Νέα

swinging -φαντασιώσεις-ζευγάρια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jmg_couple
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jmg_couple

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Η γνώμη μου είναι οτι ο άντρας απο τη φύση του είναι κυνηγός και ποτέ μα πο΄τε δε θα σταματήσει να φαντασιόνεται και να αναζητάει πικάντικες εμπειρίες όσο και να αγαπάει τη γυνάικα του.Τα τελευταία χρόνια ( 20 και βάλε) και οι γυναίκες έχουν εμπλουτίσει τη φαντασία τους στο κομάτι του σεξ.Δε το κάνουν μόνο με απότερο σκοπό την αποκατάσταση κλπ κλπ.
Πιστέυω οτι στις μέρες μας οι σχέσεις πρέπει να είναι ελέυθερες ( αλλο ελευθερία αλλο ασυδοσία) δλδ το ζευγάρι να μην έχει μυστικά να μοιράζετε τισ φαντασιώσεις του ελέυθερα να τις πραγματοποιέι μαζί και γενικά να απολαμβάνει ο ενάς τις φαντασιώσεις του άλου χωρις ταμπού.
Εσείς τι έχετε να πείτε επι του θέματος?
Θα προτιμούσατε ο σύντροφος σας να σκέυτετε άλλον/η την ώρα που κάνετε σεξ χωρίς να το γνωρίζετε η θα σας άρεσε να ξέρετε τους κρυφούς του πόθους να σας τους λέει χωρίς φόβους και ενδοιασμούς και να εκπληρώνετε μαζί τις επιθυμίες σας?
(μην ακούσω κανένα η καμία να λέει οτι αν σκευτετε άλλο πρωσοπο πάνω στο σεξ ο σύντροφος μου σημένει οτι δε με αγαπάει η δε με θέλει αρα δε θα είμαι μαζί του.) δεν υπάρχει ,ειδικά άντρας, που να μη το έχει κάνει ακόμα και με τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωης του . :dancing:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Θα προτιμούσατε ο σύντροφος σας να σκέυτετε άλλον/η την ώρα που κάνετε σεξ χωρίς να το γνωρίζετε η θα σας άρεσε να ξέρετε τους κρυφούς του πόθους να σας τους λέει χωρίς φόβους και ενδοιασμούς και να εκπληρώνετε μαζί τις επιθυμίες σας?
(μην ακούσω κανένα η καμία να λέει οτι αν σκευτετε άλλο πρωσοπο πάνω στο σεξ ο σύντροφος μου σημένει οτι δε με αγαπάει η δε με θέλει αρα δε θα είμαι μαζί του.) δεν υπάρχει ,ειδικά άντρας, που να μη το έχει κάνει ακόμα και με τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωης του . :dancing:

Ας σκέπτεται ότι θέλει, αρκεί να φωνάζει το σωστό όνομα. :grin:
 

atopon

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Εγω όσο μεγαλώνω τείνω να καταλήξω οτι τα ζευγάρια που κάνουν swinging είναι αυτά που πραγματικά ζούν την ολοκλήρωση. Οταν μία γυναίκα και ενας αντρας μοιράζονται τις πιο κρυφές τους σκέψεις , χωρίς να μπαίνουν ζήλιες κλπ τότε νομίζω ότι πραγματικά έχουν γίνει "ενα" και δεν χωρίζονται πια παρά μόνο απο τον θάνατο.  :)
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
3
Πόντοι
16
πηγε κιολας κυριακη ρε γαμωτο?
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Η γνώμη μου είναι οτι ο άντρας απο τη φύση του είναι κυνηγός και ποτέ μα πο΄τε δε θα σταματήσει να φαντασιόνεται και να αναζητάει πικάντικες εμπειρίες όσο και να αγαπάει τη γυνάικα του.Τα τελευταία χρόνια ( 20 και βάλε) και οι γυναίκες έχουν εμπλουτίσει τη φαντασία τους στο κομάτι του σεξ.Δε το κάνουν μόνο με απότερο σκοπό την αποκατάσταση κλπ κλπ.
Πιστέυω οτι στις μέρες μας οι σχέσεις πρέπει να είναι ελέυθερες ( αλλο ελευθερία αλλο ασυδοσία) δλδ το ζευγάρι να μην έχει μυστικά να μοιράζετε τισ φαντασιώσεις του ελέυθερα να τις πραγματοποιέι μαζί και γενικά να απολαμβάνει ο ενάς τις φαντασιώσεις του άλου χωρις ταμπού.
Εσείς τι έχετε να πείτε επι του θέματος?
Θα προτιμούσατε ο σύντροφος σας να σκέυτετε άλλον/η την ώρα που κάνετε σεξ χωρίς να το γνωρίζετε η θα σας άρεσε να ξέρετε τους κρυφούς του πόθους να σας τους λέει χωρίς φόβους και ενδοιασμούς και να εκπληρώνετε μαζί τις επιθυμίες σας?
(μην ακούσω κανένα η καμία να λέει οτι αν σκευτετε άλλο πρωσοπο πάνω στο σεξ ο σύντροφος μου σημένει οτι δε με αγαπάει η δε με θέλει αρα δε θα είμαι μαζί του.) δεν υπάρχει ,ειδικά άντρας, που να μη το έχει κάνει ακόμα και με τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωης του . :dancing:

Οι Ελληνίδες τύπε;  :S
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.354
Πόντοι
33.988
Εγω όσο μεγαλώνω τείνω να καταλήξω οτι τα ζευγάρια που κάνουν swinging είναι αυτά που πραγματικά ζούν την ολοκλήρωση. Οταν μία γυναίκα και ενας αντρας μοιράζονται τις πιο κρυφές τους σκέψεις , χωρίς να μπαίνουν ζήλιες κλπ τότε νομίζω ότι πραγματικά έχουν γίνει "ενα" και δεν χωρίζονται πια παρά μόνο απο τον θάνατο.  :)

συμφωνω απολυτα :rockon:
 
OP
OP
jmg_couple

jmg_couple

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εγω όσο μεγαλώνω τείνω να καταλήξω οτι τα ζευγάρια που κάνουν swinging είναι αυτά που πραγματικά ζούν την ολοκλήρωση. Οταν μία γυναίκα και ενας αντρας μοιράζονται τις πιο κρυφές τους σκέψεις , χωρίς να μπαίνουν ζήλιες κλπ τότε νομίζω ότι πραγματικά έχουν γίνει "ενα" και δεν χωρίζονται πια παρά μόνο απο τον θάνατο.  :)
Συμφωνω...
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
μπα δεν ειναι σπανιο πια,το swinging σε ολες του τις μορφες (same-soft-full) οταν γινεται συνειδητοποιημενα λειτουργει ως διεγερτικο αναμεσα στο ζευγαρι ακομη και εαν δεν ειναι απολυτα ενεργο τη δεδομενη στιγμη,αλλωστε μη ξεχναμε ολα απο το μυαλο μας ξεκινουν :)
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Δλδ δὲν σᾶς φτάνει ἡ γυναῖκα ποὺ παντρευτήκατε,θέλετε κι ἄλλα μουνιὰ γιὰ νὰ ὁλοκληρώσετε... :idiot: :idiot: :idiot:
 
OP
OP
jmg_couple

jmg_couple

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Δλδ δὲν σᾶς φτάνει ἡ γυναῖκα ποὺ παντρευτήκατε,θέλετε κι ἄλλα μουνιὰ γιὰ νὰ ὁλοκληρώσετε... :idiot: :idiot: :idiot:
Δηλαδή....θέλεις να μας πείς οτι εσύ όταν είσαι σε σχέση δεν έχεις πέξει το πουλάκι σου για άλλη κοπέλα?Εγω είμαι σίγουρη οτι έχεις φαντασιώσεις ακόμα και με φίλες της κοπέλας σου που τυχένει να είναι ολίγον τι εμφανίσημες..και σε ροτάω τώρα και εγώ. Δε σου φτάνει η κοπλεά σου/γυνάικα σου και  ποθεις κρυφά και άλλες?
Λυπάμει που θα στο πω έτσι ψυχρά αλλα είναι προτιμότερο να ζείς μέσα στην τρέλα και την ηδονή εκπληρόνοντας απο κοινού με το σύντροφο σου τις φαντασιώσεις σου παρα να ζέις μέσα στην εσωτερική καταπίεση και την υποκρισία.  :idiot:
 

nowhereman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
99
Like
180
Πόντοι
0
Κάθε ζευγάρι έχει τις δικές του ισορροπίες.
Επίσης παίζουν κι άλλα πράγματα ρόλο. π.χ. σημαίνει κάτι ο ένας για τον άλλον;
γιατί στο φλου λίγοι θα είχαν πρόβλημα.
το πιο πιθανό για τέτοιες φάσεις είναι ή κατι φλου ή κατι σοβαρό αλλά με πολύ εμπιστοσύνη και οικειότητα.όταν παίζει έρωτας δύσκολα γίνεται αποδεκτό το swing(και βασικά και το κέρατο και οτιδήποτε έχει να κάνει με μοίρασμα συντρόφου).
 

mikroula*

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Εγω όσο μεγαλώνω τείνω να καταλήξω οτι τα ζευγάρια που κάνουν swinging είναι αυτά που πραγματικά ζούν την ολοκλήρωση. Οταν μία γυναίκα και ενας αντρας μοιράζονται τις πιο κρυφές τους σκέψεις , χωρίς να μπαίνουν ζήλιες κλπ τότε νομίζω ότι πραγματικά έχουν γίνει "ενα" και δεν χωρίζονται πια παρά μόνο απο τον θάνατο.  :)


:think: :S
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Το Swinging θέλει μεγάλα αρχίδια.

Σπάνια και οι 2 το θέλουν το ίδιο και
είτε ο ένας το θέλει περισσότερο
είτε ο άλλος λιγότερο, ενώ o κύριος λόγος που θα το κάνει ο πιο αδύναμος κ διστακτικός είναι προς τέρψη κ ικανοποίηση του συντρόφου που το επιθυμεί περισσότερο.

Βέβαια υπάρχουν και ελάχιστες εξαιρέσεις που και οι 2 είναι σεξουαλικά διεστραμμένοι.. στο μυαλό των οποίων δεν μπορώ να μπω με την καμία.

Αν υπάρχει αληθινός έρωτας τότε οι ισορροπίες είναι ακόμα πιο λεπτές.
Μια λάθος κίνηση και μια ένδειξη μεγαλύτερου πάθους προ το τρίτο πρόσωπο μπορεί να γαμήσει τα πάντα σε ένα ζευγάρι.

Είναι μεγάλη συζήτηση και πολλές απόψεις μπορούν να σταθούν αναλόγως τη χημεία του ζευγαριού κ την ιδιοσυγκρασία τους.
 
Εγώ το έχω κάνει 2 φορές με 2 διαφορετικές γκόμενες για τις οποίες είχα εντελώς αντίθετα συναισθήματα.
Η μία ήταν ΤΣΟΥΛΑΡΑ, οπότε όλα καλά.....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.354
Πόντοι
33.988
εγω ηξερα ζευγαρι που πηγαν γερμανια ταξιδι κ αποφασισαν να πανε σε swing club.
μολις γυρισαν αθηνα χωρισαν
ειναι λεπτες οι ισοροπιες
 
OP
OP
jmg_couple

jmg_couple

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
εγω ηξερα ζευγαρι που πηγαν γερμανια ταξιδι κ αποφασισαν να πανε σε swing club.
μολις γυρισαν αθηνα χωρισαν
ειναι λεπτες οι ισοροπιες
Αμμα χωρίσαν επειδή κάνανε ενα σεξουαλικό  παιχνίδι με άλους και μάλιστα χωρίς χωρίς συναίσθημα.....τότε είχανε χωρίσει ηδη και δε το είχανε καταλάβει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom