Νέα

Μπουρδέλα στη Λαμία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sakis Moulikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

Sakis Moulikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Τι ξέρεις για Βίζιτες στην περιοχή?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
τίποτε.. μικρό μέρος και όλα φαίνονται ..
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
οχι συχνός επισκέπτης.. πάντως από ότι κατάλαβα κάτι παίζει γιατί σε ένα ξενοδοχείο της εθνικής μαθαίνω ότι πηγαίνουν ημιπαραμονή..
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
21
Like
342
Πόντοι
6.055
Αν εχεις θαρρος και μένεις εκεί, ρώτα στα μεγάλα ξενοδοχεία. 2 έχει. Σίγουρα παίζουν καταστάσεις με ανατολικές, έχω ακούσει από διπλανά δωμάτια, αλλά πολύ εμπιστευτικά. Εχω προσπαθησει να δω τι γινεται και με τα ΤΕΙ αλλα δεν εχω βγαλει ακρη.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Μιλάς για το μεγάλο ξενοδοχείο πίσω από το στρατόπεδο και για το άλλο στο κέντρο κοντά σε μια πλατεία που έχει ένα πάρκινγκ ξεφτίλα.

Δεν ήξερα ότι έχει εκεί καταστάσεις τέτοιες. Αν ναι θα στεναχωρεθώ πολύ γιατί έχω περάσει εκεί αρκετό καιρό. Θα στεναχωρεθώ τόσο πολύ που θα πάω μόνο και μόνο για να πάρω εκδίκηση.

Με τα ΤΕΙ...αν βρεις άκρη....είσαι θεός..αν γίνεται όντως κάτι. Μπορώ να βρώ όμως πληροφορίες από τη συγκεκριμένη πολή.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
21
Like
342
Πόντοι
6.055
Ακριβώς αυτά. Σε συνάδελφο χτύπησε πόρτα Ανατολική κατά λάθος και ο ΜΑΛΑΚΑΣ δεν ζήτησε τηλέφωνο. Λόγω γνωριμιών κολύομαι να ζητησω πληροφορίες απο ρεσεψιον.

Στα ΤΕΙ αναφέρομαι θεωρητικά. αποκλείεται σε ολόκληρη  Ν ο σ η λ ε υ τ ι κ ή !!! ν α μην υπάρχουν χαρτζηλικονώμενες.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Mmm...andreoug μάλλον είμαστε συμπατριώτες.

Και εγώ κωλύομαι λόγω γνωριμιών. Θα προσπαθήσω να μάθω από άλλες πηγές και θα ενημερώσω αν υπάρξει νεότερο.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
21
Like
342
Πόντοι
6.055
Μπα, απλα δουλειες εκει. Χα Χα, φίλος μου εχει πει παντως π,ως παιζει τραβέλι που ανεβοκατεβαίνει Θεσσ και δίνει ραντεβού στην πορεία της στην Εθνική και παίζει σκηνικό στο αμάξι. Στανταρ αυτό, μπορώ να βρω τηλ. 
 

lester

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
hi!!!παιδες ειμαι καινουργιος στο site και ειμουν Λαμια για 3 μηνες και περασα τελεια με μια προιν πουτανα που εχει μαγαζι με εσωρουχα πισω απο την μεγαλη πλατια αν θημαμε καλα λεγοταν πλατια παρκου πιγα τυχαια και με βολεψε καλα!
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
πιο πολλες πληροφοριες εχεις? επειδη παω συχνα για δουλειες θα δοκιμασω. αν θυμασαι που ηταν το μαγαζι , τι ειχε διπλα, πως τη λενε , πως εγινε το κονε. ευχαριστω..
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Δώσε πληροφορίες, γιατί περνάω από Λαμία σχεδόν κάθε 2μηνο...
Επομένως όλο και κάτι μπορεί να παιχτεί...
Πόσο χρονών είναι (Δε μου αρέσουν οι μεγάλες άνω 40χρόνων δε γουστάρω- ούτε και οι μικρούλες κάτω από 22)...
Πίσω από τη πλατεία???
Χμμμ??? Οι πλατείες είναι στρόγγυλες ΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑ....

 

gnffilos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Για Λαμια ξερει κανεις αν παιζει τιποτα εκτος μπουρδελων? καμμια αγγελια καμμια βιζιτα με καμμια σαρανταρα,κανα οργιο κτλ...μην ειστε μοναχοφαιδες :dancing: :jerking:
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Δεν είμαστε "μοναχοφαιδες"

Έψαξες το forum πριν ποστάρεις; Υπάρχει ήδη το θέμα.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Για Λαμια ξερει κανεις αν παιζει τιποτα εκτος μπουρδελων? καμμια αγγελια καμμια βιζιτα με καμμια σαρανταρα,κανα οργιο κτλ...μην ειστε μοναχοφαιδες :dancing: :jerking:

Τις προάλλες είχαμε ανέβει μ' ένα φιλαράκι και είχαμε πετύχει 2 35άρες καργιόλες και νομίζω τις καβλώσαμε αρκετά. Ψηλές ξανθές, 1,75 με τα τακούνια. Ραντεβού 12.00 το μεσημέρι του Σαββάτου στο "Φλοράλ". Κάτι μας έτυχε όμως και δεν θα πάμε. Πήγαινε , βρές τες και πες ότι είσαι από τον Αχιλλέα και τον Έκτορα και γάμα τες και τις 2!

Περιμένω νέα!
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
...απο οσο θυμαμαι απο το περασμα μου απο Λαμια, επαιζε ενα καλο στριπτιζαδικο Μερσεντες αν θυμαμαι καλα και καποια κωλομπαρα...Maxim;;Απο τα κωλομπαρα φορτωνες σιγουρα!!Καποιες κοπελες εμενα και στο ξενοδοχειο κεντρικα Αστρα ή Αστερια καπως ετσι κι εκει γινονταν προσεχτικο κονε με τον ρεσεψιονιστ....μιλαω απο πρωσοπικη εμπειρια....ειχα πετυχει μια απο Ρωσια ενα βραδι και ρωτησα αν παιζει κατι κι αφου στην αρχη μου αρνηθηκε μου τηλεφωνισε στο δωματιο για να μου την στειλει, ετσι κι εγινε....η κοπελα δουλευε στο κωλομπαρο που ανεφερα και με καλεσε να περναω να την περνω οποτε θα ειμαι στην πολη.....αυτα βεβαια καποια χρονια πισω...πιστευω ομως να εχουν προχωρισει κι αλλο τα πραγματα μεχρι σημερα...
 

sparky

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κόκκινα Σπιτάκια στη Λαμία
 

sparky

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ανταλαγη αποψεων και πληροφοριών, για τα σπιτάκια που βρίσκονται στην περιοχή Νέα Μαγνησία στη Λαμια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom