Νέα

Top Studio-Girl σε σχεση Τιμης - Αποδοσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mastokavlidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ποια ειναι η Καλυτερη κοπελα κατα την γνωμη σας σε σχεση τιμης-αποδοσης αυτο τον καιρο στα στουντιο της Θεσσαλονικης ??

Μπορει να ειναι παραπανω απο μια εννοειται, γραψτε μας εδω να ξερουμε και τι μας γινεται γενικοτερα.  ;)


Ξεκιναω εγω:  1. Μονικα  2. Ειρηνη  3. Νατασα (Τσαρινα) 4. Ιζαμπελα (αμα εισαι λατρεις των παθιασμενων γλωσοφιλων).
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.651
Πόντοι
21.896
μονικα ποια μονικα????????????????????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
επισης νταιανα μιλφ μολδαβη και αναστασια καποτε η ρωσσιδα μιλφ  =ναστια και τσαστιν η ολλανδεζα
 
OP
OP
Mastokavlidis

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
μονικα ποια μονικα????????????????????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
επισης νταιανα μιλφ μολδαβη και αναστασια καποτε η ρωσσιδα μιλφ  =ναστια και τσαστιν η ολλανδεζα

Η Μονικα η μιλφ απο τριδυμα την ιδρωνει τη φανελα!!
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
754
Πόντοι
366
Ποια ειναι η Καλυτερη κοπελα κατα την γνωμη σας σε σχεση τιμης-αποδοσης αυτο τον καιρο στα στουντιο της Θεσσαλονικης ??

Μπορει να ειναι παραπανω απο μια εννοειται, γραψτε μας εδω να ξερουμε και τι μας γινεται γενικοτερα.  ;)


Ξεκιναω εγω:  1. Μονικα  2. Ειρηνη  3. Νατασα (Τσαρινα) 4. Ιζαμπελα (αμα εισαι λατρεις των παθιασμενων γλωσοφιλων).
Ρε συναδελφε αυτη η Ιζαμπέλα δουλευει;  :think: :think:
Κι αν ναι που γιατι οσες φορες πηγα στην Κωλεττη μου ειπαν οτι δεν υπαρχει καμια Ιζαμπέλα!  :helpplea:
 
OP
OP
Mastokavlidis

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ρε συναδελφε αυτη η Ιζαμπέλα δουλευει;  :think: :think:
Κι αν ναι που γιατι οσες φορες πηγα στην Κωλεττη μου ειπαν οτι δεν υπαρχει καμια Ιζαμπέλα!  :helpplea:

Πριν 10 μερες την ειχα πετυχει στο studio little babes εκει ειναι συνηθως βραδυνη βαρδια δε γνωριζω αν αλλαξε κατι οποιος ξερει ας μας πει.
 

lippy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
762
Κριτικές
148
Like
6.848
Πόντοι
26.117
Πριν 10 μερες την ειχα πετυχει στο studio little babes εκει ειναι συνηθως βραδυνη βαρδια δε γνωριζω αν αλλαξε κατι οποιος ξερει ας μας πει.

ΕΡΩΤΗΣΗ

Ποσο ευκολο ειναι να κανονισω για καποια στουτιοκοριτσα να ερθουν σπιτι μου ? Ας το γνωρίζει και το management.?
 
OP
OP
Mastokavlidis

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
ΕΡΩΤΗΣΗ

Ποσο ευκολο ειναι να κανονισω για καποια στουτιοκοριτσα να ερθουν σπιτι μου ? Ας το γνωρίζει και το management.?

Δεν νομιζω οτι γινεται αλλα ποτε δε ξερεις προσωπικα δεν το εχω κανει ποτε εαν καποιος το εχει κανει ας μας πει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom