Νέα

Υπαρχουν γυναικες που γουσταρουν να βαζουν δαχτυλο σε αντρες????????

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 279
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Αναρωτιεμαι αν στην εποχη μας υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει να βαζουν δαχτυλο σε αντρες και να μην το θεωρουν ταμπου...αραγε υπαρχουν ζευγαρια που ειναι παντρεμενα και η γυναικα βαζει δαχτυλο στον αντρα χωρις να τον υποτιμα???
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
οχι μωρε τι πουριτανισμοι ειναι αυτοι.... ??!! σιγα για λιγο κρεας στο κωλο δε γινεσαι ΚΑΡΑΠΟΥΣΤΑΡΙΟ....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.277
Κριτικές
16
Like
13.335
Πόντοι
5.577
για να διαφοροποιησω - εμπλουτισω λιγο το θεμα,

τι ποσοστο αντρων λετε να ζητανε στα μασατζιδικα δακτυλακι?

10%
20%
30%  :think:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Η Ζανα  :s&m_1: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_2: :pipa1:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αναρωτιεμαι αν στην εποχη μας υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει να βαζουν δαχτυλο σε αντρες και να μην το θεωρουν ταμπου...αραγε υπαρχουν ζευγαρια που ειναι παντρεμενα και η γυναικα βαζει δαχτυλο στον αντρα χωρις να τον υποτιμα???
εδω περα δεν τους αρεσει να μπαινει το πουλι μεσα τους.θα τους αρεσει να βαζουν και δαχτυλο.οτι κανει η γυναικα στο σεξ συνηθως το κανει για να ευχαριστησει τον αντρα.
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Αναρωτιεμαι αν στην εποχη μας υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει να βαζουν δαχτυλο σε αντρες και να μην το θεωρουν ταμπου...αραγε υπαρχουν ζευγαρια που ειναι παντρεμενα και η γυναικα βαζει δαχτυλο στον αντρα χωρις να τον υποτιμα???
Γιατί τι έχει η εποχή;Ίσα ίσα πιο απελευθερωμένη είναι σε σχέση με τα παλαιότερα χρόνια.Αλλά και εσύ δάχτυλο ρε φίλε;Έλα να σου βάλει ολόκληρο στραπόν να νιώσεις  :boobies:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Αναρωτιεμαι αν στην εποχη μας υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει να βαζουν δαχτυλο σε αντρες και να μην το θεωρουν ταμπου...αραγε υπαρχουν ζευγαρια που ειναι παντρεμενα και η γυναικα βαζει δαχτυλο στον αντρα χωρις να τον υποτιμα???
και δαχτυλα και μπουκαλια και κορινες και κουτσουρα και στραπον τυπε....δες το ζευγαρι λιλας-γιωτα  :rockon: :rockon:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Αναρωτιεμαι αν στην εποχη μας υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει να βαζουν δαχτυλο σε αντρες και να μην το θεωρουν ταμπου...αραγε υπαρχουν ζευγαρια που ειναι παντρεμενα και η γυναικα βαζει δαχτυλο στον αντρα χωρις να τον υποτιμα???
Από μόνη μου δε θα το επιχειρούσα, δε μου αρέσει, αλλά δεν θα με χαλούσε κιόλας. Αν το γούσταρε ο άλλος θα το έκανα, χωρίς να το θεωρώ υποτιμητικό. Στο συναινετικό σεξ μεταξύ ενηλίκων όλα επιτρέπονται, αρκεί να τα βρισκεις με τον αλλό. Πάντα μιλάμε για δάχτυλο όμως, όχι περαιτέρω.... :grin:
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
Αναρωτιεμαι αν στην εποχη μας υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει να βαζουν δαχτυλο σε αντρες και να μην το θεωρουν ταμπου...αραγε υπαρχουν ζευγαρια που ειναι παντρεμενα και η γυναικα βαζει δαχτυλο στον αντρα χωρις να τον υποτιμα???
Το θέμα δεν είναι αν υπάρχουν γυναίκες...
Το θέμα είναι αν υπάρχουν άνδρες που να γουστάρουν,,,και τι "άνδρες" θα είναι??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
γλυφοκωλαδα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.492
Like
67.489
Πόντοι
12.756
Αναρωτιεμαι αν στην εποχη μας υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει να βαζουν δαχτυλο σε αντρες και να μην το θεωρουν ταμπου...αραγε υπαρχουν ζευγαρια που ειναι παντρεμενα και η γυναικα βαζει δαχτυλο στον αντρα χωρις να τον υποτιμα???

τυπε στον βρηκα τον πρωτο

μαν όχι πάντως αν ήθελε να το κάνει γκόμενα και όχι πουτάνα μπορεί και να την άφηνα αν επέμενε πολύ δεν ξέρω σιγά κιόλας :think:


 
OP
OP
parr

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Από μόνη μου δε θα το επιχειρούσα, δε μου αρέσει, αλλά δεν θα με χαλούσε κιόλας. Αν το γούσταρε ο άλλος θα το έκανα, χωρίς να το θεωρώ υποτιμητικό. Στο συναινετικό σεξ μεταξύ ενηλίκων όλα επιτρέπονται, αρκεί να τα βρισκεις με τον αλλό. Πάντα μιλάμε για δάχτυλο όμως, όχι περαιτέρω.... :grin:
δηλαδη εσυ wilde rose δεν εχεις βαλει ποτε δαχτυλο σε αντρα??δε σου αρεσει λες...δε θα το επιχειρουσες...αλλα δε θα σε χαλουσε κιολας...αν μας εξηγουσες ως γυναικα πως τα συνδιαζεις ολα αυτα μαζι θα μας βοηθουσες,εγω παλι πιστευω οτι αρεσει στις γυναικες οι οποιες ειναι καυλιαρες...το θεωρω κατι extremme,ισως κανω και λαθος,την αποψη μου λεω,διοτι πολλα ακουγονται περι του δαχτυλιασματος τα τελευταια ετη...
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Από μόνη μου δε θα το επιχειρούσα, δε μου αρέσει, αλλά δεν θα με χαλούσε κιόλας. Αν το γούσταρε ο άλλος θα το έκανα, χωρίς να το θεωρώ υποτιμητικό. Στο συναινετικό σεξ μεταξύ ενηλίκων όλα επιτρέπονται, αρκεί να τα βρισκεις με τον αλλό. Πάντα μιλάμε για δάχτυλο όμως, όχι περαιτέρω.... :grin:

και τι θα του ελεγες εκεινη την ωρα? "παρτα λεβεντια μου ολα δικα σου" ....?  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom