Νέα

Pamela από Lido

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα snowmaster89
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

snowmaster89

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα, χθες επισκεφτηκα το lido και μου εμεινε αξεχαστη η pamela μελαχρινη βραζιλιανα, εχει κανεις κανα facebook τηλεφωνο ή καμια χρησιμη πληροφορια για αυτην?? ευχαριστω
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
καλημερα, χθες επισκεφτηκα το lido και μου εμεινε αξεχαστη η pamela μελαχρινη βραζιλιανα, εχει κανεις κανα facebook τηλεφωνο ή καμια χρησιμη πληροφορια για αυτην?? ευχαριστω
εσυ χτες που ησουνα εκει γιατι δεν την ρωταγες αυτό που ηθελες?
 
OP
OP
S

snowmaster89

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γτ το επεζε δυσκολη, δεν συναντιεμαι εξω απο το μαγαζι και τετοια, ελεγα μηπως ξερει κανεις κατι παραπανω
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
κοιτα για να παρεις γκομενα αα από στριπ χρειαζονται πολλα παραπανω,και δεν εννοω λεφτα μονο.αν βγαινανε με τον καθενα που της πηρε ένα χορο θα δουλεύανε σε στουντιο και θα βγαζανε πιο πολλα..
 
OP
OP
S

snowmaster89

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλα συμφωνω αλλα ειπα μηπως και ξερει κανεις κατι, αν οχι δεν πειραζει :cheesy:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
καλα συμφωνω αλλα ειπα μηπως και ξερει κανεις κατι, αν οχι δεν πειραζει :cheesy:
βαλτο στο θεμα με τα στριπτηζαδικα το ερωτημα σου αν και δεν θα απαντησει καποιος.αν θες να πηδηξεις καποια γκομενα τετοια εξω-σημειωτεον δεν ξερω τιποτα για την κοπελα-σαν γενικος κανονας, κερνας κανα δυο ποτα και κανεις την προσφορα σου. αν δεν εισαι συγκεκριμένος και τον ευατο σου βλάπτεις  και την τσεπη σου.αν ψάχνεις αλλα πραματα τοτε...αστο
 

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
sto lido με 100 ευρω γαμασ εχει χωρο  μεσα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.263
Κριτικές
19
Like
9.151
Πόντοι
9.095
βαλτο στο θεμα με τα στριπτηζαδικα το ερωτημα σου αν και δεν θα απαντησει καποιος.αν θες να πηδηξεις καποια γκομενα τετοια εξω-σημειωτεον δεν ξερω τιποτα για την κοπελα-σαν γενικος κανονας, κερνας κανα δυο ποτα και κανεις την προσφορα σου. αν δεν εισαι συγκεκριμένος και τον ευατο σου βλάπτεις  και την τσεπη σου.αν ψάχνεις αλλα πραματα τοτε...αστο
εδω η αλλη απο το κλεοπατρα ηθελε 150 για να ερθει ΜΟΝΟ παραλια μαζι μου!οχι σεξ! :headbang: :headbang:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
εδω η αλλη απο το κλεοπατρα ηθελε 150 για να ερθει ΜΟΝΟ παραλια μαζι μου!οχι σεξ! :headbang: :headbang:
μη το παρεξηγείς τυπε..απλα υπερωριες ηθελε να κανει το κοριτσι :grin:..μου χει τυχει και μενα αυτό,να μου ζηταει λεφτα για να πιουμε καφε.σου λενε αφου μου τα δινει μεσα θα μου τα δωσει και εξω για παρεα.ομως παλι φταιμε και εμεις..θελει νετα και ωραια ποσα θες για πηδημα εξω,μονο γι αυτό ενδιαφέρομαι.αλλα όπως ειπα για πολύ καλο κομματι θες 300 και βαλε και εξαρτάται..
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.263
Κριτικές
19
Like
9.151
Πόντοι
9.095
μη το παρεξηγείς τυπε..απλα υπερωριες ηθελε να κανει το κοριτσι :grin:..μου χει τυχει και μενα αυτό,να μου ζηταει λεφτα για να πιουμε καφε.σου λενε αφου μου τα δινει μεσα θα μου τα δωσει και εξω για παρεα.ομως παλι φταιμε και εμεις..θελει νετα και ωραια ποσα θες για πηδημα εξω,μονο γι αυτό ενδιαφέρομαι.αλλα όπως ειπα για πολύ καλο κομματι θες 300 και βαλε και εξαρτάται..
αγαπητε η συγκεκριμενη ηταν μεσα στη πεινα!συνεχεια μου ελεγε δεν εχω λεφτα για το ενοικιο κλπ κλπ κ μου το παιζε κυρια....ασταδιαλα!
 

alexar

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
12
Like
62
Πόντοι
11
Και πριν λίγες μέρες ήταν Μύκονο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom