Νέα

περιστατικο σε πουτανοπιατσα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο Μυρωνας ειναι φιδεμπορας?

  • φυσικα μας τα εχει πρηξει μετα παραμυθια του

    Ψήφοι: 48 53,9%
  • οχι ειναι ειλικρινης αλλα προχω τυπος και δεν τον καταλαβαινουν ολοι

    Ψήφοι: 18 20,2%
  • χμμ.εχω τις αμφιβολιες μου..δεν ειμαι σιγουρος

    Ψήφοι: 23 25,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

Επισκέπτης
Πριν αρκετα χρονια στην Σολωνος κατεβαινα με το παμπαλαιο Opel Kadett του πατερα μου,ωρα περιπου 3 το βραδυ και λιγο πριν το φαναρι με την Ιπποκρατους βλεπω μια κοπελα ντυμενη προκλητικα να μου κανει πανικοβλητη σημα να σταματησω..σταματαω και μου λεει..σωσε με αυτη που βλεπεις θελει να με κτυπησει..γυρναω και βλεπω μια φλομπα να τρεχει προς το μερος μας απο το κατω μερος της Ιπποκρατους..της ανοιγω και μπαινει μεσα αλλα η φλομπα προλαβαινει να ριξει μια μπουνια στο αμαξι μου..ουτε σκεψη να κατεβω πατησα γκαζι εστριψα αριστερα στην ιπποκρατους και οπου φυγει φυγει..τι συνεβη ρωτησα και μου απαντησε πως ειναι καινουργια στην πιατσα και η αλλη θελει να την διωξει..να μην μακρυγορω αποφασισαμε να παμε σε οτελ..εγω τοτε πηγαινα συχνα στο SUDAN αλλα λογω του οτι ηταν κοντα με το περιστατικο πηγαμε στο oneiro ενα οτελ κοντα στα εξαρχεια..γδυθηκαμε και οταν πηγα να της τον βαλω απο πισω μου ειπε οχι μη ειμαι αδουλευτη δεν το κανω..με λιγο επιμονη συμφωνησε να της βαλω μονο το κεφαλι και λιγο παραπανω..μολις τον εβαλα αρχισε να δυσανασχετει και σε καποιοα φαση που τον εχωα ολον μας ακουσε απ της φωνες της ολη η περιοχη..αααααααααχχχχ σταματα πιο σιγα,με εσκισες..με εσκισες φωναζε..νομιζα με δουλευε αλλα οταν τελειωσα ειδα αιμα πανω στην καποτα..μου λεει ειδες δεν σου ελεγα ψεμματα..και οντως η κοπελα δεν ειχε ουτε ενα σημαδακι στο σωμα της σε  αντιθεση με τα πρεζονια που ηταν ολο μελανιες..μου εξηγησε οτι ο πατερας της ειχε χασει ολη την περιουσια στα χαρτια και οτι αντιμετωπιζε προβλημα επιβιωσης και αποφασισε να βγαινει στην ζουλα 2-3 φορες την εβδομαδα στην Σολωνος για να επιβιωση..δυστυχως τωρα πια η Σολωνος ξοφλησε και απλα εχει μεταφερθει στην παραλιακη οπου ομως κελεπουρια τετοια δεν υπαρχουν πια..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Πριν αρκετα χρονια στην Σολωνος κατεβαινα με το παμπαλαιο Opel Kadett του πατερα μου,ωρα περιπου 3 το βραδυ και λιγο πριν το φαναρι με την Ιπποκρατους βλεπω μια κοπελα ντυμενη προκλητικα να μου κανει πανικοβλητη σημα να σταματησω..σταματαω και μου λεει..σωσε με αυτη που βλεπεις θελει να με κτυπησει..γυρναω και βλεπω μια φλομπα να τρεχει προς το μερος μας απο το κατω μερος της Ιπποκρατους..της ανοιγω και μπαινει μεσα αλλα η φλομπα προλαβαινει να ριξει μια μπουνια στο αμαξι μου..ουτε σκεψη να κατεβω πατησα γκαζι εστριψα αριστερα στην ιπποκρατους και οπου φυγει φυγει..τι συνεβη ρωτησα και μου απαντησε πως ειναι καινουργια στην πιατσα και η αλλη θελει να την διωξει..να μην μακρυγορω αποφασισαμε να παμε σε οτελ..εγω τοτε πηγαινα συχνα στο SUDAN αλλα λογω του οτι ηταν κοντα με το περιστατικο πηγαμε στο oneiro ενα οτελ κοντα στα εξαρχεια..γδυθηκαμε και οταν πηγα να της τον βαλω απο πισω μου ειπε οχι μη ειμαι αδουλευτη δεν το κανω..με λιγο επιμονη συμφωνησε να της βαλω μονο το κεφαλι και λιγο παραπανω..μολις τον εβαλα αρχισε να δυσανασχετει και σε καποιοα φαση που τον εχωα ολον μας ακουσε απ της φωνες της ολη η περιοχη..αααααααααχχχχ σταματα πιο σιγα,με εσκισες..με εσκισες φωναζε..νομιζα με δουλευε αλλα οταν τελειωσα ειδα αιμα πανω στην καποτα..μου λεει ειδες δεν σου ελεγα ψεμματα..και οντως η κοπελα δεν ειχε ουτε ενα σημαδακι στο σωμα της σε  αντιθεση με τα πρεζονια που ηταν ολο μελανιες..μου εξηγησε οτι ο πατερας της ειχε χασει ολη την περιουσια στα χαρτια και οτι αντιμετωπιζε προβλημα επιβιωσης και αποφασισε να βγαινει στην ζουλα 2-3 φορες την εβδομαδα στην Σολωνος για να επιβιωση..δυστυχως τωρα πια η Σολωνος ξοφλησε και απλα εχει μεταφερθει στην παραλιακη οπου ομως κελεπουρια τετοια δεν υπαρχουν πια..
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Πριν αρκετα χρονια στην Σολωνος κατεβαινα με το παμπαλαιο Opel Kadett του πατερα μου,ωρα περιπου 3 το βραδυ και λιγο πριν το φαναρι με την Ιπποκρατους βλεπω μια κοπελα ντυμενη προκλητικα να μου κανει πανικοβλητη σημα να σταματησω..σταματαω και μου λεει..σωσε με αυτη που βλεπεις θελει να με κτυπησει..γυρναω και βλεπω μια φλομπα να τρεχει προς το μερος μας απο το κατω μερος της Ιπποκρατους..της ανοιγω και μπαινει μεσα αλλα η φλομπα προλαβαινει να ριξει μια μπουνια στο αμαξι μου..ουτε σκεψη να κατεβω πατησα γκαζι εστριψα αριστερα στην ιπποκρατους και οπου φυγει φυγει..τι συνεβη ρωτησα και μου απαντησε πως ειναι καινουργια στην πιατσα και η αλλη θελει να την διωξει..να μην μακρυγορω αποφασισαμε να παμε σε οτελ..εγω τοτε πηγαινα συχνα στο SUDAN αλλα λογω του οτι ηταν κοντα με το περιστατικο πηγαμε στο oneiro ενα οτελ κοντα στα εξαρχεια..γδυθηκαμε και οταν πηγα να της τον βαλω απο πισω μου ειπε οχι μη ειμαι αδουλευτη δεν το κανω..με λιγο επιμονη συμφωνησε να της βαλω μονο το κεφαλι και λιγο παραπανω..μολις τον εβαλα αρχισε να δυσανασχετει και σε καποιοα φαση που τον εχωα ολον μας ακουσε απ της φωνες της ολη η περιοχη..αααααααααχχχχ σταματα πιο σιγα,με εσκισες..με εσκισες φωναζε..νομιζα με δουλευε αλλα οταν τελειωσα ειδα αιμα πανω στην καποτα..μου λεει ειδες δεν σου ελεγα ψεμματα..και οντως η κοπελα δεν ειχε ουτε ενα σημαδακι στο σωμα της σε  αντιθεση με τα πρεζονια που ηταν ολο μελανιες..μου εξηγησε οτι ο πατερας της ειχε χασει ολη την περιουσια στα χαρτια και οτι αντιμετωπιζε προβλημα επιβιωσης και αποφασισε να βγαινει στην ζουλα 2-3 φορες την εβδομαδα στην Σολωνος για να επιβιωση..δυστυχως τωρα πια η Σολωνος ξοφλησε και απλα εχει μεταφερθει στην παραλιακη οπου ομως κελεπουρια τετοια δεν υπαρχουν πια..

τα ειπες ολα
 

Επισκέπτης
δυστυχως φιλε..τοτε βγαινανε πολλες ξεμπαρκες και φχαριστιοσουνα πηδημα..τωρα ολες ειναι ελεγχομενες επαγγελματιες..ειχα παρει και μια που ηταν γυρω στα 45 και εβγαινε στην πιατσα να μαζεψει λεφτα για να αποτοξινωθει η ναρκομανης κορη της..
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
δυστυχως φιλε..τοτε βγαινανε πολλες ξεμπαρκες και φχαριστιοσουνα πηδημα..τωρα ολες ειναι ελεγχομενες επαγγελματιες..ειχα παρει και μια που ηταν γυρω στα 45 και εβγαινε στην πιατσα να μαζεψει λεφτα για να αποτοξινωθει η ναρκομανης κορη της..

ξενερα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Πριν αρκετα χρονια στην Σολωνος κατεβαινα με το παμπαλαιο Opel Kadett του πατερα μου,ωρα περιπου 3 το βραδυ και λιγο πριν το φαναρι με την Ιπποκρατους βλεπω μια κοπελα ντυμενη προκλητικα να μου κανει πανικοβλητη σημα να σταματησω..σταματαω και μου λεει..σωσε με αυτη που βλεπεις θελει να με κτυπησει..γυρναω και βλεπω μια φλομπα να τρεχει προς το μερος μας απο το κατω μερος της Ιπποκρατους..της ανοιγω και μπαινει μεσα αλλα η φλομπα προλαβαινει να ριξει μια μπουνια στο αμαξι μου

δηλαδη τυπε με λιγα λογια εγινε της πουτανας,ε;  :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
καλα ρε συναγωνιστες δεν ειπα οτι ηταν και παρθενα! απλα αδουλευτη ηταν η κοπελιτσα!
Η ιστορία μιας νεαρής ιερόδουλης (Ζωή Λάσκαρη), η οποία διηγείται σε κάθε της πελάτη μια διαφορετική ιστορία για το πώς κατέληξε σε αυτό το επάγγελμα
 

Επισκέπτης
παντως τοτε η Σολωνος ειχε και μια αθλιοτηα..ειχα παρει κοπελες πρεζονια που οταν γδυνοντουσαν τυποι ηταν φισκα στις μελανιες και στα σημαδια απο ενεσεις..θυμαμαι μια φορα μια μου εκανε στοματικο στο αμαξι και την πηρε ο υπνος με το πουλι μου στο στομα της..μιλαμε για τοσο μαστουρα..
 

Επισκέπτης
Η ιστορία μιας νεαρής ιερόδουλης (Ζωή Λάσκαρη), η οποία διηγείται σε κάθε της πελάτη μια διαφορετική ιστορία για το πώς κατέληξε σε αυτό το επάγγελμα
οχι ελεγε αληθεια..ηταν ξεμπαρκη τυπε γι αυτο την κυνηγαγανε να την δειρουν.. :S
 

Επισκέπτης
τυποι και 2 συμβουλες απο εναν μπαρουτοκαπνισμενο στις πιατσες..ποτε μην πατε σε παρκιγκ που επιμενουν οι γκομενες να πανε και φυσικα ποτε μην τις πατε σπιτι σας..εχω πικραν πειραν απο αυτο..οι πιο πολλες παντως ειναι οκ κοριτσια απλα μιλαω για την μειοψηφια..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
αν εχει παιξει δαγκανια τοτε ναι :grin:
images
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom