Νέα

πρωτη φορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EoKlaus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EoKlaus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας,

αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα σε αυτο το φορουμ, και η πρωτη φορα που θα ηθελα να δοκιμασω να παω σε κανενα οικος ανοχης. θα ηθελα να ρωτησω σε πιο δουλευει καμια ρουμανα; αν ξερετε; μεχρι στα 30-40 ετων το πολυ, και απογευματινο προγραμμα..

:)
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σας,

αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα σε αυτο το φορουμ, και η πρωτη φορα που θα ηθελα να δοκιμασω να παω σε κανενα οικος ανοχης. θα ηθελα να ρωτησω σε πιο δουλευει καμια ρουμανα; αν ξερετε; μεχρι στα 30-40 ετων το πολυ, και απογευματινο προγραμμα..

:)
Δεν μας ειπες ομως ειναι η πρωτη σου φορα γενικα
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Η πρώτη του εδώ είναι . . . και η τελευταία . . .
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Καλησπερα σας,

αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα σε αυτο το φορουμ, και η πρωτη φορα που θα ηθελα να δοκιμασω να παω σε κανενα οικος ανοχης. θα ηθελα να ρωτησω σε πιο δουλευει καμια ρουμανα; αν ξερετε; μεχρι στα 30-40 ετων το πολυ, και απογευματινο προγραμμα..

:)
Γιατί μονο Ρουμανα;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλησπερα σας,

αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα σε αυτο το φορουμ, και η πρωτη φορα που θα ηθελα να δοκιμασω να παω σε κανενα οικος ανοχης. θα ηθελα να ρωτησω σε πιο δουλευει καμια ρουμανα; αν ξερετε; μεχρι στα 30-40 ετων το πολυ, και απογευματινο προγραμμα..

:)
Κυριακη επρεπε να ρωτήσεις να σου απαντήσει στο συμβούλιο του σαιτ. Τωρα ολοι ασχολουνται με τις εκλογες.
:grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Κυριακη επρεπε να ρωτήσεις να σου απαντήσει στο συμβούλιο του σαιτ. Τωρα ολοι ασχολουνται με τις εκλογες.
:grin:
Εφημερευουμε για εκτακτεs  περιπτωσειs.....Kατι σαν τον γιατρο που σου γραφει φαρμακα χωριs να γδυθειs  :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom