Νέα

Διαγωνίζονται για το ποιος έχει... μικρότερο πέος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eraser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eraser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.330
Like
2
Πόντοι
16
Οι διαγωνιζόμενοι θα κριθούν σε πολλές κατηγορίες, στην προσπάθεια τους να αποδείξουν ότι... τα «μικροπράγματα» είναι τελικά εκείνα που μετράνε

Ήρθε η ώρα να αποδείξουν, για ακόμα μια φορά, πως τα «μικροπράγματα» είναι τελικά εκείνα που μετράνε και έχουν αξία στη ζωή

Ο λόγος γίνεται για τους άντρες που θα πάρουν μέρος στο «Διαγωνισμό Μικρότερου Πέους», οι οποίοι, μετά την επιτυχία που είχε πέρυσι το «show» που έδωσαν, αποφάσισαν να το καθιερώσουν σαν φεστιβάλ, το οποίο και θα διοργανωθεί για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά στο «King's County Bar», ένα μπαράκι του νεοϋρκέζικου Μπρούκλιν, στις 14 Ιουνίου.

Αυτό ανακοίνωσαν οι διοργανωτές, στέλνοντας ενημερωτικές επιστολές σε όλα τα μεγάλα μέσα ενημέρωσης της Νέας Υόρκης. Οι διαγωνιζόμενοι θα κριθούν σε πολλές κατηγορίες, συμπεριλαμβανομένων των «ισορροπία στα δύο», «βηματισμός με βραδινά ρούχα» και «περπάτημα με ρούχα κολύμβησης».

Εκτός από το χρηματικό έπαθλο, που φέτος θα είναι 500 δολάρια (το οποίο μπορεί προαιρετικά ο νικητής να δωρίσει για φιλανθρωπικούς σκοπούς), θα παραλάβει ακόμη ένα τιμητικό στέμμα και ένα μικροσκοπικό σκήπτρο -για ευνόητους λόγους...


:S :S
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
της κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες....! ! !
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Ο  Howard Stern εκαμε τετοιους διαγωνισμους, μιλαμε για πεη με μεγεθος κλειτοριδας.
Υπαρχουν βιντεακια στο νετ απο την εκπομπη του αλλά σιγα μη ψαξω για ψωλες.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Οι διαγωνιζόμενοι θα κριθούν σε πολλές κατηγορίες, στην προσπάθεια τους να αποδείξουν ότι... τα «μικροπράγματα» είναι τελικά εκείνα που μετράνε


:S :S
τα @ρχιδι@ μου μετρανε μαλλον !!  :boobies:
εγω βρεθει σε απειρες συζητησεις τεοιου στυλ και πεταγονται ολλοι οι κοντοι...οτι τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια , οι ψιλοι ειναι για παρελαση....και αλλες μαλακιες...

ας δωσουν χρηματικο επαθλο μπας και παει σε καμιαα βιζιτου γτ αλλιως... 
 
OP
OP
Eraser

Eraser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.330
Like
2
Πόντοι
16
τα @ρχιδι@ μου μετρανε μαλλον !!  :boobies:
εγω βρεθει σε απειρες συζητησεις τεοιου στυλ και πεταγονται ολλοι οι κοντοι...οτι τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια , οι ψιλοι ειναι για παρελαση....και αλλες μαλακιες...

ας δωσουν χρηματικο επαθλο μπας και παει σε καμιαα βιζιτου γτ αλλιως... 

εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι αυτό...

Οι διαγωνιζόμενοι θα κριθούν σε πολλές κατηγορίες, συμπεριλαμβανομένων των «ισορροπία στα δύο», «βηματισμός με βραδινά ρούχα» και «περπάτημα με ρούχα κολύμβησης».

τι ακριβώς γίνεται δλδ, στην ισορροπία πχ...??? :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom