Νέα

αίμα στο σπέρμα....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα THE VISITOR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Πριν μία βδομάδα έκανα πρωκτικό σεξ με τη κοπέλα μου και ο μαλάκας δεν έβαλα προφυλακτικό......μόνο σάλιο......και τώρα λοιπόν έχω μικρή ενόχληση μπροστά στην ουρήθρα κατά την ούρηση και σε μια μαλακία που ''έριξα '' για τεστάρισμα παρατήρησα μέσα στο σπέρμα 1-2 μικρές σταγόνες αίματος......μπορεί να μου πει κάποιος αν μπορεί να καταλάβει τι ακριβώς συμβαίνει πριν πάω σε γιατρό?
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Να πας σιγουρα σε γιατρο.Μπορει απλα να τραυματισες την ουριθρα σου αλλα μπορει και να σε κολησε κανενα σμν.Μη παιζεις με αυτα και κυριως αν δεν εμπιστευεσαι την κοπελα σου 100% μη κανεις μαζι της τετεια χωρις καποτες.
 
OP
OP
T

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
να με κόλλησε αποκλείεται γιατί είναι παρθένα και το κάναμε παραφύση απλά γιατί θέλει να κρατήσει την παρθενιά της...είναι Τουρκάλα.....απλά δεν ξέρω μήπως υπάρχει ούτως ή άλλως κίνδυνος μόλυνσης λόγω του ότι είναι πρωκτός......αν είναι απλά τραυματισμός ουρήθρας τι γίνεται ? περνάει μόνο του? πρέπει να κάνω αποχή από το σεξ? στην ούρηση πάντως δεν βλέπω αίμα....
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Δεν ξερω φιλε αν περναει μονο του και πως.Πηγαινε σε ενα γιατρο δεν εχεις να χασεις τιποτα και με αυτα τα θεματα δεν παιζουν. Φανταζομαι ομως οτι εφοσον ειναι πρωκτικο ολο και καποιο μικροβιο μπορεις να κολησεις.Στη θεση σου απλα θα πηγαινα σε ενα γιατρο.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.508
Κριτικές
4
Like
1.644
Πόντοι
266
να με κόλλησε αποκλείεται γιατί είναι παρθένα και το κάναμε παραφύση απλά γιατί θέλει να κρατήσει την παρθενιά της...είναι Τουρκάλα.....απλά δεν ξέρω μήπως υπάρχει ούτως ή άλλως κίνδυνος μόλυνσης λόγω του ότι είναι πρωκτός......αν είναι απλά τραυματισμός ουρήθρας τι γίνεται ? περνάει μόνο του? πρέπει να κάνω αποχή από το σεξ? στην ούρηση πάντως δεν βλέπω αίμα....
στα ουρα εχεις αιμα, ποσο είσαι;
 
OP
OP
T

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
στα ούρα όχι δεν έχω......βέβαια στο σπέρμα είναι εύκολο(1-2 σταγόνες μικρές μέσα στο σπέρμα μόνο) να το διακρίνω ενώ στα ούρα  όχι.....32 είμαι....
 

koloteroritas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
206
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
Το αίμα στο σπέρμα δεν θα πρέπει να σε ανησυχεί ιδιαίτερα ,είναι σχετικά συχνό φαινόμενο και οφείλεται
σε μικροτραυματισμούς τριχοειδών αγγείων της ουρήθρας κατά την συνουσία (ιδιαίτερα πρωκτικής) και ακόμα
και από αυνανισμό. Εαν όμως επιμένει θα πρέπει να επισκεφτείς κάποιον ειδικό.
Μολύνσεις στην ουρήθρα μετά από πρωκτικό σεξ, από βακτήρια που υπάρχουν φυσιολογικά στον ορθό (παχύ έντερο)
μπορεί να συμβούν ,αν και δεν θεωρούνται σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένειες. Συνήθως οφείλονται στο βακτήριο
escherichia coli (εσερίχια κόλι) ,το οποίο μπορεί να προκαλέσει ουρηθρίτιδα. Το ανοσοποιητικό σύστημα συνήθως
αποβάλει το βακτήριο χωρίς θεραπεία ,αν όμως τα συμπτώματα συνεχιστούν ή χειροτερέψουν θα πρέπει να πάρεις αντιβίωση
(ceclor),μετά βέβαια από συμβουλή ουρολόγου.
 
OP
OP
T

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
χίλλια ευχαριστώ συναγωνιστές.....καλός ο κώλος αλλά σαν το μουνί ''δεν έχει''.....
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.508
Κριτικές
4
Like
1.644
Πόντοι
266
χίλλια ευχαριστώ συναγωνιστές.....καλός ο κώλος αλλά σαν το μουνί ''δεν έχει''.....
μην φοβάσαι τύπε, ας γάμαγα και εγώ το κώλο της παρθένας φίλης σου και ας έφτυνα αίμα μετά...
 

Επισκέπτης
%CF%86%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%84%CF%81%CE%BF.jpg
 
OP
OP
T

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
δεν είναι τυχαία η λέξη ''οθωμανικό''....οι Τούρκοι θέλουν τη γυναίκα παρθένα οπότε κι αυτές δίνουν κώλο αβέρτα για να ξεκαβλώσουν και το μουνί αυστηρά μετά την κουλούρα....
 
OP
OP
T

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
ώπα φίλε τι εννοείς με το φέρετρο??????
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
να με κόλλησε αποκλείεται γιατί είναι παρθένα και το κάναμε παραφύση απλά γιατί θέλει να κρατήσει την παρθενιά της...είναι Τουρκάλα.....απλά δεν ξέρω μήπως υπάρχει ούτως ή άλλως κίνδυνος μόλυνσης λόγω του ότι είναι πρωκτός......αν είναι απλά τραυματισμός ουρήθρας τι γίνεται ? περνάει μόνο του? πρέπει να κάνω αποχή από το σεξ? στην ούρηση πάντως δεν βλέπω αίμα....

ΤΥΠΕ ΕΙΣΑΙ ΤΥΠΟΣ!!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
να με κόλλησε αποκλείεται γιατί είναι παρθένα και το κάναμε παραφύση απλά γιατί θέλει να κρατήσει την παρθενιά της...είναι Τουρκάλα.....απλά δεν ξέρω μήπως υπάρχει ούτως ή άλλως κίνδυνος μόλυνσης λόγω του ότι είναι πρωκτός......αν είναι απλά τραυματισμός ουρήθρας τι γίνεται ? περνάει μόνο του? πρέπει να κάνω αποχή από το σεξ? στην ούρηση πάντως δεν βλέπω αίμα....
Το απο μπρος παρθενα και απο πισω μπαινουν τρενα το ξερεις τυπε?
Ξερεις ποσοι θα την εχουν γαμησει απο πισω?
Αντε,το πηρες το παρασημο σου...και στρατηγος ευχομαι!!!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Πριν μία βδομάδα έκανα πρωκτικό σεξ με τη κοπέλα μου και ο μαλάκας δεν έβαλα προφυλακτικό......μόνο σάλιο......και τώρα λοιπόν έχω μικρή ενόχληση μπροστά στην ουρήθρα κατά την ούρηση και σε μια μαλακία που ''έριξα '' για τεστάρισμα παρατήρησα μέσα στο σπέρμα 1-2 μικρές σταγόνες αίματος......μπορεί να μου πει κάποιος αν μπορεί να καταλάβει τι ακριβώς συμβαίνει πριν πάω σε γιατρό?

Δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό. Ωστόσο να γνωρίζεις ότι ο πανικός είναι πολύ κακός σύμβουλος. Ήρεμα και χωρίς άγχος να απευθυνθείς σε κάποιον ιατρό ουρολόγο. Ναι φυσικά αν googλάρεις θα βρεις πληροφορίες, ωστόσο καλό θα είναι να πας σε ιατρό. Φυσικά οι συναγωνιστές παραπάνω σε κατατόπισαν σωστά.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Πριν μία βδομάδα έκανα πρωκτικό σεξ με τη κοπέλα μου και ο μαλάκας δεν έβαλα προφυλακτικό......μόνο σάλιο......και τώρα λοιπόν έχω μικρή ενόχληση μπροστά στην ουρήθρα κατά την ούρηση και σε μια μαλακία που ''έριξα '' για τεστάρισμα παρατήρησα μέσα στο σπέρμα 1-2 μικρές σταγόνες αίματος......μπορεί να μου πει κάποιος αν μπορεί να καταλάβει τι ακριβώς συμβαίνει πριν πάω σε γιατρό?
Εχεισ αιμοσπερμια .γρηγορα σε ουρολογο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom