Νέα

Βοήθεια από "έμπειρους"...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geopap07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geopap07

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας,

Σας χαζεύω αρκετό καιρό αλλά ποτέ δεν είχα μπει στην διαδικασία να γράψω κάτι.

Ο λόγος που πήρα την απόφαση να μπω να γράψω και να ζητήσω την βοήθειά σας, είναι ότι χρειάζομαι κάποια βοήθεια μήπως και "πετύχω" να ζήσω την εμπειρία του τρίο με την γυναίκα μου.
Λοιπόν, είμαστε 43 χρόνων, 20 χρόνια μαζί και έχουμε κάνει αρκετά παιχνίδια μεταξύ μας.
Σε τρίο δεν βρεθήκαμε ποτέ, λόγω "κολλήματος" κυρίως της γυναίκας μου αλλά ίσως και λίγο δικού μου για τον τρόπο προσέγγισης και ξεκινήματος της φάσης.
Μετά από πολλές σκέψεις μου αλλά και "παιχνιδιάρικες" κουβέντες πάνω στο σεξ με την δικιά μου, κάθησα και σκέφθηκα να ψάξω την πιθανότητα της ευκαιρίας...
Ή τώρα ή ποτέ λοιπόν...
Ο μόνος τρόπος να δοκιμάσω την περίπτωση είναι ο "πλάγιος" του μασάζ.
Συχνά απολαμβάνουμε ο ένας το μασάζ του άλλου, ενώ η γυναίκα μου έχει κάνει και 2-3 φορές στα spa 5άστερων ξενοδοχείων που έχουμε βρεθεί.

Θέλω λοιπόν, να βρω μια κοπέλα να έρθει σπίτι μας βασικά για μασάζ και από εκεί και πέρα αν κάτσει, να "περιποιηθεί" λίγο παραπάνω την γυναίκα μου.. Τρίψε-τρίψε, μήπως ξεφύγει κανα δαχτυλάκι, κανα γλυψιματάκι, κλπ. Δεν έχω καμιά τέτοια να την πηδήξω εγώ ή κάτι άλλο. Και εγώ και αυτή, θα ασχοληθούμε μόνο με την γυναίκα μου, καθώς επίσης και αυτή δεν περιμένω να ασχοληθεί με εμένα.

Πάμε στα δύσκολα τώρα. Το πιο εύκολο θα ήταν να αρχίσω να ψάχνω αγγελίες κλπ. Επειδή όμως η ευκαιρία θα είναι μια και μοναδική, δεν θέλω να πέσω σε κανα μπάζο κλπ κλπ.
Θέλω μια κοπέλα που να μην φαίνεται ξέκωλο ή βίζιτα, να είναι 30-35 χρόνων, να είναι κάπως όμορφη και γενικά δεν ξέρω αν το πιάνετε, αλλά δεν θέλω να "δείχνει", "φωνάζει" ότι ήρθε γι αυτό...

Τι λέτε, τό χουμε;;;
Όσο για το οικονομικό, εντάξει, δεν περιμένω να βρω κάτι τέτοιο με 40-50€, αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να δώσω 2-3 κατοστάρικα (θα ήθελα αλλά δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα)

Απευθύνομαι λοιπόν στους "ειδικούς" για κάθε ενδιαφέρουσα πληροφορία είτε εδώ είτε μέσω πμ



 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
τα 5αστερα τα πηρε το..ποταμι? :grin:
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Άσε ρε μεγάλε τα τρίο. Το επόμενο θα είναι να ζητήσει τρίο με άντρα!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.251
Κριτικές
3
Like
6.831
Πόντοι
1.486
...
Θέλω λοιπόν, να βρω μια κοπέλα να έρθει σπίτι μας βασικά για μασάζ και από εκεί και πέρα αν κάτσει, να "περιποιηθεί" λίγο παραπάνω την γυναίκα μου.. Τρίψε-τρίψε, μήπως ξεφύγει κανα δαχτυλάκι, κανα γλυψιματάκι, κλπ. Δεν έχω καμιά τέτοια να την πηδήξω εγώ ή κάτι άλλο. Και εγώ και αυτή, θα ασχοληθούμε μόνο με την γυναίκα μου, καθώς επίσης και αυτή δεν περιμένω να ασχοληθεί με εμένα....
Δεν υπαρχει μεγαλύτερη ξενερα από τρίο με τη γυναικα σου και με μια άλλη που δε θα μπορείς να την αγγιξεις...Τι να το κανεις,να βλεπεις να σου νταραβερίζει τη γυναικα ενας άλλος/άλλη κι εσυ να μη συμμετεχεις στην άλλη?Δεν το συζητώ καν,αμα ειναι άλλος!!Τι να το κανεις??
 
OP
OP
G

geopap07

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Άσε ρε μεγάλε τα τρίο. Το επόμενο θα είναι να ζητήσει τρίο με άντρα!

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση!!!
Για να το λέω κάτι θα ξέρω...
Δεν θα υπάρξει καν, περίπτωση επανάληψης του σκηνικού.
 
OP
OP
G

geopap07

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπαρχει μεγαλύτερη ξενερα από τρίο με τη γυναικα σου και με μια άλλη που δε θα μπορείς να την αγγιξεις...Τι να το κανεις,να βλεπεις να σου νταραβερίζει τη γυναικα [size=10pt]ενας άλλος[/size]/άλλη κι εσυ να μη συμμετεχεις στην άλλη?Δεν το συζητώ καν,[size=10pt]αμα ειναι άλλος!![/size]Τι να το κανεις??

Μα γι αυτό είμαι συγκεκριμένος και ξεκάθαρος ότι την ιστορία την ψάχνω για κοπέλα και μόνο
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Πάρε τη Danniela.. Τα κάνει αυτά.. Αλλά άντε να σε δω πώς θα κρατηθείς να μην τη πηδήξεις..

Ααα ξέχασα.. Αν της πεις εσύ το dress code που θες δε θα θυμίζει σε καμία περίπτωση "ξέκωλο"..
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Δοκίμασε adultfriendfinder ψάχνοντας Ελλάδα μεριά αφού έχει κάτι λίγες..Ο πιο εύκολος τρόπος είναι να πάτε σε στούντιο και διαλέξτε μία,πληρώστε μια ωρίτσα να ικανοποιήσετε τη φαντασίωσή σας
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
Γεια σας,

Σας χαζεύω αρκετό καιρό αλλά ποτέ δεν είχα μπει στην διαδικασία να γράψω κάτι.

Ο λόγος που πήρα την απόφαση να μπω να γράψω και να ζητήσω την βοήθειά σας, είναι ότι χρειάζομαι κάποια βοήθεια μήπως και "πετύχω" να ζήσω την εμπειρία του τρίο με την γυναίκα μου.
Λοιπόν, είμαστε 43 χρόνων, 20 χρόνια μαζί και έχουμε κάνει αρκετά παιχνίδια μεταξύ μας.
Σε τρίο δεν βρεθήκαμε ποτέ, λόγω "κολλήματος" κυρίως της γυναίκας μου αλλά ίσως και λίγο δικού μου για τον τρόπο προσέγγισης και ξεκινήματος της φάσης.
Μετά από πολλές σκέψεις μου αλλά και "παιχνιδιάρικες" κουβέντες πάνω στο σεξ με την δικιά μου, κάθησα και σκέφθηκα να ψάξω την πιθανότητα της ευκαιρίας...
Ή τώρα ή ποτέ λοιπόν...
Ο μόνος τρόπος να δοκιμάσω την περίπτωση είναι ο "πλάγιος" του μασάζ.
Συχνά απολαμβάνουμε ο ένας το μασάζ του άλλου, ενώ η γυναίκα μου έχει κάνει και 2-3 φορές στα spa 5άστερων ξενοδοχείων που έχουμε βρεθεί.

Θέλω λοιπόν, να βρω μια κοπέλα να έρθει σπίτι μας βασικά για μασάζ και από εκεί και πέρα αν κάτσει, να "περιποιηθεί" λίγο παραπάνω την γυναίκα μου.. Τρίψε-τρίψε, μήπως ξεφύγει κανα δαχτυλάκι, κανα γλυψιματάκι, κλπ. Δεν έχω καμιά τέτοια να την πηδήξω εγώ ή κάτι άλλο. Και εγώ και αυτή, θα ασχοληθούμε μόνο με την γυναίκα μου, καθώς επίσης και αυτή δεν περιμένω να ασχοληθεί με εμένα.

Πάμε στα δύσκολα τώρα. Το πιο εύκολο θα ήταν να αρχίσω να ψάχνω αγγελίες κλπ. Επειδή όμως η ευκαιρία θα είναι μια και μοναδική, δεν θέλω να πέσω σε κανα μπάζο κλπ κλπ.
Θέλω μια κοπέλα που να μην φαίνεται ξέκωλο ή βίζιτα, να είναι 30-35 χρόνων, να είναι κάπως όμορφη και γενικά δεν ξέρω αν το πιάνετε, αλλά δεν θέλω να "δείχνει", "φωνάζει" ότι ήρθε γι αυτό...

Τι λέτε, τό χουμε;;;
Όσο για το οικονομικό, εντάξει, δεν περιμένω να βρω κάτι τέτοιο με 40-50€, αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να δώσω 2-3 κατοστάρικα (θα ήθελα αλλά δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα)

Απευθύνομαι λοιπόν στους "ειδικούς" για κάθε ενδιαφέρουσα πληροφορία είτε εδώ είτε μέσω πμ
Ωραιο ειναι να βλεπεις να γαμανε την γυναικα σου..εκει ειναι η απολυτη ηδονη και αυτη να χυνη απο καυλα οταν την γαμα ο αλλος γαμιας...μετα να την σκισης και εσυ...για  τιμωρια που γαμηθηκε με αλλον....Βεβαια αν εβλεπα κατι τετοιο δεν ξερω αν κρατιομουν κια δεν εχυνα καθος τον επαιζα... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom