Νέα

After-sex υγεια-φροντιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα αἴγαγρος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Σχεδον παντα μετα τη συνουσια μου με τις πουτανες χρησιμοποιω αντισηπτικα μαντηλακια και σκουπιζω ολη την περιοχη απο αρχιδια μεχρι πουτσοκεφαλο και περιμετρικα. Αυτο για παν ενδεχοομενο.. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο αντισηπτικο σπρευ για εφαρμογη επιτοπου στη περιοχη και καλυτερα αποτελεσματα?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.663
Κριτικές
6
Like
8.695
Πόντοι
1.686
URL]]
 
OP
OP
Α

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
τυπε με αυτο ψεκαζω κομητες με κακο χιουμορ στο σακιδιο τους
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
...δυστυχώς εδώ μέσα δεν γίνεται να κάνεις σοβαρή συζήτηση :headbang: με το που γράφει κάποιος κάτι λίγο σοβαρό, θα βρεθούν διάφοροι βαρεμένοι να το διαλύσουν...(μέχρι να κολήσουν τίποτε ΣΜΝ και να έρθουν μυξοκλέγοντας για βοήθεια :huh:)
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Σχεδον παντα μετα τη συνουσια μου με τις πουτανες χρησιμοποιω αντισηπτικα μαντηλακια και σκουπιζω ολη την περιοχη απο αρχιδια μεχρι πουτσοκεφαλο και περιμετρικα. Αυτο για παν ενδεχοομενο.. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο αντισηπτικο σπρευ για εφαρμογη επιτοπου στη περιοχη και καλυτερα αποτελεσματα?
Φρόντισε να μην είσαι φρεσκοξυρισμένος, άσε κάνα δυο μέρες, να μην υπάρχει καμία αμυχή στην ευρύτερη περιοχή, απέφυγε στάσεις που  να έρχεσαι σε ιδιαίτερα άμεση επαφή με τα υγρά της και τα αντισηπτικά μαντηλάκια είναι σίγουρα  η πιο εύκολη λύση που μπορείς να έχεις μαζί σου. Πρόσεξε μόνο να είναι πράγματι αντισηπτικά και όχι απλά υγρά!!!!
 
OP
OP
Α

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Ναι κοπελια, εννοειται οτι αυτα που αναφερεις ειναι σωστα και οφειλουμε ολοι να τα γνωριζουμε αλλα επειδη παντα υπαρχει στατιστικα μια μιθανοτητα να γινει η στραβη (πχ με την αφαιρεση προφυλακτικου και τον αυνανισμο ωστε να επελθει ολοκληρωση σε καποιο μερος του σωματος της) ειμαι σε φαση που ψαχνω σπρευ περα απο την τακτικη ου ακολουθω εως τωρα.
Φιλε George οφειλεις εσυ και ολοι μας να αναπτυξουμε αντισωματα στο κακο χιουμορ  ;)
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ναι κοπελια, εννοειται οτι αυτα που αναφερεις ειναι σωστα και οφειλουμε ολοι να τα γνωριζουμε αλλα επειδη παντα υπαρχει στατιστικα μια μιθανοτητα να γινει η στραβη (πχ με την αφαιρεση προφυλακτικου και τον αυνανισμο ωστε να επελθει ολοκληρωση σε καποιο μερος του σωματος της) ειμαι σε φαση που ψαχνω σπρευ περα απο την τακτικη ου ακολουθω εως τωρα.
Φιλε George οφειλεις εσυ και ολοι μας να αναπτυξουμε αντισωματα στο κακο χιουμορ  ;)
Υπάρχουν αντισηπτικά σπρέι τα οποία κυρίως τα χρησιμοποιούν σε παιδιά για τραυματισμούς...δεν ξέρω όμως αν ενδείκνυται κάτι τέτοιο για το σημείο που σε ενδιαφέρει. Μπορείς να βρείς σε φαρμακείο, κάνε μια δοκιμή, φαντάζομαι στη χειρότερη να τσούξει.. :cheesy:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Υπαρχει διαφορα αναμεσα στα αντισυπτικα μαντηλακια,μωρομαντηλα και υγρα μαντηλακια;
 
OP
OP
Α

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Τίποτα από τα παραπάνω δεν σε γλιτώνει από τα αφροδίσια.

Ναι τυπε μου δεν προσδοκουμε να μας γλιτωσει απο ηπατιτιδα και aids σε αμεση επαφη, να φυλαχτουμε λιγο παραπανω θελουμε..
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Τίποτα από τα παραπάνω δεν σε γλιτώνει από τα αφροδίσια.
Αυτό είναι βέβαιο!!! Μη σου τύχει και φυσικά όσο περισσότερους παρτενέρ έχει κάποιος αυξάνονται και οι πιθανότητες.
 

Επισκέπτης
οτιδηποτε μπορει να αποφευχθει απο μια τετοια προχειρη κινηση
Ασήμαντα πράγματα όλα όσα μπορείς να γλιτώσεις με μέτρα όπως π.χ. τα μαντηλάκια.

Τα χοντρά είναι μη σου τύχουν,που να τρέχεις για καυτηριάσεις κονδυλωμάτων ας πούμε.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Τότε γιατί όλες οι ιερόδουλες χρησιμοποιούν μωρομάντηλα;
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Δηλαδή εσύ ας πούμε τώρα σκέφτεσαι την μυκητίαση ε;
Νομίζω ότι είναι ψυχολογικό περισσότερο το θέμα. Μου θυμίζει φίλη υποχόνδρια όσο δε φαντάζεσαι... σε σημείο που έκανε συνεχείς κολπικές πλύσεις με μπενταντίν και κόλλησε κονδυλώματα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom