Νέα

Μέλλουσα αρραβωνιαστικιά γνωστού μου είναι ίδια με μια πουτάνα από Φυλής 86!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alths_epi_kyrias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Λοιπόν ανοίγω καινούργιο θέμα γιατί τρώγομαι με τα ρούχα μου!!!!!

Προχθές πόσταρα αυτό:

Ρε μάγκες συγγνώμη ερώτηση...Η τύπισσα αυτή δουλεύει ακόμα:


Θέλω να πω την έχετε δει πχ πρόσφατα σε κάποια τσάρκα;;Κι αν ναι που και πότε;;Επίσης αν δεν την έχετε δει είναι σίγουρο ότι είναι Αθήνα ακόμα;

Και επειδή θα ρωτήσετε να σας πω γιατί ρωτάω: Μου σύστησε σήμερα το πρωί ένας γνωστός μου την κοπέλα του που πάνε και για αραββώνα μάλιστα και είναι ίδια αυτή...ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΒΑΝΙΔΑ!!!!! Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall

Αφορά τη Λάουρα μια ξανθιά Αλβανίδα από Φυλής 86 ισόγειο.

Από προχθές δε μου έχει απαντήσει άνθρωπος.Οπότε 2 τινά συμβαίνουν:
α.Είναι πράγματι αυτή
β.Με γράφουν όλοι στα αρχίδια τους.

Στη β.περίπτωση οκ δε χάλασε κι ο κόσμος αυτά έχει η ζωή.

Στην α. περίπτωση όμως...τα πράγματα περιπλέκονται κάπως... :think: :think: :think: :think:

Από τη μια δε μπορώ να πάω να του πω του τύπου "ξέρεις αδερφέ η γκόμενά σου έχει μια πατούρα άλλο πράγμα, την εχω σκίσει άπειρες φορές"...Από την άλλη τον άκουγα που κοκορευόταν και την έλεγε στεγνα σε κάποιο παιδί που δεν έχει γκόμενα...και είμουν στο τσάκ να τον κάνω ρόμπα.

Αν δεν είναι όμως αυτή θα γίνω εγώ ρόμπα και μοιραία θα πιαστούμε στα χέρια, κάτι που δε θέλω....

Σημειωτέον ότι το ο τύπος πρόσφατα μετακόμισε από Αθήνα....Είναι πολλές οι συμπτώσεις ρε πούστη μου.. :think: :think: :think: :think:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
πηγαινε επισκεψη να δεις απο μονος σου να σου φυγει η απορια να μην τρωγεσαι,μετα αυτη θα σε εχει θεο να μην μιλησεις.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
εννοείται,
βρες που δουλεύει το τεμάχιο και πήγαινέ τον να την δει να σαλοναρίζεται.
απλά πράγματα.
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Μη πεις και μη κάνεις τίποτα.

Μωρέ το σωστό το ξέρω ποιο είναι...αλλά όπως είπα και πιο πάνω τρώγομαι με τα ρούχα μου :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Γι΄ αυτό ρωτάω και ξαναρωτάω αν την έχει δει κανείς...Γιατί ενώ μέσα μου το ξέρω ότι είναι κουλό να είναι αυτή μοιάζουν πάρα πολυ οι πουτάνες!!!!
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ρε μάγκες δεν είμαι στην Αθήνα και δεν έχω άδεια τώρα σύντομα...Αλλιώς δε θα ρωτόυσα θα πήγαινα να δώ μόνος μου έννοείται...
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
αν βρεις και αδιαμφισβητητα στοιχεια οπως καποιο τατου ή καποια ελια, πες της ιεροδουλης αυτο το σημαδι θα το θυμαμαι. και οταν ξαναδεις την κοπελα του φιλου σου πες της αυτο το σημαδι το θυμαμαι...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Λοιπόν ανοίγω καινούργιο θέμα γιατί τρώγομαι με τα ρούχα μου!!!!!

Προχθές πόσταρα αυτό:

Αφορά τη Λάουρα μια ξανθιά Αλβανίδα από Φυλής 86 ισόγειο.

Από προχθές δε μου έχει απαντήσει άνθρωπος.Οπότε 2 τινά συμβαίνουν:
α.Είναι πράγματι αυτή
β.Με γράφουν όλοι στα αρχίδια τους.

Στη β.περίπτωση οκ δε χάλασε κι ο κόσμος αυτά έχει η ζωή.

Στην α. περίπτωση όμως...τα πράγματα περιπλέκονται κάπως... :think: :think: :think: :think:

Από τη μια δε μπορώ να πάω να του πω του τύπου "ξέρεις αδερφέ η γκόμενά σου έχει μια πατούρα άλλο πράγμα, την εχω σκίσει άπειρες φορές"...Από την άλλη τον άκουγα που κοκορευόταν και την έλεγε στεγνα σε κάποιο παιδί που δεν έχει γκόμενα...και είμουν στο τσάκ να τον κάνω ρόμπα.

Αν δεν είναι όμως αυτή θα γίνω εγώ ρόμπα και μοιραία θα πιαστούμε στα χέρια, κάτι που δε θέλω....

Σημειωτέον ότι το ο τύπος πρόσφατα μετακόμισε από Αθήνα....Είναι πολλές οι συμπτώσεις ρε πούστη μου.. :think: :think: :think: :think:

τυπε υπαρχει και το πρωχορημενο σεναριο να ειναι αυτη,και ο τυπος να ειναι και αυτος πελατης της,οποτε την πατουρα της να την ξερει απ'εξω κι ανακατωτα.οποτε να πας να του πεις κατι,και να βγεις και γατακι   :S
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
αν βρεις και αδιαμφισβητητα στοιχεια οπως καποιο τατου ή καποια ελια, πες της ιεροδουλης αυτο το σημαδι θα το θυμαμαι. και οταν ξαναδεις την κοπελα του φιλου σου πες της αυτο το σημαδι το θυμαμαι...

Και ασφαλώς δεν είναι φίλος...Γνωστός είναι και λίγο εως πολύ μαλάκας...Το φίλο το σεβόμαστε δεν του κάνουμε πουστιές εννοείται!!!!
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Έχουμε και λέμε...

Δεδομένα:
1.Η γκόμενα είναι ίδια κι απαράλλαχτη
2.Είναι Αλβανίδα
3.Ο τύπος μετακόμισε πρόσφατα από Αθήνα
4.Επί 2 μέρες ένας χριστιανός από τόσους που πιατσάρουν καθημερινά και παρακολουθούν το site δεν έχει απαντήσει ότι την είδε
5.Διάβασα την ημερήσια ενημέρωση εδώ και ενα μήνα και δεν την πέτυχε κανείς από τους τόσους που κανουν τσάρκα
6.Η τελευταία κριτική είναι 13/4 και δεν είμαι και σίγουρος ότι πρόκειται για αυτή ή για άλλη Λάουρα.Η τελευταία επιβεβαιωμένη κριτική που είναι σίγουρα για αυτή είναι 23/6/2013 δηλαδή ένα χρόνο πίσω!!!!

Δε μπορεί ρε πούστη μου αυτή είναι!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
Στην πραγματικότητα δε με μέλει καθόλου για τον τύπο να του ανοίξω τα μάτια...Ακόμα κι αν είναι ούτε θα χωθώ ούτε τίποτα, την έχω ήδη πηδήξει και δε με τρελαίνει η ιδέα να χαλάσω το σπίτι κάποιου.Εκείνο που με μέλει είναι να διαπιστώσω αν πράγματι είναι αυτή ή όχι...Γιατί ρε πούστη μου δε μπορεί να έχω εθιστεί τόσο πολύ στις πουτάνες και να τις βλέπω παντού!!!!


:2funny: :2funny: :2funny:
ακους και φωνες...???

αν δεν ειναι φιλος, παρατα το θεμα κι ασε τον ανθρωπο να χαρει τον ερωτα του....
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Λοιπόν ανοίγω καινούργιο θέμα γιατί τρώγομαι με τα ρούχα μου!!!!!

Προχθές πόσταρα αυτό:

Αφορά τη Λάουρα μια ξανθιά Αλβανίδα από Φυλής 86 ισόγειο.

Από προχθές δε μου έχει απαντήσει άνθρωπος.Οπότε 2 τινά συμβαίνουν:
α.Είναι πράγματι αυτή
β.Με γράφουν όλοι στα αρχίδια τους.

Στη β.περίπτωση οκ δε χάλασε κι ο κόσμος αυτά έχει η ζωή.

Στην α. περίπτωση όμως...τα πράγματα περιπλέκονται κάπως... :think: :think: :think: :think:

Από τη μια δε μπορώ να πάω να του πω του τύπου "ξέρεις αδερφέ η γκόμενά σου έχει μια πατούρα άλλο πράγμα, την εχω σκίσει άπειρες φορές"...Από την άλλη τον άκουγα που κοκορευόταν και την έλεγε στεγνα σε κάποιο παιδί που δεν έχει γκόμενα...και είμουν στο τσάκ να τον κάνω ρόμπα.

Αν δεν είναι όμως αυτή θα γίνω εγώ ρόμπα και μοιραία θα πιαστούμε στα χέρια, κάτι που δε θέλω....

Σημειωτέον ότι το ο τύπος πρόσφατα μετακόμισε από Αθήνα....Είναι πολλές οι συμπτώσεις ρε πούστη μου.. :think: :think: :think: :think:

πηγαινε στην νταρντανα λαουρα και δες μονος σου
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
πηγαινε στην νταρντανα λαουρα και δες μονος σου

Ρε μάγκα δεν είμαι Αθήνα λέμε...Αλλιώς θα καθόμουν εδώ να ρωτάω και να χολοσκάω;Και δε μπορώ να κατέβω τώρα άμεσα..Γι' αυτό ρωτάω εδώ αν την είδε κανείς και πότε.
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
:2funny: :2funny: :2funny:
ακους και φωνες...???

αν δεν ειναι φιλος, παρατα το θεμα κι ασε τον ανθρωπο να χαρει τον ερωτα του....

Θα με κάψουν σαν τη Ζαν Ντ' Αρκ κοπελιά... :grin: :grin: :grin: :grin:

Άσε σου λέω κινδυνεύω.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
ε λοιπον θα ξερεις  :sunglasses:

των φρονιμων τα παιδια
πριν πεινασουν μαγειρευουν  ;)
Mα αυτο μπορει να κανει ο τυπος.Πριν 'πεινασει" να βεβαιωθει οτι ειναι οντως αυτη,και μετα να την εχει καβαντζα για τις δυσκολες μερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom