Νέα

μικτοι γαμοι..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα παντρευοσασταν αλλοδαπη?

  • οχι με τιποτα..παππουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο

    Ψήφοι: 15 16,0%
  • ναι αμε γιατι οχι..

    Ψήφοι: 64 68,1%
  • αναλογα..αν ηταν απο ανεπτυγμενη χωρα ναι..

    Ψήφοι: 15 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

Επισκέπτης
Ολο και περισσοτεροι συμπατριωτες μου παντρευονται αλλοδαπες..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος? σκεφτειτε ναχετε πεθερο ΑΛβανο η Ρωσο..διαφορετικη κουλτουρα μπορει και διαφορετικη θρησκεια, τα παιδια πια γλωσσα θα μιλανε? καταδικασμενοι γαμοι..γιατι ομως συμβαινουν ολο και συχνοτερα?
 

Επισκέπτης
Εγω παντως μολις βλεπω Ελληνα ναχει παντρευτει αλλοδαπη, θεωρω οτι καποιο προβλημα εχει..οι Ελληνιδες με το αλανθαστο ενστικτο τους καταλαβαινουν με την μια τους μαλακες και αποτυχημενους και τους αφηνουν στο περιθωριο..και ετσι αυτοι καταφευγουν στις αλλοδαπες..η απολυτη ξεφτιλα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.697
Πόντοι
8.006
Δεν ξερω τύπε, εγω δεν θα παντρευομουν ποτέ ξένη. Για την ακριβεια, ούτε σχεση με ξενη δεν θα ηθελα. Ας απαντησουν οσοι το εχουν κανει.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
.οι Ελληνιδες με το αλανθαστο ενστικτο τους


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω μονο με Αμερικανιδα με σπουδες στο Harvard θα το σκεφτομουνα.
Σιγα να μην παντρευτώ ρωσιδα μονο και μονο για το μουνι της και επειδη ειναι ομορφη.  :rockon:

 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τύπε, εγω δεν θα παντρευομουν ποτέ ξένη. Για την ακριβεια, ούτε σχεση με ξενη δεν θα ηθελα. Ας απαντησουν οσοι το εχουν κανει.
σωστος..επισης νοθευουν ετσι και το μοναδικο Ελληνικο DNA ασε που οι περισσοτερες απ αυτες δεν εχουν δουλεια και τις ταιζουν μετα..δλδ γαμο μονο για σεξ..σκεψου γιατι  :jerking: μιλαμε..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.697
Πόντοι
8.006
σωστος..επισης νοθευουν ετσι και το μοναδικο Ελληνικο DNA ασε που οι περισσοτερες απ αυτες δεν εχουν δουλεια και τις ταιζουν μετα..δλδ γαμο μονο για σεξ..σκεψου γιατι  :jerking: μιλαμε..
Δεν εχει να κανει με το DNA ρε τύπε. Αλλά με την ιδιοσυγκρασια. Εδώ μεταξυ μας δυσκολευόμαστε. Φαντασου να πας να κανεις οικογενεια με ατομο άλλης νοοτροπίας ή θρησκειας ή κι εγω δεν ξερω τι. Κάποιοι ισως το καταφερνουν, εγω θα ειχα πρόβλημα.
 

Επισκέπτης
Το πιο τραγικο ειναι οτι αυτες οι καπατσες "τυλιγουν" γερους για να τους φανε την συνταξη και την περιουσια..και τα γεροντια νομιζουν οτι μετραει η μπογια τους και οτι τους εχουν ερωτευτει οι απατεωνισες αυτες..
 

Nick78Austr

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2014
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
σωστος..επισης νοθευουν ετσι και το μοναδικο Ελληνικο DNA ασε που οι περισσοτερες απ αυτες δεν εχουν δουλεια και τις ταιζουν μετα..δλδ γαμο μονο για σεξ..σκεψου γιατι  :jerking: μιλαμε..

Αυτο το ποστ σου αρκει για να καταλαβει κανεις τι κομπλεξ κρυβεις!
Αμα γουσταρουν ξενες ξενες θα γουσταρουν. Εσυ τι δουλεια εχεις? Σε βαλαμε και θεματοφυλακα του ελληνικου DNA (εδω γελαμε!)?
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω μονο με Αμερικανιδα με σπουδες στο Harvard θα το σκεφτομουνα.
Σιγα να μην παντρευτώ ρωσιδα μονο και μονο για το μουνι της και επειδη ειναι ομορφη.  :rockon:
το θεμα ειναι αν θα σε επαιρνε η Αμερικανιδα με τις σπουδες  :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
σωστος..επισης νοθευουν ετσι και το μοναδικο Ελληνικο DNA ασε που οι περισσοτερες απ αυτες δεν εχουν δουλεια και τις ταιζουν μετα..δλδ γαμο μονο για σεξ..σκεψου γιατι  :jerking: μιλαμε..

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.697
Πόντοι
8.006
Αυτο το ποστ σου αρκει για να καταλαβει κανεις τι κομπλεξ κρυβεις!
Αμα γουσταρουν ξενες ξενες θα γουσταρουν. Εσυ τι δουλεια εχεις? Σε βαλαμε και θεματοφυλακα του ελληνικου DNA (εδω γελαμε!)?
Ένα θεμα συζητησης ανοιξε. Εσυ τι ζορι τραβας?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω μονο με Αμερικανιδα με σπουδες στο Harvard θα το σκεφτομουνα.
Σιγα να μην παντρευτώ ρωσιδα μονο και μονο για το μουνι της και επειδη ειναι ομορφη.  :rockon:

εισαι προικοθηρας  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Αυτο το ποστ σου αρκει για να καταλαβει κανεις τι κομπλεξ κρυβεις!
Αμα γουσταρουν ξενες ξενες θα γουσταρουν. Εσυ τι δουλεια εχεις? Σε βαλαμε και θεματοφυλακα του ελληνικου DNA (εδω γελαμε!)?
διαβασε μπας και ξεστραβωθεις λιγο...
 

Nick78Austr

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2014
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom