Νέα

Απολύθηκε γιατί έκανε στοματικό σεξ σε παίκτη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Yakuza boy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Το πάρτι ανόδου που στήθηκε σε νυχτερινό κέντρο εξελίχτηκε σε ένα απίστευτο ροζ σκάνδαλο με πρωταγωνιστές μία ολόκληρη ποδοσφαιρική ομάδα και μία μασέρ. Διαβάστε το story.

Όπως αποκάλυψε η εφημερίδα "Blick όλα ξεκίνησαν από την επιθυμία των ανθρώπων της Λέντζμπουργκ να γιορτάσουν την άνοδο της ομάδας στην τέταρτη κατηγορία κάνοντας μία μίνι γιορτή σε νυχτερινό κέντρο της Ζυρίχης.

Κάπου εκεί μπαίνει στην ιστορία η 41χρονη μασέρ της ομάδας (η εφημερίδα χρησιμοποιεί το φανταστικό όνομα "Κάρμεν") η οποία όχι μόνο ξέφυγε από τα συνηθισμένα καθήκοντα με τα οποία είναι επιφορτισμένη στην ομάδα αλλά έφτασε στο σημείο να κάνει... στοματικό σεξ σε έναν από τους ποδοσφαιριστές , τον 20χρονο "Jim" (και αυτό φανταστικό όνομα που χρησιμοποίησε το μέσο για ευνόητους λόγους).

Οι υπόλοιποι παίκτες, οι οποίοι είχαν περικυκλώσει το ζευγάρι την ώρα που επιδιδόταν σε ερωτικές περιπτύξεις, κατέγραψαν τα πάντα με τις κάμερες των κινητών τηλεφώνων τους, όμως κάποια στιγμή το video ξέφυγε από τις κλειστές πόρτες των αποδυτηρίων και έφτασε στα χέρια της διοίκησης.
http://[URL unfurl="true"]www.sport24.gr/incoming/article3034015.ece/BINARY/original/foto1.jpg[/img[/URL]]
Όταν μάλιστα ενημερώθηκε ο πρόεδρος για τα ερωτικά καμώματα που έλαβαν χώρα μέσα στην ομάδα δεν χρειάστηκε να το πολυσκεφτεί και απέλυσε την... άτακτη μασέρ, ενώ επέβαλε και χρηματικό πρόστιμο στους παίκτες.

"Η απόλυση αποφασίστηκε από το διοικητικό συμβούλιο. Τιμωρήθηκαν και οι παίκτες με πρόστιμο αλλά δεν μπορούσαμε να απολύσουμε τη μισή ομάδα", δήλωσε χαρακτηριστικά.

Από την πλευρά της, η απολυμένη μασέρ χαρακτήρισε τον εαυτό της ως το εξιλαστήριο θύμα σε όλη αυτή την ιστορία και κατήγγειλε με δηλώσεις της στην ίδια εφημερίδα πως κάτι της είχαν ρίξει στο... ποτό της.
[img]http://[URL unfurl="true"]www.sport24.gr/incoming/article3034018.ece/BINARY/original/foto2.jpg[/img[/URL]]
Είμαι ο αποδιοπομπαίος τράγος. Κάποιος έπρεπε να την πληρώσει και εγώ ήμουν το εύκολο θύμα. Είναι πολύ δυσάρεστο αυτό που συνέβη. Η γιορτή ξέφυγε πέρα από κάθε έλεγχο.

Έχω μία απόλυτη έλλειψη μνήμης για το τι συνέβη. Δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το τι έγινε αν και είχα πιει μόλις δύο ποτά. Μπορώ να καταλάβω ότι κάτι ανακατεύτηκε με το ποτό μου".

Σημειώνεται πως μετά αυτό το περιστατικό η 41χρονη "Κάρμεν" παραμένει χωρίς δουλειά και παρά το γεγονός ότι δέχτηκε πρόταση για συνεργασία από άλλους τέσσερις συλλόγους αποφάσισε να ρίξει μαύρη πέτρα πίσω της όσον αφορά στη σχέση της με το ποδόσφαιρο.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Έχω μία απόλυτη έλλειψη μνήμης για το τι συνέβη. Δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το τι έγινε αν και είχα πιει μόλις δύο ποτά. Μπορώ να καταλάβω ότι κάτι ανακατεύτηκε με το ποτό μου".


:2funny:
 
OP
OP
Yakuza boy

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Σημειώνεται πως μετά αυτό το περιστατικό η 41χρονη "Κάρμεν" παραμένει χωρίς δουλειά και παρά το γεγονός ότι δέχτηκε πρόταση για συνεργασία από άλλους τέσσερις συλλόγους αποφάσισε να ρίξει μαύρη πέτρα πίσω της όσον αφορά στη σχέση της με το ποδόσφαιρο.
4 ομαδες φαινεται οτι θελουν να τονωσουν το ηθικο τον ποδοσφαιριστων τους.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
αν δεν εγινε στην πατρα δεν το πιστευουμε :grin:
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
ποσα θα πηρε για μια αθωα πιπα αυτη;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Tυπισα δεν την απολυσανε γιατι πιπωσε τον πιτσιρικα.Την απολυσανε γιατι δεν πιπωσε την υπολοιπη ομαδα.
εγω νομίζω ότι οτι ο πιτσιρικάς την πιπωσε. Αλλά το θέμα είναι ότι τα άλλα τα βούρλα αντι να την πιπωσουν και αυτα πήγαν και βιντεοσκόπησαν έγινε βουκινο και η αλλη απολυθηκε. Βοδια τι να πεις.. :grin:
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
... δέχτηκε πρόταση για συνεργασία από άλλους τέσσερις συλλόγους ...

MONO ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ συλλογοι?
Κανονικα θα πρεπε να κανουν ουρα οι ομαδες για το ποια θα την πρωτοπαρει!
η δημοσιοποιηση του συμβαντος ειναι το καλιτερο "βιογραφικο" και οι καλυτερες "συστασεις" που θα μπορουσε να εχει οταν παει να ψαξει για δουλεια...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
55
Like
6.060
Πόντοι
3.556
Ρε παιδια η κοπελα απολυθηκε γιατι δεν καθισε να την παρτουζωσει ολη η ομαδα! Καλα δεν της κανανε? Πως θα ξεχαρμανιασουν τα παιδια? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Το θέμα πρέπει να μεταφερθεί στο thread  " Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς "  !  :pipa1:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.072
Πόντοι
14.565
Πρέπει να τη δούμε όμως να εκτιμήσουμε καλύτερα την κατάστα. Μην πρόκειται για κανά μπάζο..  :grin:

edit: ρε βλαμμένε ippotis69 δεν καταλαβαίνεις; Τί γεμίζεις τα topic με τα πουστριλίκια σου; Περιορίσου εκεί που μπορούν να γράφονται τέτοια ή mute.
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Δεν την κοβω για πολλα πολλα. :S

 
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Δεν την κοβωγια πολλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom