Νέα

swinger club στην κωνσταντινουπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
ξερει κανεις κανενα swinger club στην κωνσταντινουπολη?????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
μιας και θα πηγιανω εκει το τελευταιο διαστημα κανενας να με βοηθησει διοτι ρωτησα και δεν εμαθα απο ντοπιους και διοτι μετα την πατατα απο τις πιατσες που εφαγα λεω να παω σε πιο σιγουρη λυση :grin: :grin: :grin: :grin:
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
ξερει κανεις κανενα swinger club στην κωνσταντινουπολη?????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
μιας και θα πηγιανω εκει το τελευταιο διαστημα κανενας να με βοηθησει διοτι ρωτησα και δεν εμαθα απο ντοπιους και διοτι μετα την πατατα απο τις πιατσες που εφαγα λεω να παω σε πιο σιγουρη λυση :grin: :grin: :grin: :grin:
χαμαμ μπατζανακη.......
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
χαμαμ μπατζανακη.......
xamamsultanahmet2.jpg

:thumbsup:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
οχι ταμαμ τυπε ΧΑΜΑΑΑΜ :2funny:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Με τη φόρα που πήρε ο Ερντογάν, θα κλείσει και τα χαμάμ :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.885
Like
30.073
Πόντοι
5.006
Αν σου πέσει το σαπούνι απο τα χέρια μην σκύψεις να το πιάσεις εκει μέσα, αστο να πάει στο διάολο  :grin:

hamam+(1).jpg
 

sildenafil

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
188
Like
20
Πόντοι
1
Οπως και εδώ φαντάζομαι θα παίζει μόνο σε κλειστούς κύκλους, συμφωνώ απόλυτα με προηγούμενο θέμα που ανέβασες για Κωνπολη και η κατάσταση ήταν ήδη χάλια όταν είχα παέι τελευταία φορά τότε με το δημοψήφισμα του Ερντογάν. Βλέπεις την Κωνπολη εκεί που γινόταν εντελώς ευρωπαϊκή να γεμίζει φέσια, μαντίλες και ισλαμισμό. Οι τούρκοι ήταν λιγούρια όταν βλέπαν κανένα ξανθό φαντάζομαι πως θα κοιτάνε τώρα... Πάντως παιχνίδι με τουρκάλες φοιτήτριες γίνεται στα μαγαζιά παράπλευρα Ιστικλαλ και στα mall.
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
ξερει κανεις κανενα swinger club στην κωνσταντινουπολη?????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
μιας και θα πηγιανω εκει το τελευταιο διαστημα κανενας να με βοηθησει διοτι ρωτησα και δεν εμαθα απο ντοπιους και διοτι μετα την πατατα απο τις πιατσες που εφαγα λεω να παω σε πιο σιγουρη λυση :grin: :grin: :grin: :grin:
Πάω συχνά Κωνσταντινούπολη. Μην μπλέξεις με τέτοια
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
type και εγω παω συχνα και γεννημενος απο εκει αλλα δεν μπορω να βρω κανενα σουινγκ εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
πηγαν να μου την στησουν πολη,επεσε ενας τουρκος πανω μου ταχα τι ωρα ειναι.μου λεει μετα θες μπουρδελο παμε.υμουν καχυποπτως αλλα λεω μπας και αξιζει.τελικα ηταν μπαρ με χοντρες ασχημες ουκρανες,αμεσως λεω δρομο θα κανουν το γνωστο κολπο με τα ποτα.ο τουρκος με το ζορι κατσε,δεν μου αφηνε το χερι,τον εσπρωξα αγρια βριζοντας και εφυγα.τα ποτα ηταν στον δρομο πριν κατσω καν αλλα σε κλασματα δευτερολεπτων επαιξαν ολα στον νου μου.φευγοντασ κατι του ελεγε ο μπαρμαν θυμωμενος.μετα απο λιγο ο ιδιος μαλακασ στο ιδιο σημειο ταξιμ.του εκανα νοημα θα σε σφαξω και χαθηκε.δεν ξαναπατησα ταξιμ,επικυνδηνα,πηγαινα 2 στασεις πιο κατω με μετρο sisli,εχει μεγαλο mall  εκει.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Αν σου πέσει το σαπούνι απο τα χέρια μην σκύψεις να το πιάσεις εκει μέσα, αστο να πάει στο διάολο   :grin:

hamam+(1).jpg
http://[URL unfurl="true"]www.empireonline.com/images/features/top10/showerscenes/9.jpg[/img[/URL]]
[img]http://3.bp.blogspot.com/-qYrYW9KRzd4/UWbTuMo-_cI/AAAAAAAAbCs/IIkfVVrhAi4/s320/AS08d.JPG
y:YDZbyfSksI4.480x360.jpg
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
μακρυα και αλαργα απο κατι τυπους στο ταξιμ παιζει να στην πεσουν και ρουμανες που δουλευουν σε υπογες να σε πανε , να σε φεσωσουν κανενα 200 ευρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom