Νέα

Ποιο ειναι το πιο περιεργο περιστατικο που σας ετυχε σε μπουρδελο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το περιστατικο ειναι 100% αληθινο και μου συνεβη πριν αρκετα χρονια..ηταν καθημερινη 00.45 και υστερα απο μια μαραθωνια μπουρδελο τσαρκα αποφασισα να περασω σε ενα οικο καπου στην Αλκιβιαδου..μπηκα και ειδα την κοπελα και περασα στο μοναδικο δωματιο που ειχε αδειο..περιμενα ναρθει η κοπελα περασαν 10 λεπτα περασαν 20 περασε μιση ωρα ωσπουυ ακουω τον ηχο τακουνιων εξω αποτο δωματιο..τακλεισες ολα ενταξει/ ακουω μια γυναικεια φωνη..ναι ολα οκ παμε..ΠΑΜΕ??? βγαινω πανικοβλητος απο το δωματιο γυμνος και τι βλεπω?? ειχαν ανοιξει την πορτα ειχαν βγει εξω και ετοιμαζοντουσαν να κλειδωσουν!!! ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ φωναξα που πατε??? ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!! αναφωνησε η τσατσα...αχ καλε χιλια συγγνωμην!! η κουραση και η νυστα φταινε! μαγκες θα φευγανε και θα με κλειδωνανε αθελα τους βεβαια μεσα!!! τωρα τι θα κανουμε λεω..δωσε πισω στο παιδι τα λεφτα δεν ξαναγδυνομαι λεει η κοπελα..παω στο δωματιο και ντυνομαι σε χρονο ρεκορ..τελικα μου δωσανε πισω τα χρηματα και εν μεσω πλακιτσας και χαβαλε αποχαιρετιστηκαμε αποκομιζοντας και την υποσχεση οτι αν παω παλι αυριο η κοπελα θα με περιποιειτο ιδιαιτερως περιττο να σας πω οτι εκεινο το βραδυ τελικα εμεινα με το πουλι στο χερι αφου μετα απο αυτο δεν ειχα καμμια ορεξη για περαιτερω τσαρκα!!
 

Επισκέπτης
περιστατικο δευτερον και παλι αληθινοτατο..μεσημερακι Αυγουστου ερημια στην Αθηνα και κατασταλαξα σε εναν οικο ανοχης κοντα στο κεντρο..η κοπελα γυρω στα 40 ελαφρως παχουλουλα αλλα γαμευσιμη..περναω στο δωματιο αφου εδωσα τα 3 χιλιαρικα (ηταν δραχμες τοτε) και περιμενα..η ηλικια μου τοτε 18. ερχεται η κοπελα καθεται στο κρεββατι και με περιεργαζεται και σε καποια στιγμη λεει..καλε εσυ εισαι μικρουλης λουκουμακι!! για σηκω λιγο να σε δω...σηκωνομαι τι νακανα και μου λεει..εχεις απιστευτο κωλαρακι!!! αρχισε να μου το χαιδευει και σε καποια στιγμη μου λεει το τρελο!! ειναι εξω ο δικος μου..να του πω ναρθει?? θα σου αρεσει σιγουρα μια εμπειρια με αντρα!! θαμαι διπλα σου και γω μην ανησυχεις...μαγκες τρελαθηκα..της λεω οχι μωρο μου ευχαριστω αλλα δεν ειμαι γκει..ειδε οτι τρομαξα και μετα προσπαθησε να με καθησυχασει..τελικα μου πηρε μια πιπα εχυσα λαχα-λαχα και οπου φυγει-φυγει..αληθινο περιστατικο που συνεβη το 1998...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
περιστατικο δευτερον και παλι αληθινοτατο..μεσημερακι Αυγουστου ερημια στην Αθηνα και κατασταλαξα σε εναν οικο ανοχης κοντα στο κεντρο..η κοπελα γυρω στα 40 ελαφρως παχουλουλα αλλα γαμευσιμη..περναω στο δωαμτιο αφου εδωσα τα 3 χιλιαρικα (ηταν δραχμες τοτε) και περιμενα..η ηλικια μου οτε 18. ερχεται η κοπελα καθεται στο κρεββατι και με περιεργαζεται και σε καποια στιγμη λεει..καλε εσυ εισαι μικρουλης λουκουμακι!! για σηκω λιγο να σε δω...σηκωνομαι τι νακανα και μου λεει..εχεις απιστευτο κωλαρακι!!! αρχισε να μου το χαιδευει και σε καποια στιγμη μου λεει το τρελο!! ειναι εξω ο δικος μου..να του πω ναρθει?? θα σου αρεσει σιγουρα μια εμπειρια με αντρα!! θαμαι διπλα σου και γω μην ανησυχεις...μαγκες τρελαθηκα..της λεω οχι μωρο μου ευχαριστω αλλα δεν ειμαι γκει..ειδε οτι τρομαξα και μετα προσπαθησε να με καθησυχασει..τελικα μου πηρε μια πιπα εχυσα λαχα-λαχα και οπου φυγει-φυγει..αληθινο περιστατικο που συνεβη το 1998...
αφου δεν σε  :fuck2: παλι καλα τυπε :S
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
περιστατικο δευτερον και παλι αληθινοτατο..μεσημερακι Αυγουστου ερημια στην Αθηνα και κατασταλαξα σε εναν οικο ανοχης κοντα στο κεντρο..η κοπελα γυρω στα 40 ελαφρως παχουλουλα αλλα γαμευσιμη..περναω στο δωαμτιο αφου εδωσα τα 3 χιλιαρικα (ηταν δραχμες τοτε) και περιμενα..η ηλικια μου οτε 18. ερχεται η κοπελα καθεται στο κρεββατι και με περιεργαζεται και σε καποια στιγμη λεει..καλε εσυ εισαι μικρουλης λουκουμακι!! για σηκω λιγο να σε δω...σηκωνομαι τι νακανα και μου λεει..εχεις απιστευτο κωλαρακι!!! αρχισε να μου το χαιδευει και σε καποια στιγμη μου λεει το τρελο!! ειναι εξω ο δικος μου..να του πω ναρθει?? θα σου αρεσει σιγουρα μια εμπειρια με αντρα!! θαμαι διπλα σου και γω μην ανησυχεις...μαγκες τρελαθηκα..της λεω οχι μωρο μου ευχαριστω αλλα δεν ειμαι γκει..ειδε οτι τρομαξα και μετα προσπαθησε να με καθησυχασει..τελικα μου πηρε μια πιπα εχυσα λαχα-λαχα και οπου φυγει-φυγει..αληθινο περιστατικο που συνεβη το 1998...

Το 1998,δεν είχε 3.000 τύπε... :S
 

Επισκέπτης
για οσους εχουν αδυναμη μνημη υπενθυμιζω τις τιμες εκεινης της εποχης..φυλης 5,000 ,μεταξι 2000, κεντρο 2-3000/δραχμες
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
για οσους εχουν αδυναμη μνημη υπενθυμιζω τις τιμες εκεινης της εποχης..φυλης 5,000 ,μεταξι 2000, κεντρο 2-3000/δραχμες

Ήμουν φαντάρος τότε ,"μεγάλε".... ;) Για Φυλής μιλούσα πριν...για το 3.000... ;)
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Στη Φυλής έβρισκες και με 4 και σε ορισμένα -λίγα- και με 3.
Ήταν περισσότερα τα μαγαζιά τότε.
Επίσης και στο Μετάξι έπαιζε το 4χίλιαρο σε ορισμένα, ανάλογα με την κοπέλα και τις υπηρεσίες.
Στάνταρ 4ρι και στη Λιοσίων.

Τα περίεργα είναι κανόνας στα ρδέλα, φίλε.
Τα νορμάλ είναι η εξαίρεση.

Λούγκρες τσάτσοι να την πέφτουν, λέσβίες να μπουκάρουν απ' το πουθενά, ζάκια, ασφαλίτες, πιτσιρικάδες να τσαρκάρουν μαζικά και γενικά μια ωραία ατμόσφαιρα είμαστε.

Ένα απ' τα πολλά που δεν ξεχνιούνται είναι, πριν από καμιά 15ριά χρόνια, στην Κολωνού, ξημέρωμα Σαββάτου προς Κυριακή, να περνάει μια μιλφ ελληνίδα μπροστά μας, για να μπει σε δωμάτιο, με ένα τεράστιο δονητάρι στο χέρι -τεράστιο όμως-, νομίζω διμούτσουνο.
Μείναμε όλοι μαλάκες -τίγκα κόσμο το μαγαζί, καθότι μετά τα ξύδια του Σαββατόβραδου η Αθήνα έσκαγε για after στα μπουρδέλα-, και, εννοείται, δεν έφυγε κανένας απ' τη θέση του, γιατί περιμέναμε όλοι μαζί να δούμε τον ευρύπρωκτο μερακλή.
Εν τω μεταξύ η τσατσά το πήρε γραμμή και στράβωσε -"άμα δε θέλετε να περάσετε, σηκωθείτε φύγετε, να μπει άλλος κόσμος"-, αλλά σχεδόν όλοι τη γειώσαμε κανονικά.
Όσο παιζόταν η φάση στο δωμάτιο, μια κάναμε ησυχία, μπας και ακουστεί καμιά τσιρίδα  :2funny:, μια λυνόμασταν, γιατί όλο και κάποιος πέταγε μια ατάκα.
Με τα πολλά, κάποια στιγμή, βγαίνει η πουτάνα, την ξαναβλέπουμε και πάλι δε φεύγει κανένας, γιατί περιμέναμε την έξοδο του ήρωα.
Ο οποίος, φυσικά, ήταν το στάνταρ μπαρμπάδι.
Νομίζω ότι πρέπει να ψιλοέπεσε και χειροκρότημα από κάποιους πιτσιρικάδες.
Γάμησέ τα...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
μπαίνω στο ρδέλο μαζί με 1 φίλο και παίζει παππούς σε αναπηρική καρέκλα και η τάνα ήτανε μια χοντρή με γενάκι και ένα ταττουάζ άγκυρα στο μπράτσο (ποπάϋ?)......έχετε δει το texas chainshaw massacre?κάτι τέτοιο μου καρφώθηκε στο νού εκείνη τη στιγμή..ότι δηλαδή λείπει ο τύπος με την μάσκα από δέρματα και δέσαμε...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πριν 5 χρονια στο φυλης 71 κατω , ηταν υπηρεσια μια κοτνομαλλα γιαγια , η τανα ηταν αδυνατη μελαχρινη ομορφη μπαινω μεσα περημενο...και μπαινει και η τανα αρχιζη τα καντηλια χωρις λογο και οση ωρα καναμε κατι εβριζε, φυσικα δεν πτοηθηκα εκανα την δουλεια μου και εφυγα....ενα πιο παλιο περιστατικο ηταν παλυ στο ιδιο μπουρδελο τοτε εργαζοταν εκει η νατασσα ετος 2001,με δραχμες τοτε επαιρνε η νατασα 10 η 12 χιλιαδες δραχμες ηταν αστερι η πιο ομορφη , λοιπον ενας τυπος ειχε πληροση κανονικα μπηκε μεσα στο δωματιο μολις μπαινει η νατασσα την πηδηξε χωρις καποτα με το ζορι,την ειχε φυμοσι....ενο περημενα στο σαλονακι βλεπο να τρεχει ο τυπος για να βγει εξω και η νατασσα τουδοσε μια καρπαζια στο σβερκο....δεν προλαβαν να ερθουν οι μπραβοι κια ο τυπος εφυγε....μετα κλεισανε οι πορτες και το μπουρδελο και μας εβγαλαν ολους εξω....η νατασσα μετα απο 1 χρονο σταματησε να εργαζετε....και σε ενα φορουν ειχα δει οτι δουλευει σε στουντιο ...σημερα θα ειναι 50....φυσικα τοτε οι φιμες ελεγαν αλλα...οτι δουλεψε ενα χρονο οπως ειδα και εγω...και σταματησε οχι για να παει σε στουντιο αλλα γιατι κολησε μολησματικη ασθενεια....πιο ξερει... :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
το περιστατικο ειναι 100% αληθινο και μου συνεβη πριν αρκετα χρονια..ηταν καθημερινη 00.45 και υστερα απο μια μαραθωνια μπουρδελο τσαρκα αποφασισα να περασω σε ενα οικο καπου στην Αλκιβιαδου..μπηκα και ειδα την κοπελα και περασα στο μοναδικο δωματιο που ειχε αδειο..περιμενα ναρθει η κοπελα περασαν 10 λεπτα περασαν 20 περασε μιση ωρα ωσπουυ ακουω τον ηχο τακουνιων εξω αποτο δωματιο..τακλεισες ολα ενταξει/ ακουω μια γυναικεια φωνη..ναι ολα οκ παμε..ΠΑΜΕ??? βγαινω πανικοβλητος απο το δωματιο γυμνος και τι βλεπω?? ειχαν ανοιξει την πορτα ειχαν βγει εξω και ετοιμαζοντουσαν να κλειδωσουν!!! ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ φωναξα που πατε??? ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!! αναφωνησε η τσατσα...αχ καλε χιλια συγγνωμην!! η κουραση και η νυστα φταινε! μαγκες θα φευγανε και θα με κλειδωνανε αθελα τους βεβαια μεσα!!! τωρα τι θα κανουμε λεω..δωσε πισω στο παιδι τα λεφτα δεν ξαναγδυνομαι λεει η κοπελα..παω στο δωματιο και ντυνομαι σε χρονο ρεκορ..τελικα μου δωσανε πισω τα χρηματα και εν μεσω πλακιτσας και χαβαλε αποχαιρετιστηκαμε αποκομιζοντας και την υποσχεση οτι αν παω παλι αυριο η κοπελα θα με περιποιειτο ιδιαιτερως περιττο να σας πω οτι εκεινο το βραδυ τελικα εμεινα με το πουλι στο χερι αφου μετα απο αυτο δεν ειχα καμμια ορεξη για περαιτερω τσαρκα!!
κομικοτραγικο αν εμενες μεσα τυπε μου θα ηταν φρικη  :2funny:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
περιστατικο δευτερον και παλι αληθινοτατο..μεσημερακι Αυγουστου ερημια στην Αθηνα και κατασταλαξα σε εναν οικο ανοχης κοντα στο κεντρο..η κοπελα γυρω στα 40 ελαφρως παχουλουλα αλλα γαμευσιμη..περναω στο δωματιο αφου εδωσα τα 3 χιλιαρικα (ηταν δραχμες τοτε) και περιμενα..η ηλικια μου τοτε 18. ερχεται η κοπελα καθεται στο κρεββατι και με περιεργαζεται και σε καποια στιγμη λεει..καλε εσυ εισαι μικρουλης λουκουμακι!! για σηκω λιγο να σε δω...σηκωνομαι τι νακανα και μου λεει..εχεις απιστευτο κωλαρακι!!! αρχισε να μου το χαιδευει και σε καποια στιγμη μου λεει το τρελο!! ειναι εξω ο δικος μου..να του πω ναρθει?? θα σου αρεσει σιγουρα μια εμπειρια με αντρα!! θαμαι διπλα σου και γω μην ανησυχεις...μαγκες τρελαθηκα..της λεω οχι μωρο μου ευχαριστω αλλα δεν ειμαι γκει..ειδε οτι τρομαξα και μετα προσπαθησε να με καθησυχασει..τελικα μου πηρε μια πιπα εχυσα λαχα-λαχα και οπου φυγει-φυγει..αληθινο περιστατικο που συνεβη το 1998...
τυπε μου , μου εχει τυχει ακριβος το ιδιο σε αλλο μπουρδελο....αλλα νευριασα...και της λεω , ΓΙΑ ΠΕς ΤΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΝΕΥΡΑ...και κλασικα ειπε αστο αστο αστο μα λεω πες να ερθει....φυσικα δεν γαμησα σηκοθικα και εφυγα... :headbang:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.885
Κριτικές
38
Like
4.881
Πόντοι
2.696
Το 1998,δεν είχε 3.000 τύπε... :S

Τόσο είχε.Κάπου στο 1999 είχαν προσπαθήσει να ανεβάσουν την τιμή,το είχαν πάει στις 4000δρχ κάποια,και μετά το έριξαν ξανά στις 3000δρχ αφού έβλεπαν ότι δεν τα προτιμούσε κανείς.
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Τόσο είχε.Κάπου στο 1999 είχαν προσπαθήσει να ανεβάσουν την τιμή,το είχαν πάει στις 4000δρχ κάποια,και μετά το έριξαν ξανά στις 3000δρχ αφού έβλεπαν ότι δεν τα προτιμούσε κανείς.
Eίπαμε, 3 με 4 στη Φυλής και 3 στο Μετάξι (που, αν ήθελες έξτρα -πχ τελειωτικό, γιατί άλλα έξτρα δεν έπαιζαν τότε-, μπορεί να γινόταν 4 από ορισμένες κοπέλες).
Σε εντελώς ντεκαντάντ καταστάσεις στο Μετάξι (φουλ ρομαντικές, θα λέγαμε σήμερα), έπαιζε και 2χίλιαρο.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Με φιλο μπουρδελοτσαρκα καπου στην Αγησιλάου, Μυλερου ή καπου εκεί, αυτος περναει μεσα και εγω περιμενω στο σαλονι. (Όχι εγω δεν περασα. Δεν είμαι υποχόνδριος, αλλα συχαινομαι να πηδησω σε μπουρδελο.)Καποια στιγμη βγαινει εξω ο τσατσος και μου δινει 2000 δρχ (αν θυμαμαι καλα) και μου λέει: "Τα ρεστα σας". Τον κοιταζω, με κοιταζει.... λεω μάλλον του την εχει βαρέσει και αντι στον φιλο μου τα εδωσε σε μενα.  Τελειωνει ο δικος μου και κατεβαίνοντας την βρωμοσκαλα του λεω: ρε μαλακα παρε τα ρεστα σου... Ποια ρεστα μου λεει; Καταλάβαμε ότι ο τσατσος την ειχε κανει τη μαλ@κια του, και αρχισαμε και τρεχαμε. Τα καναμε σουβλάκια και μπυρες στην υγεια του τσατσου.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
2000 κ 2001 στον Βαρδαρη θυμαμαι ταριφες 2500 με 3000 δρχ...μετα πηγαν 5000 χιλιαρο κ μετα ηρθε το ευρω κ φυσικα βγηκαμε στις αγορες.... :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom