Νέα

Έρως,σεξ,αγάπη.Θα τρελαθούμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Η γη και πολλά άλλα προυπήρχαν του ανθρώπου.Ο οποίος μαζί με τ άλλα ονομάτισε για την ευκολία
διάφορες ενέργειες.Ξέρει η φύση-ζώα από έρωτα,από αγάπη;Μόνο πούτσα και γεννοβόλημα.Μόνο οι άνθρωποι
λένε σε ερωτεύτηκα και αρχιδιές.Μουρό μου σ αγκαπάω.Τι ν αυτά ρε;Πούτσα και ξερό ψωμί.Δεν χρειάζεται
να πιστεύουμε κανένας τέτοιες λέξεις.

Εσείς τι γνώμη έχετε;Είμαι καλά γιατρέ μου;  :think:
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Η γη και πολλά άλλα προυπήρχαν του ανθρώπου.Ο οποίος μαζί με τ άλλα ονομάτισε για την ευκολία
διάφορες ενέργειες.Ξέρει η φύση-ζώα από έρωτα,από αγάπη;Μόνο πούτσα και γεννοβόλημα.Μόνο οι άνθρωποι
λένε σε ερωτεύτηκα και αρχιδιές.Μουρό μου σ αγκαπάω.Τι ν αυτά ρε;Πούτσα και ξερό ψωμί.Δεν χρειάζεται
να πιστεύουμε κανένας τέτοιες λέξεις.

Εσείς τι γνώμη έχετε;Είμαι καλά γιατρέ μου;  :think:

xaxa00ax0ax κλαιω ωραίος
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Η γη και πολλά άλλα προυπήρχαν του ανθρώπου.Ο οποίος μαζί με τ άλλα ονομάτισε για την ευκολία
διάφορες ενέργειες.Ξέρει η φύση-ζώα από έρωτα,από αγάπη;Μόνο πούτσα και γεννοβόλημα.Μόνο οι άνθρωποι
λένε σε ερωτεύτηκα και αρχιδιές.Μουρό μου σ αγκαπάω.Τι ν αυτά ρε;Πούτσα και ξερό ψωμί.Δεν χρειάζεται
να πιστεύουμε κανένας τέτοιες λέξεις.

Εσείς τι γνώμη έχετε;Είμαι καλά γιατρέ μου;  :think:

τυπε ο ανθρωπος υποτιθεται πως εχει συναισθηματα που δεν υπαρχουν ουτε στη φυση ουτε στα ζωα .
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Πούτσα,ξύλο, στοργή και προδέρμ
Μη λέμε πάλι τα ίδια.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Πούτσα,ξύλο, στοργή και προδέρμ
Μη λέμε πάλι τα ίδια.
Σ'ωραίος. Τα έβαλες και στη σωστή σειρά όπως θα έπρεπε να είναι.Μόνο που πιστεύω πρέπει να πάει πρώτα το ξύλο και μετά η πούτσα.  :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Συμφωνώ, πρώτα ξύλο συνήθως αλλά καλύτερα να λειτουργείς κατά περίπτωση.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Μπορείς να τα εφαρμόζεις και ταυτόχρονα αν το απαιτεί η περίσταση.  :s&m_3:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Οι ανεπαίσθητες χρονικά εναλλαγές είναι πάντα οι καλύτερες.
 

Επισκέπτης
Η γη και πολλά άλλα προυπήρχαν του ανθρώπου.Ο οποίος μαζί με τ άλλα ονομάτισε για την ευκολία
διάφορες ενέργειες.Ξέρει η φύση-ζώα από έρωτα,από αγάπη;Μόνο πούτσα και γεννοβόλημα.Μόνο οι άνθρωποι
λένε σε ερωτεύτηκα και αρχιδιές.Μουρό μου σ αγκαπάω.Τι ν αυτά ρε;Πούτσα και ξερό ψωμί.Δεν χρειάζεται
να πιστεύουμε κανένας τέτοιες λέξεις.

Εσείς τι γνώμη έχετε;Είμαι καλά γιατρέ μου;  :think:
Δεν θελεις γιατρο ακομα, γκομενα θελεις μπας και γαμησεις εκτος μπουρδελου, αλλα απο τι σε κοβω ειναι κομματακι δυσκολο για σενα.  :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ποιος ειναι αυτος που δεν καψουρευτικε ποτε δεν ηπιε δεν εκλαψε για γκομενα?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Δεν θελεις γιατρο ακομα, γκομενα θελεις μπας και γαμησεις εκτος μπουρδελου, αλλα απο τι σε κοβω ειναι κομματακι δυσκολο για σενα.  :grin:

:2funny:
Τύπε η αλήθεια είναι ότι δεν ασχολούμε μ αυτά τα όντα γιατί τα θεωρώ κατώτερα.Δυστυχώς όμως η ανεργία μ έστρεψε
στις γκόμενες μιας και δεν υπάρχει φράγγο για τάνες και ω! του θαύματος,μετά από 7 χρόνια που πέρασαν απ την τελευταία
μου σχέση,μετά από μια αποτυχημένη συνεύρεση πληρωμένου λεσβιακού έρωτα φέτος την άνοιξη άνοιξε και η σούφρα μου και σε
διάστημα 4 μηνών έχω γαμήσει τρία διαφορετικά τεμάχια,με τα δυο πρώτα να είναι καράμπαζα και το ένα που υποτίθεται
σχετίζομαι (τι θα πει αυτό!τες πα) να είναι μεγάλη καύλα αλβανιάρα κορασίδα.Από χθες μπήκε στο προσκήνιο και τέταρτο
τεμάχιο μη εκδιδόμενο συγχωριανό γαμεύσιμο κοριτσόπουλο.

Προς πληροφόρησιν εκτός απο τις άνωθεν δεν έχω συνουσιαστεί ουδώλως  κοντά στην τρίτη δεκαετία ζωής που διανύω.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Η γη και πολλά άλλα προυπήρχαν του ανθρώπου.Ο οποίος μαζί με τ άλλα ονομάτισε για την ευκολία
διάφορες ενέργειες.Ξέρει η φύση-ζώα από έρωτα,από αγάπη;Μόνο πούτσα και γεννοβόλημα.Μόνο οι άνθρωποι
λένε σε ερωτεύτηκα και αρχιδιές.Μουρό μου σ αγκαπάω.Τι ν αυτά ρε;Πούτσα και ξερό ψωμί.Δεν χρειάζεται
να πιστεύουμε κανένας τέτοιες λέξεις.

Εσείς τι γνώμη έχετε;Είμαι καλά γιατρέ μου;  :think:

Εχει πολλεs λεξειs η ανθρωπινη εκφραση
Μπροστα τηs , βαζω στοιχημα θα λεs ...."ερωs"  και  "αγαπη"

Πισω τηs..............χιλιααααααααααααααδεs  αλλεs
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Απλά αλανιαρόπουλε λαιφ όπως γράφω δεν έχω εμπειρία με σχέσεις και επειδή είμαι λίγο και καλά παλαιών αρχών
δεν τις έχω χρησιμοποιήσει αυτές τις λέξεις χωρίς να τις νοιώσω.Τις ακούω ομως καθως παρατηρω και τις κινησεις
τους και τη συμπεριφορα απεναντι σε μενα και εχω την ψευδαισθηση οτι δεν συμβαδιζουν οι πραξεις των με τα λογια των.

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Απλά αλανιαρόπουλε λαιφ όπως γράφω δεν έχω εμπειρία με σχέσεις και επειδή είμαι λίγο και καλά παλαιών αρχών
δεν τις έχω χρησιμοποιήσει αυτές τις λέξεις χωρίς να τις νοιώσω.Τις ακούω ομως καθως παρατηρω και τις κινησεις
τους και τη συμπεριφορα απεναντι σε μενα και εχω την ψευδαισθηση οτι δεν συμβαδιζουν οι πραξεις των με τα λογια των.
Πολλεs φορεs για να μην πω  ολεs, το λεμε και χωριs να νοιωθουμε κατι
Σκοποs μαs το κερδοs.......Κερδιζουμε την ευνοια καποιου , τα λεφτα του η το κορμι του
Μονο ο γονιοs και το  ΛΕΕΙ και το ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ  πραγματικα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Η γη και πολλά άλλα προυπήρχαν του ανθρώπου.Ο οποίος μαζί με τ άλλα ονομάτισε για την ευκολία
διάφορες ενέργειες.Ξέρει η φύση-ζώα από έρωτα,από αγάπη;Μόνο πούτσα και γεννοβόλημα.Μόνο οι άνθρωποι
λένε σε ερωτεύτηκα και αρχιδιές.Μουρό μου σ αγκαπάω.Τι ν αυτά ρε;Πούτσα και ξερό ψωμί.Δεν χρειάζεται
να πιστεύουμε κανένας τέτοιες λέξεις.

Εσείς τι γνώμη έχετε;Είμαι καλά γιατρέ μου;  :think:

μία γελοιογραφία αξίζει όσο χίλιες αναλύσεις.
 

Συνημμένα

  • girls.jpg
    girls.jpg
    56,4 KB · Εμφανίσεις: 11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom