Νέα

Βοηθεια στην επιλογη κρυφης καμερας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klimt1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

klimt1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες θελω την βοηθεια σας. Αρχες Αυγουστου θα φιλοξενησουμε τη μουναρα φιλη της γυναικας μου για τις καλοκαιρινες διακοπες της και θα ηθελα να την καταγραψω γυμνη με την βοηθεια κρυφης καμερας. Εχετε να μου προτεινετε κατι? Ευχαριστω προκαταβολικα
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Πρόσεχε μόνο μην σε αντιληφθεί γιατί έχουν βρεθεί πολλοί καυλωμένοι στο δικαστήριο αφού όσο κι αν δεν το πιστεύουν κάποιοι αποτελεί πολύ σοβαρό αδίκημα..
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Το πιο ασφαλές ειναι κρυφή κάμερα σε μορφή τηλεκοντρόλ αυτοκινήτου, αναπτήρα ή στυλό. Βάζεις και μια καρτα μνήμης μεσα και καταγραφεις κανα δίωρο το πολυ (και παλι απο την αρχη μετα)... Υπάρχουν και αλλες επιλογές αλλα ειναι πιο επιφοβες, ειδικά απο τη στιγμή που θα ειναι και η γυναικα σου σπιτι...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Μαγκες θελω την βοηθεια σας. Αρχες Αυγουστου θα φιλοξενησουμε τη μουναρα φιλη της γυναικας μου για τις καλοκαιρινες διακοπες της και θα ηθελα να την καταγραψω γυμνη με την βοηθεια κρυφης καμερας. Εχετε να μου προτεινετε κατι? Ευχαριστω προκαταβολικα
Μακαρι να την βρει και στην βαλει στον κωλο μαλάκα! :birdman: :jerking:

Το εβαλες και στους οικους ανοχης  :jerking:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μαγκες θελω την βοηθεια σας. Αρχες Αυγουστου θα φιλοξενησουμε τη μουναρα φιλη της γυναικας μου για τις καλοκαιρινες διακοπες της και θα ηθελα να την καταγραψω γυμνη με την βοηθεια κρυφης καμερας. Εχετε να μου προτεινετε κατι? Ευχαριστω προκαταβολικα

πως θα ενιωθες αν καποιος κατεγραφε εσενα και τη γυναικα σου ;

:jerking:
 

Επισκέπτης
Μαγκες θελω την βοηθεια σας. Αρχες Αυγουστου θα φιλοξενησουμε τη μουναρα φιλη της γυναικας μου για τις καλοκαιρινες διακοπες της και θα ηθελα να την καταγραψω γυμνη με την βοηθεια κρυφης καμερας. Εχετε να μου προτεινετε κατι? Ευχαριστω προκαταβολικα

Και που θα τη βαλεις ρε τυπε την καμερα, στην τουαλετα ? Η θα κυκλοφορει ξεβρακωτη σπιτι σου ?
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
να προσεχεις και να εισαι ετοιμος μην δεις την γυναικα σου σε κατι περιεργα....
αστο ρε αρωστακι τοσα υπαρχουν για ματι
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.624
Like
28.748
Πόντοι
6.056
Ματάκιας τύπε :sunglasses: ;) Τον ματάκια πολλοί εμίσησαν, το ματι ουδεις! :dancing: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom