Νέα

Πρωτάρης Σε Μπουρδέλο/Studio. Χρειάζονται tips.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mitsos20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mitsos20

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω την βοήθεια σας σε κάποια θεματάκια αν δεν σας είναι κόπος.
Καταρχάς να πω ότι έχω επισκεφθεί 2 φορές οίκο ανοχής, αλλά δεν ήταν κάτι το  τόσο ευχάριστο (κοινώς με ξεπέταξαν).
Οπότε είπα να στραφώ σε εσάς που θα έχετε σίγουρα κάποια χ/ψ εμπειρία πάνω σε αυτά τα θέματα.
1) Έχει κανείς κάποιο καλό μέρος να επισκεφτώ, όπου δεν σε ξεπετάνε? ακόμη και αργό πρόγραμμα δεν με πειράζει. Στούντιο ή Μπουρδέλο, δεν με ενδιαφέρει.
2) Να έχει μία εμφανίσιμη κοπέλα, και να μην είναι κανένα άλογο.
3) Και τις 2 φορές που πήγα φέρθηκα σαν αδερφή γιατί δεν ήξερα το τι πρέπει και δεν πρέπει να κάνει κάποιος στο δωμάτιο οπότε θα το εκτιμούσα αν μπορούσε κανείς να μου πει το τι επιτρέπετε και τι όχι (ξάπλωνα γυμνός μέχρι να έρθει η κοπέλα και την άφησα να κάνει ότι ήθελε, δεν έκανα τίποτα εκτός από χούφτωμα βυζιού και κώλου)
4) Θα συμβουλεύατε να "στύψω" το ματζαφλάρι πριν πάω, ή μέσα στο δωμάτιο γιατί συνήθως τελειώνω στο 5λέπτο, ή δεν αξίζει γιατί ούτως ή άλλως πάω να ξεδώσω. ( δεν υπάρχει πρόβλημα στην αναστύλωση της σημαίας)

Αυτά από'μένα, και κάθε είδους συμβουλής είναι ευπρόσδεκτη.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
μιτσο κατ αρχην καλως ηρθες στην παρεα......

για αυτα που ζητας κ αναρωτιεσε ειναι δυσκολο να στα απαντησουμε εμεις ως προς το θεμα γουστου,εμφανισης.....κ γενικα στο τι μπορεις να κανεις την κοπελα μεσα στο δωματιο!!
αυτα εχουνε να κανουνε με το τι σου αρεσει ΕΣΕΝΑ!!(γλυψιματα,δαχτυλιασματα,γλωσσωφιλα,σφαλιαρες,μπουνιες,κλωτσιες κτλ)

ως προς τον χρονο που λες κ το θεμα ξεπετας εκει ισως μπορουμε να βοηθησουμε μιας κ ευτηχως εχουνε μινει καποιες καλες κοπελες ακομα στην πιατσα!!
αν κ παλι λιγο σχετικο γιατι αν εισαι νιουφις σε καταλαβενουνε!!

ειρηνη. ν.ουρανου 26 πρωινη βαρδια
νατασα. ανδρ.γεωργιου 16 πρωινη βαρδια
κ οι δυο ειναι χαλαρες στον χρονο τους κ εππαγελματιες!!

ολα τα αλλα θα τα φερει η εμπιρια!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω την βοήθεια σας σε κάποια θεματάκια αν δεν σας είναι κόπος.
Καταρχάς να πω ότι έχω επισκεφθεί 2 φορές οίκο ανοχής, αλλά δεν ήταν κάτι το  τόσο ευχάριστο (κοινώς με ξεπέταξαν).
Οπότε είπα να στραφώ σε εσάς που θα έχετε σίγουρα κάποια χ/ψ εμπειρία πάνω σε αυτά τα θέματα.
1) Έχει κανείς κάποιο καλό μέρος να επισκεφτώ, όπου δεν σε ξεπετάνε? ακόμη και αργό πρόγραμμα δεν με πειράζει. Στούντιο ή Μπουρδέλο, δεν με ενδιαφέρει.
2) Να έχει μία εμφανίσιμη κοπέλα, και να μην είναι κανένα άλογο.
3) Και τις 2 φορές που πήγα φέρθηκα σαν αδερφή γιατί δεν ήξερα το τι πρέπει και δεν πρέπει να κάνει κάποιος στο δωμάτιο οπότε θα το εκτιμούσα αν μπορούσε κανείς να μου πει το τι επιτρέπετε και τι όχι (ξάπλωνα γυμνός μέχρι να έρθει η κοπέλα και την άφησα να κάνει ότι ήθελε, δεν έκανα τίποτα εκτός από χούφτωμα βυζιού και κώλου)
4) Θα συμβουλεύατε να "στύψω" το ματζαφλάρι πριν πάω, ή μέσα στο δωμάτιο γιατί συνήθως τελειώνω στο 5λέπτο, ή δεν αξίζει γιατί ούτως ή άλλως πάω να ξεδώσω. ( δεν υπάρχει πρόβλημα στην αναστύλωση της σημαίας)

Αυτά από'μένα, και κάθε είδους συμβουλής είναι ευπρόσδεκτη.
1)δεν υπαρχει στανταρ μερος αλλα στανταρακια κοπελες.....συνηθως για πρωταρες καλυτερα μια εμπειρη μιλφ....εχει καποιες τετοιες πχ τζαστιν ,ειρηνη,χριστινα ρουμανα,εφη αλλα και μια καντυ ας πουμε δεν θα σε χαλαγε λογω gfe συμπεριφορας ...επισης σωστα αναφερθηκε και η νατασα
2)εμφανισιμη απο αυτες περισσοτερο ειναι η τζαστιν και η καντυ ας πουμε και οχι αλογες
3)φιλια και χαδια ολες αφηνουν εκτος στοματος....για γλωσσοφιλα και τετοια κανε κινηση και οποια ειναι δεκτικη θα σε αφησει να προχωρησεις...γλειφομουνια και λοιπα οποιες κανουν ειναι στα εξτρα που τα πληρωνεις ετσι κι αλλιως...δαχτυλα μεσα καο παιχνιδι στα μουνακια τους δεχονται περισσοτερο με το προγραμμα για 69 αλλα κανε εσυ μια κινηση.....οποια σε αποτρεψει σταματας,αποια σε αφησει συνεχιζεις...
4)αν δεν υπαρχει προβλημα αναστυλωσης καντο,γιατι αλλιως θα τελειωσεις πολυ γρηγορα και θα σου φανει οτι πεταξες λεφτα.....
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
1)δεν υπαρχει στανταρ μερος αλλα στανταρακια κοπελες.....συνηθως για πρωταρες καλυτερα μια εμπειρη μιλφ....εχει καποιες τετοιες πχ τζαστιν ,ειρηνη,χριστινα ρουμανα,εφη αλλα και μια καντυ ας πουμε δεν θα σε χαλαγε λογω gfe συμπεριφορας ...επισης σωστα αναφερθηκε και η νατασα
2)εμφανισιμη απο αυτες περισσοτερο ειναι η τζαστιν και η καντυ ας πουμε και οχι αλογες
3)φιλια και χαδια ολες αφηνουν εκτος στοματος....για γλωσσοφιλα και τετοια κανε κινηση και οποια ειναι δεκτικη θα σε αφησει να προχωρησεις...γλειφομουνια και λοιπα οποιες κανουν ειναι στα εξτρα που τα πληρωνεις ετσι κι αλλιως...δαχτυλα μεσα καο παιχνιδι στα μουνακια τους δεχονται περισσοτερο με το προγραμμα για 69 αλλα κανε εσυ μια κινηση.....οποια σε αποτρεψει σταματας,αποια σε αφησει συνεχιζεις...
4)αν δεν υπαρχει προβλημα αναστυλωσης καντο,γιατι αλλιως θα τελειωσεις πολυ γρηγορα και θα σου φανει οτι πεταξες λεφτα.....

Και η Αφρο  :rockon:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
Φιλαράκο κάποιες φιλικές συμβουλές.

Οσον αφορά το χρόνο ισχύει σε γενικές γραμμές το παρακάτω πλαίσιο, μετάξι 10 - 12  λεπτά 10-15 ευρώ, φυλής 15 λεπτά, 20 ευρώ,  στούντιο 20 - 30 λεπτά 50 ευρώ.

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Οι κριτικές μπορούν να χρησιμεύσουν σε γενικές γραμμές, αλλά μόνο εσύ θα αποφασίσεις ποια σου αρέσει, όπως αποφασιζεις ποιο φαγητό σου αρέσει και ποιο όχι, μέσω της δοκιμής.

Για το πως κινείσαι μέσα στο δωμάτιο, πιστεύω πως πρέπει να το πηγαίνεις διερευνητικά δοκιμάζοντας και βλέποντας αντιδράσεις της γυναίκας, κάθε μία έχει το δικό της τρόπο.

Δεν θέλω να θεωρηθεί διαφήμιση αλλά το φυλής 104 στούντιο σου εγγυάται 30 λεπτά παραμονής στο δωμάτιο με 50 ευρώ, ορισμένες ώρες. Θα μπορούσες να το δοκιμάσεις.

Οσο για το τελευταίο που ρωτάς στις πουτάνες πάμε για να κόψουμε το χερογλύκανο, και όχι για να το εμπεδώσουμε. Εγώ προσωπικά δεν το συστήνω. Κάπως έτσι σαν και σένα ήμουν όταν ξεκινούσα τη καριέρα μου. Με το καιρό έμαθα να ελέγχω πότε χύνω και πως το κοντρολάρω σε γενικές γραμμές, είναι από τα πράγματα που έμαθα στα μπουρδέλα. Καλό είναι να διαβάζεις και κανένα σχετικό βιβλίο.

Αυτά καλό βόλι.



 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Φιλαράκο κάποιες φιλικές συμβουλές.

Οσον αφορά το χρόνο ισχύει σε γενικές γραμμές το παρακάτω πλαίσιο, μετάξι 10 - 12  λεπτά 10-15 ευρώ, φυλής 15 λεπτά, 20 ευρώ,  στούντιο 20 - 30 λεπτά 50 ευρώ.

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Οι κριτικές μπορούν να χρησιμεύσουν σε γενικές γραμμές, αλλά μόνο εσύ θα αποφασίσεις ποια σου αρέσει, όπως αποφασιζεις ποιο φαγητό σου αρέσει και ποιο όχι, μέσω της δοκιμής.

Για το πως κινείσαι μέσα στο δωμάτιο, πιστεύω πως πρέπει να το πηγαίνεις διερευνητικά δοκιμάζοντας και βλέποντας αντιδράσεις της γυναίκας, κάθε μία έχει το δικό της τρόπο.

Δεν θέλω να θεωρηθεί διαφήμιση αλλά το φυλής 104 στούντιο σου εγγυάται 30 λεπτά παραμονής στο δωμάτιο με 50 ευρώ, ορισμένες ώρες. Θα μπορούσες να το δοκιμάσεις.

Οσο για το τελευταίο που ρωτάς στις πουτάνες πάμε για να κόψουμε το χερογλύκανο, και όχι για να το εμπεδώσουμε. Εγώ προσωπικά δεν το συστήνω. Κάπως έτσι σαν και σένα ήμουν όταν ξεκινούσα τη καριέρα μου. Με το καιρό έμαθα να ελέγχω πότε χύνω και πως το κοντρολάρω σε γενικές γραμμές, είναι από τα πράγματα που έμαθα στα μπουρδέλα. Καλό είναι να διαβάζεις και κανένα σχετικό βιβλίο.

Αυτά καλό βόλι.
Τύπε για Σαλόνικα ενδιαφέρεται ο τύπος :S
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω την βοήθεια σας σε κάποια θεματάκια αν δεν σας είναι κόπος.
Καταρχάς να πω ότι έχω επισκεφθεί 2 φορές οίκο ανοχής, αλλά δεν ήταν κάτι το  τόσο ευχάριστο (κοινώς με ξεπέταξαν).
Οπότε είπα να στραφώ σε εσάς που θα έχετε σίγουρα κάποια χ/ψ εμπειρία πάνω σε αυτά τα θέματα.
1) Έχει κανείς κάποιο καλό μέρος να επισκεφτώ, όπου δεν σε ξεπετάνε? ακόμη και αργό πρόγραμμα δεν με πειράζει. Στούντιο ή Μπουρδέλο, δεν με ενδιαφέρει.
2) Να έχει μία εμφανίσιμη κοπέλα, και να μην είναι κανένα άλογο.
3) Και τις 2 φορές που πήγα φέρθηκα σαν αδερφή γιατί δεν ήξερα το τι πρέπει και δεν πρέπει να κάνει κάποιος στο δωμάτιο οπότε θα το εκτιμούσα αν μπορούσε κανείς να μου πει το τι επιτρέπετε και τι όχι (ξάπλωνα γυμνός μέχρι να έρθει η κοπέλα και την άφησα να κάνει ότι ήθελε, δεν έκανα τίποτα εκτός από χούφτωμα βυζιού και κώλου)
4) Θα συμβουλεύατε να "στύψω" το ματζαφλάρι πριν πάω, ή μέσα στο δωμάτιο γιατί συνήθως τελειώνω στο 5λέπτο, ή δεν αξίζει γιατί ούτως ή άλλως πάω να ξεδώσω. ( δεν υπάρχει πρόβλημα στην αναστύλωση της σημαίας)

Αυτά από'μένα, και κάθε είδους συμβουλής είναι ευπρόσδεκτη.
Παιδια με φαινεται οτι ο τυπος τρολαρει  :grin: απο την μια δεν ξερει τι να κανει και οπως λεει εχει επισκευτει μονο δυο φορες μπουρδελα και απο την αλλη μας εμαθε και την ξεπετα λες και μιλαει σε τιποτα ασχετους  :headbang: εγω στις αρχες μου εκανα αρκετες καταθεσης σε διαφορες κοπελες για να καταληξω να λεω οτι μερικες απο αυτες ειναι ξεπετες  :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Παιδια με φαινεται οτι ο τυπος τρολαρει  :grin: απο την μια δεν ξερει τι να κανει και οπως λεει εχει επισκευτει μονο δυο φορες μπουρδελα και απο την αλλη μας εμαθε και την ξεπετα λες και μιλαει σε τιποτα ασχετους  :headbang: εγω στις αρχες μου εκανα αρκετες καταθεσης σε διαφορες κοπελες για να καταληξω να λεω οτι μερικες απο αυτες ειναι ξεπετες  :)
ελα τσατ
 
OP
OP
M

mitsos20

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Επειδή είμαι τώρα Online από χθες, θέλω να πω κάποια πράγματα.
1ον δεν troll-άρω παιδιά, οι ερωτήσεις μου ήταν όσο πιο ειλικρινές γινόταν.
2ον για όλα τα tips που μου δώσατε να κοιτάω τις αντιδράσεις τις κοπέλας ευχαριστώ πολύ, και θα το εφαρμόσω
3ον ευχαριστώ τον κύριο που ανέφερε ότι πας να ξεδώσεις και όχι να εμπεδώσεις το άθλημα, και θα ακολουθήσω την συμβουλή του.

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω κάτι εξτρά , είδα ένα site που διαφημιζόταν εδώ στο φόρουμ και είδα 3 κοπέλες που μου άρεσαν από την σελίδα τους στην Θεσσαλονίκη.

Αν δεν επιτρέπετε να είναι εδώ αυτά τα links να με ενημερώσει κάποιος για να τα σβήσω:
1 ) Βίκυ
http://www.*****.com/index.php/ladies/ladies/783

2) Ελίζα
http://www.*****.com/index.php/ladies/ladies/602

3) Άννα
http://www.*****.com/index.php/ladies/ladies/492

άμα μπορεί κανείς να δώσει καμιά πληροφορία για τις κοπέλες, αν τις έχει δοκιμάσει θα το εκτιμούσα πολύ.

Αυτά από μένα και χάρηκα πολύ για το ενδιαφέρον που δώσατε σε αυτό το thread.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
η 1η ειναι transexual.
20 χρονων εισαι αν κρινω απο το Nickname?
πανε βρες καμια μικρουλα γκομενα εξω ρε αδερφε....
 

Vilabong

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Συμβουλες δικες μου.

1ον μην πας ποτε πρωι γιατι ειναι νυσταγμενες και δεν αποδιδουν.
2ον μην πας μετα το μεσημερι προς απογευμα που αλλαζουν βαρδια γιατι εχουν περασει τοσους που δεν θα σου προσφερουν τιποτα απο την κουραση τους.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Συμβουλες δικες μου.

1ον μην πας ποτε πρωι γιατι ειναι νυσταγμενες και δεν αποδιδουν.
2ον μην πας μετα το μεσημερι προς απογευμα που αλλαζουν βαρδια γιατι εχουν περασει τοσους που δεν θα σου προσφερουν τιποτα απο την κουραση τους.
και ποτε να παει τυπε? :think:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Συμβουλες δικες μου.

1ον μην πας ποτε πρωι γιατι ειναι νυσταγμενες και δεν αποδιδουν.
2ον μην πας μετα το μεσημερι προς απογευμα που αλλαζουν βαρδια γιατι εχουν περασει τοσους που δεν θα σου προσφερουν τιποτα απο την κουραση τους.
Τι νυσταγμένες λες ρε φιλε;Σιγα μην κανεις φασαρία και τις ξυπνησεις κιολας!!!!
:2funny:

Εγώ πάντως γουστάρω να πηγαινω νωρίς ,αν ειμαι και ο πρωτος της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ακόμα καλύτερα.Δεν εχει την ιδρωτιλα των προηγουμενων και έχει και παραπανω ορεξη.Δεν έχω απογοητευθει ποτε οταν το ακολουθησα.
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
ξάπλωνα γυμνός μέχρι να έρθει η κοπέλα

Είσαι σε καλό δρόμο φιλαράκο, θα τα βρεις όλα μόνος σου, μην αγχώνεσαι  :thumbsup:

Εγώ πρώτη φορά ξάπλωσα ντυμένος, ήρθε στο δωμάτιο η κοπέλα με είδε, φρίκαρε και μου λέει " βγάλε τα ρούχα σου και θα έρθω μετά" και εγώ της απαντάω " όλα, όλα τα ρούχα "  :grin:
 
OP
OP
M

mitsos20

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Χαχαχα, να σας πω την αλήθεια παιδιά, τις τελευταίες 3 φορές που πήγε σε "δέλο", πέρασα τελείως ακομπλεξάριστος και το ευχαριστήθηκα απίστευτα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Και μην κατουρας στον νιπτηρα.
 
OP
OP
M

mitsos20

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
μόνο την πλένω στον νιπτήρα. στο κάτω κάτω, ποιός ξέρει, μπορεί να τύχει και να ξαναπάς κάποτε.
 

jerk007

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2014
Μηνύματα
200
Like
4
Πόντοι
1
πηγαινε καλυτερα σε στουντιο φιλε.και πες οτι εισαι πρωταρης.δεν ειναι κακο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom