Νέα

Πρώην σύντροφος επιχειρηματία κάνει βίζιτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreamer9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Αυτή που μαδούσε άσχημα πλούσιους και έκανε και βίζιτες ήταν η Στέλλα Μπεζαντακου από το Bar μια πολύ σέξυ ξανθιά τότε που έγινε μετά σκυλού και τραγουδούσε σε φτηνομάγαζα..
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αυτή που μαδούσε άσχημα πλούσιους και έκανε και βίζιτες ήταν η Στέλλα Μπεζαντακου από το Bar μια πολύ σέξυ ξανθιά τότε που έγινε μετά σκυλού και τραγουδούσε σε φτηνομάγαζα..

Στο  paparazi  τραγουδαγε............στην  αγια  βαρβαρα........μιλαμε  για  πολυ  γελιο.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Η ταρίφα της μαζί με μια ακόμη εστεμμένη φίλη σε διαγωνισμό Miss Tourismos είναι δυο χιλιάρικα ενώ οι άλλες είναι νέες από τη Θεσσαλονίκη.    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μαλλον ο προμοτορας της ροβαλε το ποσο,,, :helpplea:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
Ποια να ειναι...??? καμια Βατιδου...???
Πλάκα κάνεις ρε?
Αυτή έχει βάλει τον Αλέξη στο λεμονοστίφτη και του τα παίρνει "για τα παιδιά" χοντρά.
Ανάγκη για βίζετες θα είχε?
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Αυτή που μαδούσε άσχημα πλούσιους και έκανε και βίζιτες ήταν η Στέλλα Μπεζαντακου από το Bar μια πολύ σέξυ ξανθιά τότε που έγινε μετά σκυλού και τραγουδούσε σε φτηνομάγαζα..

Αυτή την είχε γκόμενα ο Ευαγγελάτος και μετά από μία έκτρωση παιδιού του της έκανε δώρο μια βιλίτσα με πισίνα στη Γλυφάδα, για να μην βγάλει τσιμουδιά... :cheesy:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αυτή την είχε γκόμενα ο Ευαγγελάτος και μετά από μία έκτρωση παιδιού του της έκανε δώρο μια βιλίτσα με πισίνα στη Γλυφάδα, για να μην βγάλει τσιμουδιά... :cheesy:
Θα μας τρελανεις ρε Νιμ;Ειχε την Τατιανα ο Ευαγγελατος και θα γαμουσε αυτο το περιστροφο;Ασε που εχει ταση προς τα πιπινια αυτος..
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Θα μας τρελανεις ρε Νιμ;Ειχε την Τατιανα ο Ευαγγελατος και θα γαμουσε αυτο το περιστροφο;Ασε που εχει ταση προς τα πιπινια αυτος..

Αλήθεια λέμε ρε φίλος! Μέχρι και η Γκολεμά το είχε πει.
Σκυλί η Μπεζαντάκου,σκύλα η Στεφανίδου του αρέσει το γαβ  :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.482
Κριτικές
1
Like
29.285
Πόντοι
8.006
Θα μας τρελανεις ρε Νιμ;Ειχε την Τατιανα ο Ευαγγελατος και θα γαμουσε αυτο το περιστροφο;Ασε που εχει ταση προς τα πιπινια αυτος..
Εγω αν ειχα παντρευτει την Στεφανιδου, θα πηγαινα με οποιαδήποτε.
Ξερεις τι είναι να εχεις παντρευτει αυτην την ελεεινη σκυλα? Δεν αντεχεται.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εγω αν ειχα παντρευτει την Στεφανιδου, θα πηγαινα με οποιαδήποτε.
Ξερεις τι είναι να εχεις παντρευτει αυτην την ελεεινη σκυλα? Δεν αντεχεται.
Εγω δεν θα αντεχα ουτε την Μεγκαν Φοξ αν ειχα παντρευτει,οχι την Στεφανιδου. :S
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Εγω αν ειχα παντρευτει την Στεφανιδου, θα πηγαινα με οποιαδήποτε.
Ξερεις τι είναι να εχεις παντρευτει αυτην την ελεεινη σκυλα? Δεν αντεχεται.
Η πρώην σύζυγος νομίζω ήταν πολύ καλύτερη από τη Στεφανίδου. Ωστόσο για να την παντρευτηκε προφανώς θα την αντέχει, αν και πραγματικά είναι τόσο αχώνευτη και κρύα!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.482
Κριτικές
1
Like
29.285
Πόντοι
8.006
Η πρώην σύζυγος νομίζω ήταν πολύ καλύτερη από τη Στεφανίδου. Ωστόσο για να την παντρευτηκε προφανώς θα την αντέχει, αν και πραγματικά είναι τόσο αχώνευτη και κρύα!!!
H Zετα μια χαρα γυναικα ηταν, γλυκυτατη. Αλλά τον ξελογιασε αυτή η σιχαμενη ταραντούλα!
Και τωρα αντε να ξεμπλεξει...Εγω πιστευω ότι τον δερνει κιολας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom