι πανω απο τον κωλο για να λενε οτι ειναι μινι τανγκα οταν το παιζουν σεμνες  :grin: :grin:.
και εκει πεταει την δευτερη κουφη ατακα "νυσταζω θελω μονο να κοιμηθουμε οχι σεξ" !!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
τις πας στο στοιχειο τους δηλαδη τυπε :grin:
τις παει μπας και πετυχουν τις τιγρεις ή τα αλογακια πονι να γαμιουνται τυπε και της πιασει το χερι τρυφερα και της το βαλει στον πουτσο του
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
βολιδα την παω σε τροχοσπιτο της οικογενειας 15 χιλιομετρα απο την πολη και ανοιγω τα παραθυρα καθοτι καλοκαιρι θυμιζει θερμοκηπιο. αρχιζω γδυνομαι και η γκομενα γρηγορη τα πεταει σε ντετε και μενει με μαυρο σουτιεν που αναδεικνυει τα τεραστια βυζια και αυτα τα εσωρουχα στρινγκ κορδονι αλα με ενα τριγωνακι πανω απο τον κωλο για να λενε οτι ειναι μινι τανγκα οταν το παιζουν σεμνες  :grin: :grin:.
και εκει πεταει την δευτερη κουφη ατακα "νυσταζω θελω μονο να κοιμηθουμε οχι σεξ" !!!!!

ε πες την εσυ κοιμησου εγω θα στον βαζω  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
τις παει μπας και πετυχουν τις τιγρεις ή τα αλογακια πονι να γαμιουνται τυπε και της πιασει το χερι τρυφερα και της το βαλει στον πουτσο του
ειναι φυσιοδιφης τυπε :grin:
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
"ναι καλα σκεφτομαι μεσα μου ουτε για αστειο ηρθες με το πρωτο ραντεβου ζητησες μονη σου να παμε σε κρεβατι και να πιστεψουμε οτι θελεις μονο υπνο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:" αρχιζω λοιπον την τραβαω την χουφτωνω την φιλαω και ενω στην αρχη μενει στα επιφανειακα φιλια σε λιγα δευτερολεπτα εκαμψε την αντισταση. αυτες τις 2 ατακες "παμε να κοι9μηθουμε νυσταζω" και "θελω μονο να κοιμηθουμε οχι σεξ" φορωντας μονο τα εσωρουχα τα εχω αναφερει σε πολλες , φιλες, γκομενες και ολους τους φιλυς μου και φυσικα κανεις δεν πιστεψε οτι αρχικα μπορει να ηθελε μονο υπνο και γδυθηκε στο πρωτο ραντεβου  :cheesy:. γιατι το ειπε αραγε  :headbang: ποιος νομιζει οτι θα μπορουσε να την πιστεψει!!!
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
ρουφιανε γλ σβησε τα ποστ σου με το χωριο. εγω το καλοσκεφτηκα στατιστικα παιζει να διαβαζει και καποιος απο εκει.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
"ναι καλα σκεφτομαι μεσα μου ουτε για αστειο ηρθες με το πρωτο ραντεβου ζητησες μονη σου να παμε σε κρεβατι και να πιστεψουμε οτι θελεις μονο υπνο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:" αρχιζω λοιπον την τραβαω την χουφτωνω την φιλαω και ενω στην αρχη μενει στα επιφανειακα φιλια σε λιγα δευτερολεπτα εκαμψε την αντισταση. αυτες τις 2 ατακες "παμε να κοι9μηθουμε νυσταζω" και "θελω μονο να κοιμηθουμε οχι σεξ" φορωντας μονο τα εσωρουχα τα εχω αναφερει σε πολλες , φιλες, γκομενες και ολους τους φιλυς μου και φυσικα κανεις δεν πιστεψε οτι αρχικα μπορει να ηθελε μονο υπνο και γδυθηκε στο πρωτο ραντεβου  :cheesy:. γιατι το ειπε αραγε  :headbang: ποιος νομιζει οτι θα μπορουσε να την πιστεψει!!!

το κολπο φιλε σε τετοιες περιπτωσεις ειναι να την γλωσσοφιλιαζεις και  να τη κρατας με το ενα χερι ενω με το αλλο να την δαχτυλιαζεις και να βγαζεις με τεχνη το βρακακι της  :grin:
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
παροτι βυζαρες λοιπον το πιπινακι εγω ειμαι γλυφομουνακιας και με επιμονη για να ικανοποιηθουνε και υστερα να παραδωθουνε τελειως και να ανταπωδωσουν. παω λοιπον κατω η γκομενα με μαυρες τριχες στο μουνι ως πιτσιρικα και μελαχροινη αναμενομενο. αφου λοιπον καταλαβα απο τα τρανταγματα οτι μαλλον τελειωσε ανασηκωνομαι και ερχεται πραγματι να ανταποδωσει. εγω ορθιος και αυτη καθιστη στο κρεβατι του τροχοσπιτου αρχιζει παιξιμο με το χερι της κανω παρατηρηση και αρχιζει δειλη ατεχνη πιπα αλλα στην συνεχεια παιρνει τον καταλληλο ρυθμο. καυλωτικα και τα 19 της χρονια. καυλωτικα και τα βυζια τουμπανο. εγινε και ο πουτσος μου τουμπανο. "μη με χυσεις στο προσωπο" (ξενερωτη σκεφτηκα εγω)
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
παροτι βυζαρες λοιπον το πιπινακι εγω ειμαι γλυφομουνακιας και με επιμονη για να ικανοποιηθουνε και υστερα να παραδωθουνε τελειως και να ανταπωδωσουν. παω λοιπον κατω η γκομενα με μαυρες τριχες στο μουνι ως πιτσιρικα και μελαχροινη αναμενομενο. αφου λοιπον καταλαβα απο τα τρανταγματα οτι μαλλον τελειωσε ανασηκωνομαι και ερχεται πραγματι να ανταποδωσει. εγω ορθιος και αυτη καθιστη στο κρεβατι του τροχοσπιτου αρχιζει παιξιμο με το χερι της κανω παρατηρηση και αρχιζει δειλη ατεχνη πιπα αλλα στην συνεχεια παιρνει τον καταλληλο ρυθμο. καυλωτικα και τα 19 της χρονια. καυλωτικα και τα βυζια τουμπανο. εγινε και ο πουτσος μου τουμπανο. "μη με χυσεις στο προσωπο" (ξενερωτη σκεφτηκα εγω)

στο λαρρυγι χυσε την για εκδικηση  :grin:
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
τη αρχιζω ιεραποστολικο με τα λεπτα εφηβικα της ποδια στους ωμους μου και να δινω φιλια και δαγκωματακια στις κοριτσιστικες μεχρι προ ολιγου μαθητικες της γαμπες. γρηγορα ομως την γυρναω στα 4 οπου πρτη φορα διεκρινα εμπειρια απο μερους της. τουρλωσε το λειο της πεταχτο κωλο και γραπωθηκα για πολυ σπρωξιμο και σφαλιαρες στα κολομαγουλα. αφου τελειωνω. βγαζω το προφυλακτικο στην ακρη να κρεμεται σαν μπουγαδα στο χερουλι απο συρταρι του τροχοσπιτου. και εκεινη συνεχιζει τα κουφα "αρχικα ηθελα να κοιμηθουμε" (ναι καλα σε τα μας ρε πουτανακι).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom