Νέα

Γυμναστήριο ή CrossFit;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manaconda13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
24
Like
2.308
Πόντοι
2.420
Έχω κάνει λίγη μπάκα λόγω κ της καθιστικής δουλειάς κ λέω αρχίσω ένα απο τα 2..Το γυμναστήριο,έχει το αρνητικό οτι μπορεί να το βαρεθώ,αλλα έχει το θετικό οτι είναι πιο οικονομικό..Το Crossfit,είναι κάτι διαφορετικό..ομαδικό,ανταγωνισμός...αλλά μηνιαία πιο τσουχτερό..
Για πείτε γνώμες..
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Έχω κάνει λίγη μπάκα λόγω κ της καθιστικής δουλειάς κ λέω αρχίσω ένα απο τα 2..Το γυμναστήριο,έχει το αρνητικό οτι μπορεί να το βαρεθώ,αλλα έχει το θετικό οτι είναι πιο οικονομικό..Το Crossfit,είναι κάτι διαφορετικό..ομαδικό,ανταγωνισμός...αλλά μηνιαία πιο τσουχτερό..
Για πείτε γνώμες..

Καυταντζτογλειο Σταδιο Θεσσαλονικης π ειναι και τσαμπε  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  :grin: :grin:
κ ασε τα κροσφιτ κ αλλα  :grin: :grin:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
βγες εξω και περπατα με τις ωρες.
αν εχεις κοντα σου και κανα γηπεδο ή δασος ριξτο και στο τρεξιμο.
πληρωνουμε για να φαμε να πληρωνουμε και για να αδυνατισουμε ενω υπαρχουν τοσοι τζαμπα τροποι  :tickedoff:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Μου πέφτει λίγο μακρυά ρε καρντάσι.. ;)

τι να σου πω εγω ειμαι του γυμναστηριου-σταδιου δεν ξερω τιποτα απο κροςφιτ αλλα νομιζω ειναι για πιο γυμνασμενους τυπους,εσυ π εχεις κ μπακα ια μπορεις να ανταπεξελθεις?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
βγες εξω και περπατα με τις ωρες.
αν εχεις κοντα σου και κανα γηπεδο ή δασος ριξτο και στο τρεξιμο.
πληρωνουμε για να φαμε να πληρωνουμε και για να αδυνατισουμε ενω υπαρχουν τοσοι τζαμπα τροποι   :tickedoff:

ειναι που πεινανε τυπε  :2funny:(οπως ελεγε ο σκλετζας κ ο αποτς  :2funny:)
τελος παντων εχεις δικιο για αυτο αλλα κανα λιποδυλιατη φθηνο θα μπορουσε να παρει με κανα 25 κ θα του πηγαινε κανα 2μηνο θα ειχε κ αποτελεσματα
 
OP
OP
manaconda13

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
24
Like
2.308
Πόντοι
2.420
τι να σου πω εγω ειμαι του γυμναστηριου-σταδιου δεν ξερω τιποτα απο κροςφιτ αλλα νομιζω ειναι για πιο γυμνασμενους τυπους,εσυ π εχεις κ μπακα ια μπορεις να ανταπεξελθεις?
Απ' ότι ξέρω υπάρχουν levels..όλοι απο κάπου ξεκινάνε..
Ξέρω κ για εύσωμους που πάνε κ γίνονται fit..
Είναι για όλους..
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Απ' ότι ξέρω υπάρχουν levels..όλοι απο κάπου ξεκινάνε..
Ξέρω κ για εύσωμους που πάνε κ γίνονται fit..
Είναι για όλους..

στο σαιτ ειμαστε γυμναστηριακοι τυποι,δν ξερω αν υπαρχει κανενας κροςςφιτας  :grin:
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
31
Like
2.175
Πόντοι
4.655
Το κροςφιτ ειναι μοδα και θα περασει..
Το γυμναστηριο ειναι σταθερη αξια δεκαετιες τωρα και αποκτας αυτο που εχεις στοχο χωρις να σου πρηζουν τα παπαρια με εντολες και μαλακιες..
Τωρα βεβαια αν λες πριν καν αρχισεις οτι θα βαρεθεις κτλ κτλ ξεκινα το πλεξιμο.. :grin:
 
OP
OP
manaconda13

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
24
Like
2.308
Πόντοι
2.420
Το κροςφιτ ειναι μοδα και θα περασει..
Το γυμναστηριο ειναι σταθερη αξια δεκαετιες τωρα και αποκτας αυτο που εχεις στοχο χωρις να σου πρηζουν τα παπαρια με εντολες και μαλακιες..
Τωρα βεβαια αν λες πριν καν αρχισεις οτι θα βαρεθεις κτλ κτλ ξεκινα το πλεξιμο.. :grin:
Εκεί που πήγα κ ρώτησα με υποδέχτηκε ένα θεόμουνο,οπότε νομίζω θα αργήσω να βαρεθώ!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
31
Like
2.175
Πόντοι
4.655
Α ενταξει..Και γαμω τα κριτηρια..Αν κανεις εσυ δουλεια γραψε μου..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Kαλα λεει ο λεκτερερ. Κροσφιτ και τα αρχιδια μου κουνιουνται. Μαθαν τωρα τα γιδια και το κροσφιτ. Πανε κανενα γυμναστηριο και ασε τα κροσφιτ και τα μοσφιτ γιατι συν τοις αλλοις τα κανει ο καθε ασχετος και αν μετα σου γαμηθει η σπονδυλικη στηλη , η μεση , η τπτ μυς τραβα να σε κανουνε καλα
 
OP
OP
manaconda13

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
24
Like
2.308
Πόντοι
2.420
:thumbsup:
Kαλα λεει ο λεκτερερ. Κροσφιτ και τα αρχιδια μου κουνιουνται. Μαθαν τωρα τα γιδια και το κροσφιτ. Πανε κανενα γυμναστηριο και ασε τα κροσφιτ και τα μοσφιτ γιατι συν τοις αλλοις τα κανει ο καθε ασχετος και αν μετα σου γαμηθει η σπονδυλικη στηλη , η μεση , η τπτ μυς τραβα να σε κανουνε καλα
:thumbsup:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Kαλα λεει ο λεκτερερ. Κροσφιτ και τα αρχιδια μου κουνιουνται. Μαθαν τωρα τα γιδια και το κροσφιτ. Πανε κανενα γυμναστηριο και ασε τα κροσφιτ και τα μοσφιτ γιατι συν τοις αλλοις τα κανει ο καθε ασχετος και αν μετα σου γαμηθει η σπονδυλικη στηλη , η μεση , η τπτ μυς τραβα να σε κανουνε καλα

εχεις να προτεινεις καμια πολεμικη τεχνη για μενα?
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Δοκίμασε για ένα μήνα και αν δεν σου κάνει σταματάς.

Τώρα θα ακούσεις πολλές παπαρολογίες απο τύπους που δεν έχουν δοκιμάσει καν....
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Kαλα λεει ο λεκτερερ. Κροσφιτ και τα αρχιδια μου κουνιουνται. Μαθαν τωρα τα γιδια και το κροσφιτ. Πανε κανενα γυμναστηριο και ασε τα κροσφιτ και τα μοσφιτ γιατι συν τοις αλλοις τα κανει ο καθε ασχετος και αν μετα σου γαμηθει η σπονδυλικη στηλη , η μεση , η τπτ μυς τραβα να σε κανουνε καλα

Να δώ τι άλλη μαλακία θα διαβάσουμε σήμερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom