Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 567
  • Εμφανίσεις 196K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petros80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συντροφοι οποιος ξερει κανα ξενοδοχειο ημιδιαμονης στη Θεσσαλονικη ας με βοηθησει plz.
 

supermarios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε ούτε στο μυαλό μου να έμπαινες.Το ίδιο ψάχνω και εγώ.Με μία μικρή έρευνα βρήκα ένα στη κομνηνών(κάθετη στη τσιμισκή).Από ότι κατάλαβα είναι αποκλειστικά ημιδιαμονής.Κάτσε να ψάξω ξανά το όνομα
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Ενημερώστε και εμένα ρε παιδιά. όπως και για κανέναν καλό καλ-γκερλ
 

grande mafia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
έαν άλλο ξενοδοχείο ημηδιανομής είναι στην μοναστηρίου filoxenia
ενα αλλο είναι στα Τ΅ΕΙ συνδου απέντι
στο ωραιόκλαστρο έχει!!!
θελετε κιάλα!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

linguist

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές να κάνουμε και κανένα σχόλιο...

Ας πούμε για το Πρίαμο (κοινώς: Πήδαμος), οι εντυπώσεις μου είναι ότι όντως είναι 5 αστέρων (όπως διαφημίζει) και σαν εσωτερική διακόσμηση αλλά και στην καθαριότητα. Τιμές: 40 Ευρώ για 4 ώρες με διακριτική ειδοποίηση αν ξεχαστείς. Όμορφα δωμάτια με προσεγμένα μπάνια. ΕΠίσης έχει και "σουίτες" με θδρομασάζ μέσα, αν και όταν είχα πάει εγώ δεν είχε πίεση το νερό  :headbang: και δε γέμισε ποτέ...

Υπάρχει κι ακόμη ένα απέναντι ακριβώς από την είσοδο του καζίνο. Δε θυμάμαι το όνομά του. Επίσης καθαρό και συμμαζεμένο, αν και όχι τόσο καλή διακόσμηση και "ατμόσφαιρα" όπως ο Πήδαμος. Και είναι και λίγο πιο φτηνό (30 Ευρώ).

 

supermarios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Να προτείνω κάτι ρε παιδιά?Να στείλουμε mail σε όσο το δυνατό περισσότερα hotels μπορούμε προκειμένου να μάθουμε αν προσφέρουν ημιδιαμονή(τιμές κτλ?)?
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν λεγεται πλεον πρίαμος αλλά ανδρομέδα. Εχει τυχει να δω να βγαίνουν από μέσα μερικές από τις ωραιότερες γκόμενες που εχω δει.την μία μάλιστα προς στιγμή σκέφτηκα να της ζητήσω την κάρτα της
 

Voul

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Τι εννοεις να βγαινουν απο μεσα μερικες απο τις ωραοτερες γκομενες που εχεις δει? Υπαρχουν τετοια ξενοδοχεια? Εγω πιστευα οτι πας για ενα δυοωρο με καμμια γκομενα που θα σου κατσει και τελος.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Συναγωνιστές να κάνουμε και κανένα σχόλιο...

Ας πούμε για το Πρίαμο (κοινώς: Πήδαμος), οι εντυπώσεις μου είναι ότι όντως είναι 5 αστέρων (όπως διαφημίζει) και σαν εσωτερική διακόσμηση αλλά και στην καθαριότητα. Τιμές: 40 Ευρώ για 4 ώρες με διακριτική ειδοποίηση αν ξεχαστείς. Όμορφα δωμάτια με προσεγμένα μπάνια. ΕΠίσης έχει και "σουίτες" με θδρομασάζ μέσα, αν και όταν είχα πάει εγώ δεν είχε πίεση το νερό  :headbang: και δε γέμισε ποτέ...

κινδυνεύεις όμως να σε δει η μισή θεσσαλονίκη,η είσοδος είναι κεντρικότατη ανάμεσα σε μπαράκια και κόσμο που βολτάρει...
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
καλησπερα συναγωνιστες της Β.Ελλαδας...ξερετε να με ενημερωσετε αν ο πριαμος σου προσφερει και κοπελες για να διαλεξεις η θα πρεπει να εχεις κλεισει ραντεβου με καποια απο πριν?
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
οχι,,Αυτά τελειωσαν πια στην πολη!!! πρεπιε να κλεισεις ραντεβου απο πριν..
 

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.041
Κριτικές
88
Like
10.218
Πόντοι
17.815
Για εμας τους νεους του φορουμ, οταν λετε για ΧΧΧ Ξενοδοχεια εννοειτε ημιδιαμονης η πας εκει κλεινεις με καποια ραντεβου π σου βρισκει το Ξενοδοχειο και γαμας...?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Για εμας τους νεους του φορουμ, οταν λετε για ΧΧΧ Ξενοδοχεια εννοειτε ημιδιαμονης η πας εκει κλεινεις με καποια ραντεβου π σου βρισκει το Ξενοδοχειο και γαμας...?
τα ΧΧΧ ειναι τα ξενοδοχεια ημιδιαμονης..
 

ioannou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια πειτε καποιο ξενοδοχειο ημιδιανομης φθηνο (γυρω στα 20-30 ευρω) για αυτο το σκοπο. Κατεβενω και θα παω για πρωτη φορα ετσι λεω... να βρω κατι βολικο (αν γινεται κατα τσιμισκη, η κοντα στον ΣΔ σταθμος)
 

dj_Anemos

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
hotel plaza Λαδαδικα τιμη  35 (4ωρες)



* Παρακαλώ η γραφη μας σε Ελληνικούς χαρακτήρες
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ειστε σιγουροι οτι δεν υπαρχει ξενοδοχειο με κοπολες? στην θεσ/νικη

τον πριαμο - ανδρομεδα τωρα τελευταια τον εχει δοκιμασει κανεις
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ειστε σιγουροι οτι δεν υπαρχει ξενοδοχειο με κοπολες? στην θεσ/νικη

τον πριαμο - ανδρομεδα τωρα τελευταια τον εχει δοκιμασει κανεις
πωσ δεν υπαρχει καλε ξενοδοχειο αφου μεχρι και νυφη σου βρισκουν στο πριαμος αν πηγενεις για γαμο :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom