Νέα

βεργας 3 / κατερινα!!???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosmas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosmas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
11
Like
28
Πόντοι
10
ρε μαγκεσ να κανω μια ερωτηση..... Καποια κατερινα απο βεργας 3 μπαινοντας αριστερα μουναρος μελαχρινος με συλικονη στο στηθος απο ρωσια την ξερει κανενας? Πηγε τσαρκα την ειδα και μου πεσαν τα σαγωνια αλλα δεν μπηκα.... Στην επομενη επισκεψη μου λεω να περασω!!

Εχουμε πληροφοριες για την κοπελα(μουναρο)?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Εχει δουλεψει παλαιοτερα αγκυρας 12.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.401
Πόντοι
8.826
[/quote

οσο αφορα τη συγκεκριμενη κοπελα ειναι η κατερινα που δουλεψε στο αγκυρας 12 οπως λεει και ο συναγωνιστης...και οχι η κατερινα απο βουλγαρια που ειχε δουλεψει κατι φεγγαρια στο βεργας....καμια σχεση...η κατερινα απο ρωσσια με τη κατερινα απο βουλγαρια.....η δευτερη ηταν οντως γαμω τα μωρα,,,η κατερινα που δουλευει και αγκυρας,και τωρα βεργας...(την ειδα και εγω προχθες) ειναι φολαρα...προσοχη το εικοσαρικο.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.401
Πόντοι
8.826
ρε μαγκεσ να κανω μια ερωτηση..... Καποια κατερινα απο βεργας 3 μπαινοντας αριστερα μουναρος μελαχρινος με συλικονη στο στηθος απο ρωσια την ξερει κανενας? Πηγε τσαρκα την ειδα και μου πεσαν τα σαγωνια αλλα δεν μπηκα.... Στην επομενη επισκεψη μου λεω να περασω!!

Εχουμε πληροφοριες για την κοπελα(μουναρο)?

οσο αφορα τη συγκεκριμενη κοπελα ειναι η κατερινα που δουλεψε στο αγκυρας 12 οπως λεει και ο συναγωνιστης...και οχι η κατερινα απο βουλγαρια που ειχε δουλεψει κατι φεγγαρια στο βεργας....καμια σχεση...η κατερινα απο ρωσσια με τη κατερινα απο βουλγαρια.....η δευτερη ηταν οντως γαμω τα μωρα,,,η κατερινα που δουλευει και αγκυρας,και τωρα βεργας...(την ειδα και εγω προχθες) ειναι φολαρα...προσοχη το εικοσαρικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom