Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 ... 73   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Studio Geisha (Αθανασίας 3)  (Αναγνώστηκε 91997 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
germaon
Μάλαμα
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ! Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

« Απάντηση #90 στις: 20/11/06, 19:07 »

Οπα, νατη η Ελβιρα !Φανταζομαι εννοεις τη σχιστοματα. (ειναι απο το Καζακσταν φυσικα και οχι απο τη Φορμοζα) Εμαθες ωραριο? Ηταν προσχαρη στο δωματιο? Αρα,λογικα,  εκει θα δουλευει και η συμπαθεια μου η Κλαρα-Λειλα!
Καταγράφηκε

ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΡΑΚΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΔΕΝ ΕΧΩ , ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΜΑΡΑΝΑΝ !
thanassis33
Ανώτερος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #91 στις: 20/11/06, 19:07 »

Εγώ πάντως δεν την είδα πολύ σχιστομάτα, γι' αυτό είπα ότι το Φορμόζα είναι μάλλοον μούφα.Μού είπε ότι είναι κάθε Δευτέρα  Wink Στο δωμάτιο ήταν όντως πρόσχαρη.
Καταγράφηκε
Sincity
Ειδήμων

« Απάντηση #92 στις: 20/11/06, 20:08 »

Φορμόζα τρελή μούφα. Έτσι λέγανε την Ταϊβάν προ αμνημονεύτων.

Καζακστάν...τι κακό με αυτό; Έχουν και πολύ πετρέλαιο εκεί, μαθαίνω ότι ο πρόεδρος είναι πολύ δημοκράτης ("εκλέχτηκε" με 98%)...αγορά με αυξημένο ενδιαφέρον
Καταγράφηκε

Vita non est vivere sed valere vita est
ZeroTolerance
Knowledge will give you power, but character respect.
Global Moderator

Who, being loved, is poor?

« Απάντηση #93 στις: 20/11/06, 23:11 »

Η Ελβίρα είναι απο το Καζακστάν. Είναι μέτρια στο κρεββάτι αν σε γουστάρει όμως μπορει να περάσεις καλά...
Παλαιότερα έπαιζε και στο στούντιο στη Λιοσίων, στο Βριλησσού 57 και στο Αριστομέενους και Πιπίνου (το επάνω).
Καταγράφηκε

germaon
Μάλαμα

ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ! Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

« Απάντηση #94 στις: 22/11/06, 21:09 »

Πηρα τηλ να ρωτησω αν και πότε δουλευει η Κλαρα-Λειλά και απαντησε τηλεφωνητης  Tickedoff Tickedoff Tickedoff
Όποιος παει ας ρωτησει  Help Me Please
Καταγράφηκε

ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΡΑΚΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΔΕΝ ΕΧΩ , ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΜΑΡΑΝΑΝ !
MANIXXX
Νέος
*

« Απάντηση #95 στις: 23/11/06, 11:11 »

Χτες το απόγευμα έπαιζε Κατερίνα. Πολύ διαχυτική και φιλική, χειμαρώδες βυζόμπαλο, κάνει τα ακροβατικά κόλπα που προείπαν οι συνάδελφοι, γενικά πολύ ευχαριστημένος έμεινα. Δεν δίνει κουλούρι. Καλό value για το 50άρικο.

Πάνω στην αλλαγή της βάρδιας πέτυχα (αλλά δεν πήρα) τη Βιβή, μία συμπαθητικούλα, μικρούλα Ελληνίδα. Δεν έχει τίποτα το ιδιαίτερο, συστήνεται για όσους θέλουν girl next door τύπο. Αν δηλαδή δεν πήγαινα για την Κατερίνα συγκεκριμένα, την έπαιρνα άνετα (αν και δεν ξέρω τί κάνει, τί δίνει, κλπ...)

Mxxx
Καταγράφηκε
diokaz
Ανώτερος

« Απάντηση #96 στις: 01/12/06, 20:08 »

εγω πετυχα την τζινα.με το που την ειδα καυλωσα κ περασα.πολυ καλη.. να ξερετε στο μπουρδελο αυτο παιζει κ 69
Καταγράφηκε
kingoffuck
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #97 στις: 05/12/06, 18:06 »

ποια πιστευετε οτι ειναι η πιο καλη στο εν λογω στουντιο?εννοω και απο ομορφια αλλα και απο αποδοση και να σε κανει να εεισαι χαλαρος...επειδη πλησιαζουν οι διακοπες των Χριστουγεννων και λεω να παω...
Καταγράφηκε
kingoffuck
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #98 στις: 05/12/06, 19:07 »

οι υπολοιπες τι λενε?αφου εκλεισε και η βουρβαχη και οπως διαβασα δεν προκειται να ξαναανοιξει, το στουντιο αυτο θα ειναι το νο1 των περιοχων αυτων πλεον...συμφωνειτε?
Καταγράφηκε
lampros
Επισκέπτης
« Απάντηση #99 στις: 05/12/06, 19:07 »

οι υπολοιπες τι λενε?αφου εκλεισε και η βουρβαχη και οπως διαβασα δεν προκειται να ξαναανοιξει, το στουντιο αυτο θα ειναι το νο1 των περιοχων αυτων πλεον...συμφωνειτε?

ναι συμφωνω για κατερινα......μπαλετο μπολσοι στο κρεβατι η κυρια......λοιπον το καλυτερο στουντιακι για περιοχες παγκρατι,βυρωνα,ζωγραφου,μετς κλπ ειναι αναμφιβολα η αθανασιας..........για νεα σμυρνη,νεο κοσμο,καλλιθεα,δαφνη δαγκωτο τριγγετα!!!!!!!!για γαλατσι,κυψελη,γκυζη,τουρκοβουνια κλπ.....βριλησσου 36 και κεφαλληνιας 75.......
Καταγράφηκε
demo
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #100 στις: 05/12/06, 19:07 »

Ρε παιδιά αυτή η Κατερίνα τι ώρες δουλεύει γιατί έχω πάει 4 φορές και δεν την έχω βρεί. Ολο μου βγαίνει μία άλλη και από τακτ δεν ρωτάω.
Καταγράφηκε
warhol
Επισκέπτης
« Απάντηση #101 στις: 05/12/06, 20:08 »

για νεο κοσμο δαγκωτο ιππωνακτος 14
Καταγράφηκε
sunset25
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #102 στις: 16/12/06, 00:12 »

πέρασα μια βόλτα σήμερα από αυτό το στούντιο. επιβεβαιώνω ότι είναι το πλέον 'κυριλάτο' της Αθήνας καμία σχέση με τις μπίχλες της Φυλής. Η τσατσά πολύ φιλική μάλιστα με ρώτησα πώς το έμαθα :p Ο χώρος απλά απίστευτος για τα δεδομένα...

Η δε κοπέλα μου συστήθηκε ως 'Τζίνα' Ζίνα' 'Τίνα' κάτι τέτοιο ψηλή μελαχρινή με καρεδάκι (φορούσε κόκκινα εσώρουχα , μαύρες διχτυωτές κάλτσες και μαύρα ψιλοτάκουνα παπούτσια λουστρινέ) και ένα όμορφο ταττού στον ώμο της. Πολύ υπομονετική , χάδια , φιλιά , ισπανικό όμορφο τσιμπούσι. Δε όταν τελείωσα δεν έφυγε αμέσως αλλά έπεξε λίγο με το προφυλακτικό και μιλίσαμε κάνα πεντάλεπτο καθώς ντυνόταν. Σίγουρα θα ξαναπεράσω!
Καταγράφηκε
diokaz
Ανώτερος

« Απάντηση #103 στις: 16/12/06, 00:12 »

για την τζινα λες φιλε.πολυ καλο μωρο..καυλωσα με το που τηεν ειδα.. ακριβως ολα αυτα που λες εκανε..πολυ καλη  ,φιλικγ
Καταγράφηκε
sunset25
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #104 στις: 16/12/06, 00:12 »

για την τζινα λες φιλε.πολυ καλο μωρο..καυλωσα με το που τηεν ειδα.. ακριβως ολα αυτα που λες εκανε..πολυ καλη  ,φιλικγ

πράγματι!!! μα όταν μπηκε και άρχισε το στορυ η τσατσα της λεω οκ είχα 'φτιαχτει' ήδη από ολα αυτά που έχω διαβάσει εδώ και δεν έπαιζε να πέσω σε φόλα! Dancing Smiley
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 ... 73   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: