Νέα

Σχεση με Τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hask
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hask

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
..μπορει να συμβει??
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δεν παιζει...ειναι κυκλοθιμικα ατομα...Εμπειρικα το λεω...Τη μονη τραν που ταχω παει καλα...και οταν λεω καλα...την βέπο στην χαση κια στη φεξη και κανο δωρεαν σεχ...Να κανεις σχεση σχεση...δυσκολο... :rockon:
 

aegean37

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2014
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ρωτα τον ησαγκελεα που τα ειχε με την τζενη
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
ακομη κ να κατσει φαση,να ξερεις τυπε οτι θα στηθεις κ θα τον φας κ θα ρουφηξεις κ φλοκι  :grin:
Να, και ένας, που είπε το σωστό..  μην τα ακούσω πάλι εγώ… :cool2: :thumbsup: :cool2: :thumbsup: :cool2: :thumbsup: :cool2: :thumbsup: :cool2: *P *P *P *P *P *P *P *P *P *P *P *P :blahblah1:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.509
Πόντοι
3.656
Να, και ένας, που είπε το σωστό..  μην τα ακούσω πάλι εγώ… :cool2: :thumbsup: :cool2: :thumbsup: :cool2: :thumbsup: :cool2: :thumbsup: :cool2: *P *P *P *P *P *P *P *P *P *P *P *P :blahblah1:

τυπε εσυ τα ακους γιατι μαλλον εχει πολλους στρατιωτικους το σαϊτ και το πηραν προσωπικα που εχεις γαμησει ολους τους φανταρους  :S
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Δεν παιζει...ειναι κυκλοθιμικα ατομα...Εμπειρικα το λεω...Τη μονη τραν που ταχω παει καλα...και οταν λεω καλα...την βέπο στην χαση κια στη φεξη και κανο δωρεαν σεχ...Να κανεις σχεση σχεση...δυσκολο... :rockon:

Πολύ κυκλοθυμικά άτομα (ως ένα σημείο λογικόν). Πολύ έως πάρα πολύ στριφνοί και δύσκολοι χαρακτήρες... Δεν μπορείς να τους καταλάβεις με τη καμία... Για σχέση πολύ δύσκολο να κάνει κανείς για πολλούς λόγους. Ένας εξ αυτών και το είδος του επαγγέλματός τους ή το γεγονός ότι η κοινωνία δεν τις κάνει και τόσο εύκολα αποδεκτές. Επίσης μεταξύ τους σφάζονται ανηλεώς, επομένως ελάχιστες φιλίες αναπτύσσονται και μεταξύ τους.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.354
Πόντοι
33.988
Πολύ κυκλοθυμικά άτομα (ως ένα σημείο λογικόν). Πολύ έως πάρα πολύ στριφνοί και δύσκολοι χαρακτήρες... Δεν μπορείς να τους καταλάβεις με τη καμία... Για σχέση πολύ δύσκολο να κάνει κανείς για πολλούς λόγους. Ένας εξ αυτών και το είδος του επαγγέλματός τους ή το γεγονός ότι η κοινωνία δεν τις κάνει και τόσο εύκολα αποδεκτές. Επίσης μεταξύ τους σφάζονται ανηλεώς, επομένως ελάχιστες φιλίες αναπτύσσονται και μεταξύ τους.

σοφα λογια τυπε
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Καλυτερα να τα φτιάξεις με κανά αγοράκι-τσουλακι να το ντυνεις κ να το ξεκολιάζεται με την ησυχία σου
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Καλυτερα να τα φτιάξεις με κανά αγοράκι-τσουλακι να το ντυνεις κ να το ξεκολιάζεται με την ησυχία σου

Σε αυτόν τον εντός εισαγωγικών χώρο κινούνται δύο κατηγορίες ατόμων (αδόκιμος ο όρος, καθώς οι άνθρωποι δεν μπαίνουν σε κατηγορίες): Η μία είναι οι "κοπέλες" που ντύνονται κατά περίσταση, είτε επαγγελματική είτε από γούστο - κέφι είτε και τα δύο μαζί και

η άλλη κατηγορία "κοπέλες" και στη καθημερινότητά τους.
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
τυπε εσυ τα ακους γιατι μαλλον εχει πολλους στρατιωτικους το σαϊτ και το πηραν προσωπικα που εχεις γαμησει ολους τους φανταρους  :S
Λοιπόν!! εσύ φίλε, τα έχεις με τους φαντάρους.. μήπως είσαι στρατιοτικος? γιατί έχεις κολλήσει, ότι γαμαω φαντάρους.. ναι! Ρε, και ΟΥΚ! και ΛΟΚ! και ότι θες έχω γαμησει.. έχουν περάσει μαλακα, από τα μπουρδελα τόσοι και τόσοι.. από αξιωματικούς, και ότι βάλλει το μυαλό σου… δεν τους γαμησα όλους.. δεν είμαι και ο γαμιας! αλλά να ξέρεις? της εποχές τότε, τα στρατεύματα τον έπαιρναν.. αβέρτα.. κουβέρτα.. μιλάμε για 85-1997! Και εσυ μου λες μαλακιες… :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :bounce:
 

Συνημμένα

  • ac541decbdc37c9893f55db32a8044b8[1].jpg
    ac541decbdc37c9893f55db32a8044b8[1].jpg
    50,7 KB · Εμφανίσεις: 15

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Λοιπόν!! εσύ φίλε, τα έχεις με τους φαντάρους.. μήπως είσαι στρατιοτικος? γιατί έχεις κολλήσει, ότι γαμαω φαντάρους.. ναι! Ρε, και ΟΥΚ! και ΛΟΚ! και ότι θες έχω γαμησει.. έχουν περάσει μαλακα, από τα μπουρδελα τόσοι και τόσοι.. από αξιωματικούς, και ότι βάλλει το μυαλό σου… δεν τους γαμησα όλους.. δεν είμαι και ο γαμιας! αλλά να ξέρεις? της εποχές τότε, τα στρατεύματα τον έπαιρναν.. αβέρτα.. κουβέρτα.. μιλάμε για 85-1997! Και εσυ μου λες μαλακιες… :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :argue: :bounce: :bounce:
 

Συνημμένα

  • 9d625-gay-twink-hunk-soldier-bulge-pair-naked-chest-shirtless-military-gear-army-friends-muscled-gre
    9d625-gay-twink-hunk-soldier-bulge-pair-naked-chest-shirtless-military-gear-army-friends-muscled-gre
    153,2 KB · Εμφανίσεις: 67

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ας τον κανεις καποιος mute
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom