Νέα

προβλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.802
Κριτικές
1
Like
28.666
Πόντοι
8.006
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες
Παρατησε την δουλεια της, χωρις να εχει βρει κατι άλλο?
Πώς γινεται αυτό?
Αν την αγαπας, να κάνεις υπομονή και να την στηρίξεις. Θα το θυμάται. Αν παλι δεν σε νοιαζει, παρατα την.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Παρατησε την δουλεια της, χωρις να εχει βρει κατι άλλο?
Πώς γινεται αυτό?
Αν την αγαπας, να κάνεις υπομονή και να την στηρίξεις. Θα το θυμάται. Αν παλι δεν σε νοιαζει, παρατα την.
ελα ντε και εγω αυτο λεω.οταν αναφερω οτι εκανε μαλακια που παρατησε την δουλεια της ξερεις πως κανει και τι ακουω;;δεν με θεωρεις σοβαρη και κατι τετοια παλαβα.δημειωτεον οτι ειμαι απο αθηνα και αναγκαστικα λογω δουλειας 4 χρονια μενω επαρχια.την εχω φερει αθηνα και αυτη σε αδεια περυσι.και εγω σε 2 βδομαδες θα παρω αδεια να παω αθηνα να δω τους δικους μου.αυτη τι θα κανει;τι να πω
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ελα ντε και εγω αυτο λεω.οταν αναφερω οτι εκανε μαλακια που παρατησε την δουλεια της ξερεις πως κανει και τι ακουω;;δεν με θεωρεις σοβαρη και κατι τετοια παλαβα.δημειωτεον οτι ειμαι απο αθηνα και αναγκαστικα λογω δουλειας 4 χρονια μενω επαρχια.την εχω φερει αθηνα και αυτη σε αδεια περυσι.και εγω σε 2 βδομαδες θα παρω αδεια να παω αθηνα να δω τους δικους μου.αυτη τι θα κανει;τι να πω

Βρες και καμια αλλη/ες και μην αγχωνεσαι για τιποτα !!!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Βρες και καμια αλλη/ες και μην αγχωνεσαι για τιποτα !!!
ενταξει στην αθηνα καβατζες υπαρχουν.αλλα ειμαι μακρια και εδω κλειστη κοινωνια αθηναιος σε διπλο ταμπλο λιγο δυσκολα τα πραματα.αν και γλυφονται οι χωριατοπουλες οι χωριατες παραμονευουν
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες

Η κοπέλα σου έκανε απερισκεψία  και τώρα φέρετε χαζά  παράτησε την, τέτοια άτομα δε κάνουν για σοβαρή σχέση
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες

Ποτέ δεν παραιτείσαι από εργασία αν δεν έχεις ήδη βρεί κάτι άλλο. Μέγα σφάλμα, ιδίως αυτό τον καιρό.

Αν δεν έχει εξαντληθεί η υπομονή σου, δώσε της  χρόνο μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες
Μην το αφησης το κοριτσακι ρε τυπε αμαρτια ειναι....δωστης χρονο....εκτος αν σου ζηται λεφτα τσιγαρα φαει..κτλ...εκει δεν το συζηταο καν....διαφορετικα ασε να κυλισι η σχεση  :rockon:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.336
Κριτικές
48
Like
1.796
Πόντοι
2.426
Μην περιμένεις να σου πει ένας ξένος τι να κάνεις...άκου την καρδιά σου και το μυαλό σου...
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Ποτέ δεν παραιτείσαι από εργασία αν δεν έχεις ήδη βρεί κάτι άλλο. Μέγα σφάλμα, ιδίως αυτό τον καιρό.

Αν δεν έχει εξαντληθεί η υπομονή σου, δώσε της  χρόνο μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου.
μεγα σφαλμα εχει κανει και εκει που μου την δινει περισοτερο ειναι οτι δε το παραδεχετε και κανει σαν παλαβο
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Μην το αφησης το κοριτσακι ρε τυπε αμαρτια ειναι....δωστης χρονο....εκτος αν σου ζηται λεφτα τσιγαρα φαει..κτλ...εκει δεν το συζηταο καν....διαφορετικα ασε να κυλισι η σχεση  :rockon:
οχι φιλε μου τσιγαρα και κλπ δεν μου ζητησε ποτε δεν μπορω να πω τιποτα.ναι ρε μαν υπομονη κανω και θελω και το κανω αλλα μεχρι ποτε αυτη απομωνονεται δε θελω το ενα δε θελω το αλλο
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Εάν την γουσταρεις αυτό που θα πρεπει να κανεις είναι να στιριξεις την επιλογη της .
Οι γυναικες συμβουλες και κριτικη δεν θελουν . Θα πρεπει να μην μιλας για το θεμα …εντελως .
Με αυτό τον τροπο θα καταλαβει ότι την στηριζεις  ( εινια περιεργα πλασματα ….)
Ασχετο από την δουλεια ή τι ακριβως κανει με αυτό το θεμα ….ενα στην σχεση δεν είναι αυτό που θες την αφηνεις και βρισκεις κατι άλλο .
Εάν τωρα είναι αυτό που θες ….καθεσαι στα αυγα σου .
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
ναι ρε μαν υπομονη κανω και θελω και το κανω αλλα μεχρι ποτε αυτη απομωνονεται δε θελω το ενα δε θελω το αλλο

Στήριξέ την με αγκαλίτσες. Θα το πιάσει ότι την στηρίζεις και μη δείχνεις να δυσανασχετείς όταν τείνει να απομονώνεται.

Τι να πω ρε μαν....βγάζεις άκρη με τις γυναίκες? :rolleyes:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Εάν την γουσταρεις αυτό που θα πρεπει να κανεις είναι να στιριξεις την επιλογη της .
Οι γυναικες συμβουλες και κριτικη δεν θελουν . Θα πρεπει να μην μιλας για το θεμα …εντελως .
Με αυτό τον τροπο θα καταλαβει ότι την στηριζεις  ( εινια περιεργα πλασματα ….)
Ασχετο από την δουλεια ή τι ακριβως κανει με αυτό το θεμα ….ενα στην σχεση δεν είναι αυτό που θες την αφηνεις και βρισκεις κατι άλλο .
Εάν τωρα είναι αυτό που θες ….καθεσαι στα αυγα σου .
οχι ρε μαν να στηριξω τον ανθρωπο μου οταν παραταει τη δουλεια της και λεει οτι δεν την εχει αναγκη;και μετα τρελενεται;τι ειναι σοβαρα πραματα αυτα;στην επαρχια πως την εχουν δει δε ξερω.να πω οτι ειναι καμια εχει λεφτα δεν ειναι παντως
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Δύσκολη περίπτωση! Δώσε λίγο χρόνο ακόμη στον εαυτό σου για να αποφασίσεις να κάνεις αυτό που πραγματικά θέλεις ΕΣΥ!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.145
Πόντοι
5.006
φιλε ποσο χρονων εισαι???
αφου εχεις εσυ δουλεια, παντρεψου την και  γκαστρωσε την...εκει να δεις τι δουλεια θα εχει μετα αυτη στο σπιτι....
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
παντως παιδες κανω υπομονη αλλα αν δε με ακολουθησει στην αδεια θα την αφησω αφου οπως δειχνει αυτο θελει
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.145
Πόντοι
5.006
παντως παιδες κανω υπομονη αλλα αν δε με ακολουθησει στην αδεια θα την αφησω αφου οπως δειχνει αυτο θελει
τυπε μερικα ερωτηματα πριν την αφησεις :
α)ψαχνει γενικα για δουλεια ή απλα ξυνεται και κλαιγετε????
β)απο χαρακτηρα πως ηταν πριν μεινει ανεργη????
γ)ειναι μουναρα????
δ)κωλο δινει?????
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
μεγα σφαλμα εχει κανει και εκει που μου την δινει περισοτερο ειναι οτι δε το παραδεχετε και κανει σαν παλαβο
Δεν ξερεις γιατι παραιτηθηκε.Μπορει να της την επεσε το αφεντικο κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom