Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
www.bourdela.tv/content/view/498/220/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

το στουντιο στην αθανασιας στο παγκρατι ξαναανοιξε υπο νεα διευθυνση!!!πρεπει να φερνει κινεζες,γιατι λεγεται στουντιο μιγκατο!!λειτουργει απο τις 10 το πρωι ως τις 12 το βραδυ!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
το στουντιο στην αθανασιας στο παγκρατι ξαναανοιξε υπο νεα διευθυνση!!!πρεπει να φερνει κινεζες,γιατι λεγεται στουντιο μιγκατο!!λειτουργει απο τις 10 το πρωι ως τις 12 το βραδυ!!
....μιγκατο...?..εχω ενα μαγαζι μιγκατο διπλα απο την δουλεια μου....λες?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μάλλον "μη κάν'το" σημαίνει στα κινέζικα. Μην πατήσετε στην απάτη, με άλλα λόγια. Τώρα, αν συμμορφώθηκαν εκεί μέσα, δεν ξέρω. Πολύ αμφιβάλλω, πάντως.
 

Επισκέπτης
λες????????/ ;) ! πλακα πλακα δεν εχω παει στο εν λογω  στουντιο στο παγκρατι!!αν φερνει κινεζακια θα περασω οπωσδηποτε!ΥΓ.κινκυ ενα ονομα θα σου πω να ψαξεις στο ιντερνετ,shaunia banks!θα με θυμηθεις!!
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Αν μάθει κάποιος συναγωνιστής κάτι, ας μας ειδοποιήσει γιατι οι ΚΙΝΕΖΕΣ μας ενδιαφέρουν.

Γιατί λέτε "μακρυά" από το εν λόγω μπουρδέλο; Είχε κακό παρελθόν;
 

Επισκέπτης
οι πληροφοριες μου λενε οτι λειτουργει υπο νεα διευθυνση!!δεν εχω παει ομως για να δοκιμασω!!οποιος συναγωνιστης παει ας μας ενημερωσει!δυστυχως μαγκες λιγα ειναι τα καλα στουντιο πια!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
μηπως πουλαει σαγιοναρες?
 

Επισκέπτης
πραγματι, ανελαβε η αγια αθανασία από το Αιγάλαιο. Αναψτε και κανα κεράκι... αλήθεια τι επαιζε εκεί υπό την παλαιά διεύθυνση? Που  ειναι η αθανασίας στο Παγκράτι?
Μερci......
 

glute

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Οταν ειχε ανοιξει στα χρυσα 90's ,ειχε μια χαρα κοριτσια .Μετα την λαιλαπα
του Μακη ειχε κατι γριες μπαζα Ελληνικα.Καιρο εχω να ξαναπερασω.

Βρισκεται σε παροδο της Ευτυχιδου κοντα στην Πλατεια Πλαστηρα.
 

Επισκέπτης
Πηγε σημερα φιλος παγκρατιώτης, αξιόπιστος και περιγραφικός.

Το μαγαζί ανακαινίστηκε ΠΛΗΡΩΣ. Ασιατικό λούκ, εντυπωσιακής για μπουρδέλο διακόσμισης. Κυριαρχει το κοκκινο. Καλογουστο ντεκορ, μπαμπού (!) επιπλα και κρεβατια. Παραβάν στα δωματια. Μπάνιο, σαν πολυτελους ξενοδοχείου. Δεν υπάρχει παρομοιο στην Αθηνα.

Τσατσάς ευγενέστατος.

Πουτανα σημερα ηταν η Ελλη (6,5/10) (Βριλησού, Θησέως 35, κπλ). Μαλλον της ανοίκει το μαγαζί γιατι ειπε οτι ψαχνει για προσωπικό.

Στο κρεβατι 9/10. Γλυψιμο αρχιδια, στηθος, τσιμπούκι εξαιρετικό. 3 στασεις, με ανεση χρονου. Αυτος θα ξαναπαει.

Απο ότι καταλαβα, η πουτανοομαδα ακομα φτιάχνεται. Χρειαζεται συχνο φόλοου απ μεχρι να διαμορφωθει το ρόστερ. Τιμη, 50αρικάκι.
 

egw25

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Που ακριβώς είναι αυτό το στούντιο ρε παιδιά. Δώστε ακριβή διευθυνση και τι γράφει το κουδούνι.
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
442
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
1
ανάσταση!για μας τους παγκρατιωτηδες ειναι οτι πρεπει!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πηγε σημερα φιλος παγκρατιώτης, αξιόπιστος και περιγραφικός.

Το μαγαζί ανακαινίστηκε ΠΛΗΡΩΣ. Ασιατικό λούκ, εντυπωσιακής για μπουρδέλο διακόσμισης. Κυριαρχει το κοκκινο. Καλογουστο ντεκορ, μπαμπού (!) επιπλα και κρεβατια. Παραβάν στα δωματια. Μπάνιο, σαν πολυτελους ξενοδοχείου. Δεν υπάρχει παρομοιο στην Αθηνα.

Τσατσάς ευγενέστατος.

Πουτανα σημερα ηταν η Ελλη (6,5/10) (Βριλησού, Θησέως 35, κπλ). Μαλλον της ανοίκει το μαγαζί γιατι ειπε οτι ψαχνει για προσωπικό.

Στο κρεβατι 9/10. Γλυψιμο αρχιδια, στηθος, τσιμπούκι εξαιρετικό. 3 στασεις, με ανεση χρονου. Αυτος θα ξαναπαει.

Απο ότι καταλαβα, η πουτανοομαδα ακομα φτιάχνεται. Χρειαζεται συχνο φόλοου απ μεχρι να διαμορφωθει το ρόστερ. Τιμη, 50αρικάκι.
δωσε και κατι απο σωμα στην περιγραφη....
 

Επισκέπτης
δωσε και κατι απο σωμα στην περιγραφη....

Ρε συ Κίνκυ, ενας μπουδρελιάρης σαν και σενα με 1.000 μηνυματα και σχολιο επι παντος επιστητου τη ΛΕΝΑ θα έπρεπε να την ξερεις.  Χρόνια στο κουρμπέτι (και στα 2 στούντιο της Θησέως, Βριλησου, κλπ). Τι θες την περιγραφη την επιπλέον?
 

drfive

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
98
Πόντοι
0
Ρε συ Κίνκυ, ενας μπουδρελιάρης σαν και σενα με 1.000 μηνυματα και σχολιο επι παντος επιστητου τη ΛΕΝΑ θα έπρεπε να την ξερεις.  Χρόνια στο κουρμπέτι (και στα 2 στούντιο της Θησέως, Βριλησου, κλπ). Τι θες την περιγραφη την επιπλέον?

Λένα, ρε παιδιά, ή Έλλη, τελικά; Ή μήπως πρόκειται για την ίδια;
 

egw25

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Αντι να κοντράρεστε μεταξύ σας δεν λέτε ξεκάθαρα που είναι τι με στοιχεία και όχι με γενικές περιγραφές. πχ βρέθηκα με την τάδε ήταν έτσι και έτσι κόστισε τόσο και ακόμη μερικές πληροφόρίες και στοιχεία επικοινωνίας. Εκτός αν χρειάζεται να παρακαλάμε. Εγω πάντως 3 φορές που πήγα νιμόζω ότι έδωσα όλα τα στοιχεία και δεν είχα ούτε ενα PM. Για να είναι και πιο εύκολο και το ψάξιμο γιαεμάς τους ερασιτέχνες....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Χθες γύρω στις 17:30. Ήταν η Κατερίνα. Φάτσα, σώμα μέτρια. Βυζάρες ανοικονόμητες. Στο κρεβάτι super. Από τις καλύτερες (top 5) που έχω συναντήσει στην περιποίηση. Σημειωτέον ότι έχω εμπειρία 29 χρόνια!!!! Το μέρος πραγματικά πάρα πολύ καλό. Διακόσμηση με άποψη.

ΣΚΔ δεν θα είναι εκεί. Αδιάθετη!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Χθες γύρω στις 17:30. Ήταν η Κατερίνα. Φάτσα, σώμα μέτρια. Βυζάρες ανοικονόμητες. Στο κρεβάτι super. Από τις καλύτερες (top 5) που έχω συναντήσει στην περιποίηση. Σημειωτέον ότι έχω εμπειρία 29 χρόνια!!!! Το μέρος πραγματικά πάρα πολύ καλό. Διακόσμηση με άποψη.

ΣΚΔ δεν θα είναι εκεί. Αδιάθετη!!!!!
ανοικονομητες.....?...δηλαδη?...πεσμας γιατι ειμαστες και βυζολατρεις.....!!!!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Εννοώ ότι είναι μικροκαμωμένη με στενές πλάτες και οι βυζάρες της είναι αναλογικά μεγάλες για το σώμα της. Δεν κρέμονται επίσης.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom