Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 12   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κωλόμπαρα στην Πάτρα..  (Αναγνώστηκε 19870 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Wardog
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: 13/05/09, 15:03 »

Re mages to nargile stin patra pou einai??? Kserei kaneis? Plin tou Marakes exeis meinei kana allo???
Καταγράφηκε
ddros
Νέος
*

« Απάντηση #16 στις: 03/05/10, 15:03 »

δοκιμάστε και το manhattan
« Τελευταία τροποποίηση: 03/05/10, 15:03 από gastez » Καταγράφηκε
ddros
Νέος
*

« Απάντηση #17 στις: 03/05/10, 15:03 »

στο αντίρριο ξέρει κανένας ποια υπάρχουν;
« Τελευταία τροποποίηση: 03/05/10, 15:03 από gastez » Καταγράφηκε
ilias84
Νέος
*

« Απάντηση #18 στις: 03/05/10, 18:06 »

δοκιμάστε και το manhattan

Που ειναι αυτο φιλε? Εχεις παει?
Καταγράφηκε
ddros
Νέος
*

« Απάντηση #19 στις: 04/05/10, 09:09 »

το Manhattan είναι ένα μικρό μαγαζάκι κανα δεκάλεπτο εξω απο το κέντρο της Πάτρας με το αμάξι.Αν ρωτήσεις εναν ταξιτσή θα σου πεί.οχι τίποτα σπουδαίο μαγαζι καλο απλα.
Καταγράφηκε
ilias84
Νέος
*

« Απάντηση #20 στις: 04/05/10, 15:03 »

το Manhattan είναι ένα μικρό μαγαζάκι κανα δεκάλεπτο εξω απο το κέντρο της Πάτρας με το αμάξι.Αν ρωτήσεις εναν ταξιτσή θα σου πεί.οχι τίποτα σπουδαίο μαγαζι καλο απλα.

Ειναι ευκολο να δωσεις οδηγιες μηπως το επισκεφτω συντομα? :p (Θα παω με αμαξι :p)

Kολομπαρο ειναι ε? εχει χορους κτλ? / τιμες?
Καταγράφηκε
zarralee
Ανώτερος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #21 στις: 04/05/10, 15:03 »

η πατρα εχει κολομπαρα κανα δυο.το πατρα παλας ειναι απατη και δινεις αλλα δεν παιρνεις.περιπολια καντε εκει στα στενα των ξενοδοχειων στο λιμανι και αμα πετυχετε καμια κολομπαρτζου αρπαξτε την ευκαιρια.επισης στα ξενοδοχεια στο λιμανι μπειτε μεσα χυμα και ρωτηστε αμα παιζει καμια πουτανα στο χυμα τον θυρωρο.παρτε και μια εφημεριδουλα της πατρας(τοπικη)και τσεκαρετε τα μασαζ.παιζει να πετυχετε amateur κολλ γκιρλ.εν τελοις αγ.νικολαου παιζει παρα πολυ μουνι διαθεσιμο για μαγικες νυχτες.
Καταγράφηκε
ddros
Νέος
*

« Απάντηση #22 στις: 13/05/10, 15:03 »

Εχω ακούσει για ενα μαγαζί που λέγεται ροκ  .ξέρει κανείς για αυτο και τι παίζει και που ακριβώς είναι;
Καταγράφηκε
alex23patra
Νέος
*

« Απάντηση #23 στις: 29/05/10, 03:03 »

Λοιπόν μάγκες επειδή βλέπω εδώ και καιρό ότι σκίζεστε, έχω να κάνω μία ενημέρωση για την Πάτρα. Τρία ολόκληρα χρόνια την έχω γυρίσει με τον κολλητό μου και έχουμε ψάξει κυριολεκτικά ΤΑ ΠΑΝΤΑ όσο αναφορά σε κωλόμπαρα, μπουρδέλα, πιάτσες και στριπτιτζάδικα.

ΠΙΑΤΣΕΣ: Έχω ακούσει και έχω διαβάσει ότι κατά καιρούς, ένα βράδυ που ‘βρεχε κλπ κάποιοι έχουν πετύχει πιάτσες και μαλακίες. Λοιπόν, μπορώ να σας υπογράψω υπεύθυνα ότι στην Πάτρα πιάτσες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ: 1) Luna. Λεωφόρος Ελευθερίου Βενιζέλου έναν ή δυο δρόμους             πάνω από την Κορίνθου.
         2) Marakes-Βρχανέικα. Πάρτε το δρόμο τον παραλιακό και θα             το δείτε στο αριστερό σας χέρι.
      Κάτι άλλο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΧΩΝΕΥΤΕ ΤΟ.

ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ: Μάγκες από μπουρδελάκια μόνο ότι βρείτε στο Γλαύκο και δίπλα από το deco. Κολλητά με την ψαροταβέρνα πάνω στην παραλιακή.

ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ:
1)   Ξανθή - Γούναρη&Αγ Ανδρέου
2)   MUST Pub - Αγ Ανδρέου&Κανάρη
3)   Νατάσα - Πλατεία Βορείου Ηπείρου
4)   Patras Palace – Αγ Ανδρέου&Γούναρη
5)   Φανάρι Φως – Κορίνθου (στην αρχή λίγο αφού στρίψετε από την λεωφόρο Ελ Βενιζέλου)
6)   Αριζόνα – Πλατεία Ομόνοιας
7)   Mercedes – Ρήγα Φεραίου&Μιαούλη (ή Ρήγα Φεραίου&Τσαμαδού-ένα τετράγωνο είναι)
8)   Porto – Επί της παραλιακής λίγο πριν τα VESO.
9)   Μανχάτταν – Είναι έξω από την Πάτρα στο ύψος του Γλαύκου αλλά χαμηλά κάπου στα όρια Λεύκας/Οβρυάς. Ρωτήστε κανάν ταρίφα.
10)   Star Café (Χωρίς να είναι εξακριβωμένο κωλόμπαρο) – Κορίνθου μεταξύ Τριών Ναυάρχων και Κοραή
11)   Café Δεσμός ( Χωρίς να είναι εξακριβωμένο κωλόμπαρο) Στο στενό μεταξύ Γούναρη και Κανάρη στο ύψος της Αγ Ανδρέου
12)   Είναι ακόμα ένα σχετικά καλό και εξακριβωμένο κωλόμπαρο επί της παραλιακής μεταξύ Γούναρη και Βότση. Κάνει μπαμ έχει κόκκινη/βυσσινή πινακίδα. Απλά δε θυμάμαι όνομα.
13)   Μικρό Παρίσι στην περιοχή Μαρούδας προς το ΤΕΙ αλλά δεν ξέρω ακριβή τοποθεσία. ΣΙΓΟΥΡΑ θα ξέρουν οι ταρίφες. Μην ντρέπεστε να ρωτήσετε! Και αυτοί κωλομπαράδες είναι κατά 99%
14)   Υπάρχουν άλλα 2 προς Βραχνέικα αλλά δεν τα έχω εξακριβώσει. Αν ξεχνάω κάτι προσθέστε το αλλά δε νομίζω να χρειάζεται. Έδωσα αρκετές επιλογές.

Σε πολλά από αυτά τα κωλόμπαρα οι πουτάνες δίνουν τηλέφωνο για να τις βρείτε έρθουν σπίτι σας ή να βρεθείτε σε ξενοδοχείο για γαμίσι. Οι περισσότερες ζητάνε από 80-100 ευρώ.  Θα βρείτε αρκετά καλές μαυρούλες, βουλγάρες και λιθουανέζες. Δε θα συγκεκριμενοποιηθώ γιατί δε θέλω να κάνω διαφήμιση ή δυσφήμιση κάποιου μαγαζιού. Δοκιμάστε τα! Αξίζει τον κόπο και έχει και τον χαβαλέ του.
Καταγράφηκε
stevegr
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #24 στις: 11/07/10, 01:01 »

Λοιπόν μάγκες επειδή βλέπω εδώ και καιρό ότι σκίζεστε, έχω να κάνω μία ενημέρωση για την Πάτρα. Τρία ολόκληρα χρόνια την έχω γυρίσει με τον κολλητό μου και έχουμε ψάξει κυριολεκτικά ΤΑ ΠΑΝΤΑ όσο αναφορά σε κωλόμπαρα, μπουρδέλα, πιάτσες και στριπτιτζάδικα.

ΠΙΑΤΣΕΣ: Έχω ακούσει και έχω διαβάσει ότι κατά καιρούς, ένα βράδυ που ‘βρεχε κλπ κάποιοι έχουν πετύχει πιάτσες και μαλακίες. Λοιπόν, μπορώ να σας υπογράψω υπεύθυνα ότι στην Πάτρα πιάτσες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ: 1) Luna. Λεωφόρος Ελευθερίου Βενιζέλου έναν ή δυο δρόμους             πάνω από την Κορίνθου.
         2) Marakes-Βρχανέικα. Πάρτε το δρόμο τον παραλιακό και θα             το δείτε στο αριστερό σας χέρι.
      Κάτι άλλο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΧΩΝΕΥΤΕ ΤΟ.

ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ: Μάγκες από μπουρδελάκια μόνο ότι βρείτε στο Γλαύκο και δίπλα από το deco. Κολλητά με την ψαροταβέρνα πάνω στην παραλιακή.

ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ:
1)   Ξανθή - Γούναρη&Αγ Ανδρέου
2)   MUST Pub - Αγ Ανδρέου&Κανάρη
3)   Νατάσα - Πλατεία Βορείου Ηπείρου
4)   Patras Palace – Αγ Ανδρέου&Γούναρη
5)   Φανάρι Φως – Κορίνθου (στην αρχή λίγο αφού στρίψετε από την λεωφόρο Ελ Βενιζέλου)
6)   Αριζόνα – Πλατεία Ομόνοιας
7)   Mercedes – Ρήγα Φεραίου&Μιαούλη (ή Ρήγα Φεραίου&Τσαμαδού-ένα τετράγωνο είναι)
8)   Porto – Επί της παραλιακής λίγο πριν τα VESO.
9)   Μανχάτταν – Είναι έξω από την Πάτρα στο ύψος του Γλαύκου αλλά χαμηλά κάπου στα όρια Λεύκας/Οβρυάς. Ρωτήστε κανάν ταρίφα.
10)   Star Café (Χωρίς να είναι εξακριβωμένο κωλόμπαρο) – Κορίνθου μεταξύ Τριών Ναυάρχων και Κοραή
11)   Café Δεσμός ( Χωρίς να είναι εξακριβωμένο κωλόμπαρο) Στο στενό μεταξύ Γούναρη και Κανάρη στο ύψος της Αγ Ανδρέου
12)   Είναι ακόμα ένα σχετικά καλό και εξακριβωμένο κωλόμπαρο επί της παραλιακής μεταξύ Γούναρη και Βότση. Κάνει μπαμ έχει κόκκινη/βυσσινή πινακίδα. Απλά δε θυμάμαι όνομα.
13)   Μικρό Παρίσι στην περιοχή Μαρούδας προς το ΤΕΙ αλλά δεν ξέρω ακριβή τοποθεσία. ΣΙΓΟΥΡΑ θα ξέρουν οι ταρίφες. Μην ντρέπεστε να ρωτήσετε! Και αυτοί κωλομπαράδες είναι κατά 99%
14)   Υπάρχουν άλλα 2 προς Βραχνέικα αλλά δεν τα έχω εξακριβώσει. Αν ξεχνάω κάτι προσθέστε το αλλά δε νομίζω να χρειάζεται. Έδωσα αρκετές επιλογές.

Σε πολλά από αυτά τα κωλόμπαρα οι πουτάνες δίνουν τηλέφωνο για να τις βρείτε έρθουν σπίτι σας ή να βρεθείτε σε ξενοδοχείο για γαμίσι. Οι περισσότερες ζητάνε από 80-100 ευρώ.  Θα βρείτε αρκετά καλές μαυρούλες, βουλγάρες και λιθουανέζες. Δε θα συγκεκριμενοποιηθώ γιατί δε θέλω να κάνω διαφήμιση ή δυσφήμιση κάποιου μαγαζιού. Δοκιμάστε τα! Αξίζει τον κόπο και έχει και τον χαβαλέ του.

σωστος ο φυλος προσθετω στα κωλομπαρα το αβανταζ,ειναι διπλα απο το patras palace..........
απο εθνικοτητες προσθετω ρουμανες και λεττονες!
 Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

NAZI RULES !!!
alex23patra
Νέος
*

« Απάντηση #25 στις: 11/07/10, 02:02 »

για το αβαντάζ δεν είμαι σίγουρος. μια φορά που έκατσα δεν παίχτηκε τίποτα απολύτως. όντως δουλεύουν αλλοδαπές αλλά μου φάνηκε καθαρά παρακμιακό ελληνάδικο άφτερ. αλλά τσεκάρετέ το, δεν χάνετε και κάτι. stevegr σωστός για τις λετονές!!! Headbaning! τις είχα ξεχάσει, σόρρυ Wink
Καταγράφηκε
stevegr
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #26 στις: 11/07/10, 02:02 »

για το αβαντάζ δεν είμαι σίγουρος. μια φορά που έκατσα δεν παίχτηκε τίποτα απολύτως. όντως δουλεύουν αλλοδαπές αλλά μου φάνηκε καθαρά παρακμιακό ελληνάδικο άφτερ. αλλά τσεκάρετέ το, δεν χάνετε και κάτι. stevegr σωστός για τις λετονές!!! Headbaning! τις είχα ξεχάσει, σόρρυ Wink

φυλε παιζει πολυ και το αβανταζ σου το λεω συγουρα,ολες πουτανιτσες ειναι εκει μεσα,δινουν τηλεφωνο για γαμισι,ξερω πρωσοπικα πολυ καλα και ενα απο τα πουτανιδια που δουλευει μεσα...............
Καταγράφηκε

NAZI RULES !!!
jonbu
Νέος
*

« Απάντηση #27 στις: 16/07/10, 20:08 »

alex απολυτα ψαγμενο σε βρισκω και μ' αρεσεις  Cool

Παιζει τιποτα Φιλοποιμενος μεταξυ Κορινθου και Κανακαρη αριστερη πλευρα του δρομου? Οχι τιποτα αλλο αλλα χθες πετυχα εκει δυο μανουλια με το τηλεφωνο στο χερι (εναλλαξ εξω απο τη πορτα του μπαρ), με υποπτα χαρακτηριστικα (...και βλεμματα).

Για ψωνισμα δεν υπαρχει στα σιγουρα ε? και ειχα ακουσει κατι φημες για Πλατεια Ολγας.

Πολη με λιμανι και να μην εχει ...scene.Μονο στην Ελλαδα συμβαινουν αυτα.
Καταγράφηκε

Περί ορέξεως ...κολοκυθόπιτα.
alex23patra
Νέος
*

« Απάντηση #28 στις: 25/07/10, 01:01 »

jonboy για αυτό που λες Φιλοποιμενος μεταξυ Κορινθου και Κανακαρη δεν έχω ιδέα αλλά υπόσχσομαι να το τσεκάρω σύντομα και να αναφέρω! για πλατεία όλγας ό,τι άκουσες είναι μούφες. όσο για το "πόλη με λιμάνι και να μην έχει ...scene" ας μην το σχολιάσω. να σου πω μόνο ότι πριν κάτι χρόνια (πρόσφατα σχετικά) ήταν γεμάτη πιάτσες και μπουρδέλα στο κέντρο και τα κλείσανε επειδή οι κάτοικοι θεωρούσαν ότι ήταν κοντά σε κάποια εκκλησία που έχει εκεί και αυτό αποτελούσε προσβολή για την πόλη τους. τι να πεις... Jerking Off ... επίσης και για κάτι call-girls και πιάτσες που λένε ότι υπήρχανε πριν σχετικά λίγο καιρό, τις μαζέψανε και τις διαολοστείλανε (σύμφωνα με φήμες και ό,τι διαβάζω εδώ μέσα, κάτι έγκυρο επί του θέματος δεν ξέρω κ εγώ).anyway... για οτιδηποτε νεότερο ξαναστέλνω.
Καταγράφηκε
jonbu
Νέος
*

« Απάντηση #29 στις: 25/07/10, 01:01 »

Αν θυμαμαι σωστα το ελεγαν Club Tropicana.

Παντως για cg ειχα παρει μια τοπικη εφημεριδα (την ΓΝΩΜΗ) και στις γνωριμιες ειχε μια καταχωρηση που παρεπεμπε σε local (και μαλλον amateur) cg, ομως δεν καλεσα.

Οσο για πιατσες, οσο ημουν κατω σε διαβεβαιω γυρισα ολο το κεντρο και περιξ αυτου αλλα χωρις αποτελεσμα.

Η φαση...οταν περασα απο τις "παλιες μπουρδελογειτονιες", Τσαμαδου, Σαχτουρη, κτλπ απο τον παραδρομο που παει παραλληλα στην Οθ.Αμαλιας  Wink με παιρνει κυριολεκτικα απο πισω (φοβομουν μη τρακαρουμε) ενας τυπας μεχρι Γουναρη και Κορινθου (ΙΚΑ) οπου στο φαναρι γυριζει και μου κανει νοημα με ματι, γλωσσα κτλπ μια ξελιγωμενη αδερφω κοινως

καταλαβε η λουγκρα τι εψαχνα και μυριστηκε ψητο χαχα.
Καταγράφηκε

Περί ορέξεως ...κολοκυθόπιτα.
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 12   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: