Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: παντρεμενες με παιδι  (Αναγνώστηκε 5971 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
koyiot1312
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« στις: 12/04/14, 14:02 »

στο ιδιο θεμα του σκιουρου με την διαφορα οτι πηδανε και το στεφανι μαζι Grin Grin
Καταγράφηκε
life97
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Σουρχεται η αναπτυξη μωρο μου

« Απάντηση #1 στις: 12/04/14, 14:02 »

Κι εδω ισχυουν τα ιδια πανω κατω με την σημαντικη διαφορα οτι δεν στα πρηζουν......Δεν μπορουν δλδ, οχι οτι δεν θελουν
Καταγράφηκε

Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα, αλλά από πολλές γυναίκες
koyiot1312
Ειδήμων

« Απάντηση #2 στις: 12/04/14, 14:02 »

Κι εδω ισχυουν τα ιδια πανω κατω με την σημαντικη διαφορα οτι δεν στα πρηζουν......Δεν μπορουν δλδ, οχι οτι δεν θελουν
οπως και εσυ δεν τα πρηζεις μεχρι καποια συγκεκριμενη ωρα τηλ,μονο μπεκο και εξω που και που χαλαρα πραγματα
Καταγράφηκε
life97
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Σουρχεται η αναπτυξη μωρο μου

« Απάντηση #3 στις: 12/04/14, 14:02 »

οπως και εσυ δεν τα πρηζεις μεχρι καποια συγκεκριμενη ωρα τηλ,μονο μπεκο και εξω που και που χαλαρα πραγματα
Εννοειται.............Αλλωστε το μονο σιγουρο ειναι οτι εγω δεν ψαχνω για αποκατασταση
Καταγράφηκε

Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα, αλλά από πολλές γυναίκες
koyiot1312
Ειδήμων

« Απάντηση #4 στις: 12/04/14, 15:03 »

Εννοειται.............Αλλωστε το μονο σιγουρο ειναι οτι εγω δεν ψαχνω για αποκατασταση
εννοειτε τυπε.<βουρτσα>μπαλα και καρατε 2funny 2funny
Καταγράφηκε
axaxouxas
Ο παλιός, είν' αλλιώς

18-25/5 Παμε αλλιως... αλλαζουμε σελιδα !!!!!!

« Απάντηση #5 στις: 12/04/14, 15:03 »

Αυτες ειναι απλα καργιολες και τιποτα αλλο καθως ουτε σεβονται ουτε εκτιμουν την εννοια της οικογενειας
Καταγράφηκε

ΑΠΑΙΤΗΣΗ προς πασης φυσεως υπευθυνους ΤΟΥ ΣΑΙΤ...
Καντε με BAN !!!
nick07 Στο 5Χ5 μου ειπαν οτι εισαστε πολυ μαλακες...οχι πως δεν φαινοταν κιολας..
Αθανάσιος Πολυζωίδης
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: 12/04/14, 15:03 »

Αυτες ειναι απλα καργιολες και τιποτα αλλο

μόνο η Αγγελικούλα σε καταλάβαινε, Ροδόλφο Βαλεντίνο των λαχειοπωλών  Jerking Off Jerking Off Jerking Off
Καταγράφηκε
axaxouxas
Ο παλιός, είν' αλλιώς

18-25/5 Παμε αλλιως... αλλαζουμε σελιδα !!!!!!

« Απάντηση #7 στις: 12/04/14, 15:03 »

μόνο η Αγγελικούλα σε καταλάβαινε, Ροδόλφο Βαλεντίνο των λαχειοπωλών  Jerking Off Jerking Off Jerking Off
Τραβα γαμησου ξεφωνημενη κλωνοπουσταρα  s&m_1
Καταγράφηκε

ΑΠΑΙΤΗΣΗ προς πασης φυσεως υπευθυνους ΤΟΥ ΣΑΙΤ...
Καντε με BAN !!!
nick07 Στο 5Χ5 μου ειπαν οτι εισαστε πολυ μαλακες...οχι πως δεν φαινοταν κιολας..
Αθανάσιος Πολυζωίδης
Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: 12/04/14, 15:03 »

Τραβα γαμησου ξεφωνημενη κλωνοπουσταρα  s&m_1

2funny 2funny 2funny 2funny αχαχούχα, τραβαμούνη των πτωχών...
Καταγράφηκε
koyiot1312
Ειδήμων

« Απάντηση #9 στις: 12/04/14, 15:03 »

Αυτες ειναι απλα καργιολες και τιποτα αλλο καθως ουτε σεβονται ουτε εκτιμουν την εννοια της οικογενειας
αν δε τις κουμπωνεις καλα τυπε....μετα εσυ τις περιμενεις στην πολυθρονα σου αργα το βραδυ να γυρισουνε σπιτι!!! 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #10 στις: 12/04/14, 17:05 »

Η εννοια της οικογενειας ζωντοβολο δεν περναει απο το κρεβατι, ουτε απο το μουνι και την ψωλη κανενος.

Ξερω ειναι δυσκολο να τα διαχωρισεις γιατι οπως οι περισσοτεροι εισαι μεγαλωμενος στην Ελλαδα με αντιληψεις της πουτσας κατα τις οποιες η μητροτητα και η πατροτητα κρινονται απο το τι γινεται στο κρεβατι του ενος η του αλλου.

Στο θεμα μας τωρα. Οι παντρεμενες με παιδι χωριζονται σε διαφορετικες κατηγοριες. Αυτες που θελουν να κερατωσουν τον αντρα τους ενω περνανε καλα μαζι του και τον γουσταρουν ( απλα γουσταρουν και την ξενη ψωλη και την απολαμβανουν ), αυτες που ειναι ασχημα με τον αντρα τους και γαμιουνται γιατι περνανε φαση η φαγανε ερωτα, και ειναι και αυτες που ο γαμος τους ενω πρακτικα εχει κανει τον κυκλο του, δεν γινεται να χωρισουν  και τοσο ευκολα ( παιδια σε μεγαλη - ευθραυστη ηλικια κλπ ) και κανουν γαμησια η και σχεσεις με τους γαμιαδες τους για να μπορουν να νιωθουν και γυναικες.

Αγαπημενη μου κατηγορια οι τελευταιες γιατι εκει παιζει 100% κατανοηση και μηδενικος πρηξαρχιδισμος, ενω συνηθως ειναι και αρκετα καλες στην εμφανιση. Επισης, η πρωτη κατηγορια εχει μουναρες και ξεκωλιασμενες συνηθως αλλα το κακο ειναι οτι δαγκωνουν λιγο λαμαρινα καθε φορα και ισως ειναι δυσκολη η διαχειριση τους.

Οι μεσαιες συνηθως ειναι αυτες που γινονται βιζιτες.
Καταγράφηκε

Τραβελοφιλοι αγαπουληδες ειστε βουτυρο στο ψωμι μου.
Iceman_82
Μάλαμα

« Απάντηση #11 στις: 12/04/14, 18:06 »

Η εννοια της οικογενειας ζωντοβολο δεν περναει απο το κρεβατι, ουτε απο το μουνι και την ψωλη κανενος.

Ξερω ειναι δυσκολο να τα διαχωρισεις γιατι οπως οι περισσοτεροι εισαι μεγαλωμενος στην Ελλαδα με αντιληψεις της πουτσας κατα τις οποιες η μητροτητα και η πατροτητα κρινονται απο το τι γινεται στο κρεβατι του ενος η του αλλου.

Στο θεμα μας τωρα. Οι παντρεμενες με παιδι χωριζονται σε διαφορετικες κατηγοριες. Αυτες που θελουν να κερατωσουν τον αντρα τους ενω περνανε καλα μαζι του και τον γουσταρουν ( απλα γουσταρουν και την ξενη ψωλη και την απολαμβανουν )ΠΟΥΤΑΝΕΣ, αυτες που ειναι ασχημα με τον αντρα τους και γαμιουνται γιατι περνανε φαση η φαγανε ερωτα, και ειναι και αυτες που ο γαμος τους ενω πρακτικα εχει κανει τον κυκλο του, δεν γινεται να χωρισουν  και τοσο ευκολα ( παιδια σε μεγαλη - ευθραυστη ηλικια κλπ ) και κανουν γαμησια η και σχεσεις με τους γαμιαδες τους για να μπορουν να νιωθουν και γυναικες.

Αγαπημενη μου κατηγορια οι τελευταιες γιατι εκει παιζει 100% κατανοηση και μηδενικος πρηξαρχιδισμος, ενω συνηθως ειναι και αρκετα καλες στην εμφανιση. Επισης, η πρωτη κατηγορια εχει μουναρες και ξεκωλιασμενες συνηθως αλλα το κακο ειναι οτι δαγκωνουν λιγο λαμαρινα καθε φορα και ισως ειναι δυσκολη η διαχειριση τους.

Οι μεσαιες συνηθως ειναι αυτες που γινονται βιζιτες.
Καταγράφηκε

... you got some names and faces confused cowboy ... my name is Joe ... Joe Garrett ...
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #12 στις: 12/04/14, 18:06 »

Κερατωμενος τυπε?

Καταγράφηκε

Iceman_82
Μάλαμα

« Απάντηση #13 στις: 12/04/14, 18:06 »

Κερατωμενος τυπε?

2funny 2funny μπααα
Καταγράφηκε

... you got some names and faces confused cowboy ... my name is Joe ... Joe Garrett ...
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #14 στις: 12/04/14, 18:06 »

2funny 2funny μπααα

Δεν μπορεις να ξερεις Wink
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1] 2 3 4 5   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: